X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

London Backpackers'e yol tarifleri

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 73%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:

King Cross istasyonuna Yeraltı Piccadilly Hattı atın. King Cross istasyonunda size Edgware doğru Northbo Yeraltı tren Kuzey hattı, üzerine değiştirmek gerekir. Tren yerler platformlarda havai işaretleri ve gelen trenlerin ön belirtilecektir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkın ve sola dönün, sağ tarafta yaklaşık 50 metre kadar sokak bizim büyük turuncu bir işaret görmek gerekir köşesine doğru yürürken.

Biz istasyonundan sadece sadece 30 saniyelik yürüme mesafesindedir.

Gatwick Havaalanı'na:


Victoria istasyonuna Gatwick Express çekin, ardından Edgware doğru, sen Hendon Merkez Metro İstasyonu'nda çıkmak gerekir (Northbound gidiyor) Yeraltı almak ve Warren Street Victoria Hattı Northbo tren ve Kuzey Hattı üzerine değiştirmek gerekir. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkın ve sola dönün, sağ tarafta yaklaşık 50 metre kadar sokak bizim büyük turuncu bir işaret görmek gerekir köşesine doğru yürürken.


Luton Havalimanı'na:

KOLAY BUS Take - (www.easybus.co.uk) Baker Caddesi-orada Bus 113 almak - Hendon Central.

Alternatif olarak, daha hızlı bir seçenek. Eğer Brent Cross Greenline koç (www.greenline.co.uk) yakalamak ve Hendon Central kavşağına 10 dakika Hendon Way (A41) kadar yürüyün. Hostel Virgin Active spor salonu ve Hendon Merkez Metro istasyonu yol arasında yer almaktadır.

Stanstead Havaalanı'ndan:

Golders Green istasyonu (45 dakika) National Express koç A6 (www.nationalexpress.co.uk) alın ve oradan Hendon Central Bus 83 (10 dakika) alır.

Tüp ile City itibaren:
Hangisi Metro İstasyonu itibaren size Edgware doğru başlığı Kuzey Hattı (Black Line) almak ve Hendon Merkez Metro İstasyonu'na inmek gerekiyor kendinizi bulabilirsiniz. Bir kez Hendon Central, istasyon çıkın ve sola dönün, sağ tarafta yaklaşık 50 metre kadar sokak bizim büyük turuncu bir işaret görmek gerekir köşesine doğru yürürken.

Tüp kapattı City itibaren:
Tüp kapalı olduğunda çalışır Gece otobüsler vardır. Hendon Central almak Gece otobüs N5 olduğunu. Daha sonra tüm aşağıdaki İstasyonları, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, sonra Golders Green Hendon Merkez geçer Trafalgar Meydanı'na kaynaklanmaktadır. Eğer emin değilseniz, sadece N5 yakalamak için bu durakları biri için nasıl bir otobüs sürücüsü isteyin nerede.