X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

London Backpackers'e yol tarifleri

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 71%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havaalanı'na:

King Cross istasyonuna Yeraltı Piccadilly Hattı atın. King Cross istasyonunda sen Edgware doğru Northbound Yeraltı trene binin Kuzey hattı üzerine değiştirmeniz gerekir. Tren yerler platformlarda ve gelen trenlerin önündeki havai işaretler üzerinde gösterilir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ taraftaki sokak 50 metre çapındaki büyük portakal işareti görmek mümkün olmalıdır köşesine doğru yürürken, sola dönün.

Biz istasyonundan sadece sadece 30 saniyelik yürüme mesafesindedir.

Gatwick Havaalanı'na:


Victoria Station Gatwick Express atın, daha sonra metro almak ve Warren Street Victoria Hattı Northbound trene binin ve Edgware doğru (Northbound gidiş) Kuzey Hattı üzerine değiştirmek gerekiyorsa, Hendon Merkez Metro İstasyonu çıkmanız gerekir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ taraftaki sokak 50 metre çapındaki büyük portakal işareti görmek mümkün olmalıdır köşesine doğru yürürken, sola dönün.


Luton Havaalanı'na Gönderen:

KOLAY BUS Take - Hendon Central - (www.easybus.co.uk) Baker Street Otobüs 113 var almak -From.

Alternatif olarak, daha hızlı bir seçenek. Eğer Brent Cross Greenline koç (www.greenline.co.uk) yakalamak ve Hendon Central kavşağına kadar 10 dakika Hendon Way (A41) kadar yürümek. Hostel Virgin Active spor salonu ve Hendon Merkez Metro istasyonu yolun arasına yer almaktadır.

Stanstead Havaalanı'ndan:

Golders Green istasyonu (45 dakika) Ulusal Ekspres antrenörü A6 (www.nationalexpress.co.uk) alın ve oradan Hendon Central Otobüs 83 (10 dakika) alır.

Tüp ile City:
Hangisi Metro İstasyonu itibaren kendinizi bulmak Northern Hattı (Black Line) Edgware başlık doğru almak ve Hendon Merkez Metro İstasyonu'na kurtulmak gerekiyor. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ taraftaki sokak 50 metre çapındaki büyük portakal işareti görmek mümkün olmalıdır köşesine doğru yürürken, sola dönün.

Tüp kapalı olduğunda City:
Tüp kapalı olduğunda çalışır Gece otobüsler bulunmaktadır. Hendon Central almak için gece otobüsü N5 olduğunu. Daha sonra Trafalgar Meydanı kaynaklanan aşağıdaki İstasyonları, Leicester Meydanı, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, Golders Green daha sonra Hendon Merkez geçer. Eğer emin değilseniz, sadece nasıl N5 yakalamak için bu durakları birine almak için bir otobüs sürücüsü isteyin nerede.