X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

London Backpackers'e yol tarifleri

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 66%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 72%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:

King Cross istasyonuna metroyla Piccadilly Hattı alın. Eğer Edgware doğru Northbound metro tren nerede King Cross istasyonunda, Kuzey hattı üzerine değiştirmeniz gerekir. Tren hedefleri platformlarda havai işaretleri ve gelen trenler ön gösterilir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ tarafındaki sokakta 50 metre çapında büyük turuncu işareti görmek gerekir köşesine doğru yürürken, sola çevirin.

Biz sadece sadece istasyonundan 30 saniye yürüme mesafesindedir.

Gatwick Havaalanı'na:


Victoria İstasyonu'na Gatwick Express atın, o zaman Yeraltı almak ve Warren Street Victoria Hattı Northbound tren ve Edgware doğru Kuzey Hattı (Northbound olacak) üzerine değiştirmeniz gerekir, size Hendon Merkez Metro İstasyonu'na de çıkmanız gerekir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ tarafındaki sokakta 50 metre çapında büyük turuncu işareti görmek gerekir köşesine doğru yürürken, sola çevirin.


Luton Havalimanı'na:

Hendon Central - Otobüs 113 var almak Sokak-den Baker (www.easybus.co.uk) - KOLAY BUS alın.

Alternatif olarak, daha hızlı bir seçenek için. Eğer Brent Cross Greenline Koç (www.greenline.co.uk) yakalamak ve Hendon Central kavşağına 10 dakika Hendon Way (A41) kadar yürümek. Hostel Virgin Active spor salonu ve Hendon Merkez metro istasyonu yol arasında yer almaktadır.

Stanstead Havaalanı'ndan:

National Express Koç A6 (www.nationalexpress.co.uk) Golders Green istasyonu (45 dakika) alın ve gelen Hendon Merkez (10 dakika) Otobüs 83 var almak.

Metro ile Şehir Nereden:
Eğer kendinizi bulmak hangisi metro istasyonuna sizi Edgware doğru başlığı Kuzey Hattı (Black Line) almak ve Hendon Merkez Metro İstasyonu inmek gerekir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkmak ve sağ tarafındaki sokakta 50 metre çapında büyük turuncu işareti görmek gerekir köşesine doğru yürürken, sola çevirin.

: Tüp kapattı City
Tüp kapatıldığında faaliyet Gece otobüs vardır. Hendon Merkez almak için gece otobüs N5 olduğunu. Tüm aşağıdaki İstasyonları, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead geçer sonra Trafalgar Meydanı kaynaklanan, Yeşil sonra Hendon Merkez Golders. Sadece bir otobüs sürücüsü isteyin nerede Eğer emin değilseniz nasıl N5 yakalamak için bu durur birine almak için.