Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Lollis Homestay

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 8.8
 • Çalışanlar 9.5
 • Atmosfer 9.1
 • Temizlik 9.0
 • Tesisler 9.0

Yer

Goerlitzer Str. 34, 01099 Dresden

Tesis Konumu

Dikkat : Dresden iki büyük tren istasyonu vardır . Pansiyon Closeristasyon Dresden Neustadt olduğunu. Hemen hemen tüm trenler , oradan da ve Leipzig , Prag ve Berlin özellikle trenleri durdurmak .

Neustadt tren istasyonu

Ana çıkış üzerindenistasyonu bırakın. ' Antonstrasse ' üzerine Dümdüz gidin ve ' Albertplatz ' denilenmeydanda , geçmiş boyunca devam . Düz ,sokak şimdi ' Bautzner Strasse ' denir yürümeye devam . ' Rothenburger Strasse' üzerine ,sonraki kapısında sola çevirin . 500m sonrasokak ' Grlitzer Stasse ' adını değiştirir . Bu sağa doğru bir sonraki geçiş altındadır.
süresi 15-20 dk , yakl. 1500m yürümek

Eğer , yürüyüş tramvay No 11 , yön ' Bhlau ' , ya da No 6 , yönü ' Niedersedlitz ' almak ' Bautzner / Rothenburger Strasse ' tramvay durağına sadece iki durak etmek istemiyorsanız . Burada 13 numaralı yönü ' Mickten ' tramvay değiştirmek ve yine kadartramvay durağı ' Alaunplatz ' olarak sadece iki durak seyahat . Şimdi sadece geri 100m içintramvay hattı boyunca yürümek gerekiyor .
yakl zaman . 15 dk : 100m yürüyüş yürüyüş için 1 dakika

Ana tren istasyonu ( Hauptbahnhof )

Kadardurağında ' Bischofsweg ' olarak , tramvay No 7 , yönü ' Weixdorf ' yakalayın . Bischofsweg üzerine sağa dönün ve yaklaşık 400m için boyunca devam . Sağaüçüncü sokağa girersen, 100m sonra bizi bulacaksınız .
yakl zaman . 20 dk : 5 dk yürüme mesafesinde 500 m yürüme

Havalimanından

Kolay yoluNeustadt Tren İstasyonu'nahavaalanından tren yakalamak ve daha sonra yukarıda gösterilenadımları takip etmektir .
Yaklaşık zamanı . 60 dakika .

Ayrıca otobüs No 77 yakalamak vestop ' Infineon Nord ' tramvay No 7 değiştirebilirsiniz . Bischofsweg üzerine sola ve yaklaşık boyunca devam ,durak , ' Bischofsweg ' tramvay No 7 bırakın. 400m . Sağaüçüncü sokak ( Grlitzer Strasse ) alın, 100 metre sonra bizi bulacaksınız .
süresi 30 40 dk : 500m yürüme 5 dk yürüyüş mesafesi

otomobille

Dikkat ! Herhangi park yerleri ve birçok tek yön sokakları neredeyse vardır .

'Çıkışında Hellerau ' dekarayolu bırakın veşehir merkezine giden ana yol boyunca sürücü . , ' Fritz - Reuter - Strasse' üzerine McDonalds sola dönün bazı demiryolu köprüleri altından geçmek ,bir sonraki büyük kavşak çapraz . Sokak artık ' Bischofsweg ' denir. Sol tarafta büyük bir yeşil kare. Bununsonunda ' Kamenzer Strasse' doğru açın ve ' Sebnitzer Strasse ' olarak adlandırılan ,bir sonraki sokağa tekrar sağa dönün . Bizim girişinde sadecebir sonraki kavşak önce , ileride sol tarafta yaklaşık 200 metre olduğunu.

Burada bizimle Bagaj devre dışı bırakabilirsiniz . Daha sonra , sadecemahallede park için kullanılabilir ve yasal bir yer bulmak . Buakşam özellikle zor olabilir , ancak genellikle tamam çalışır . Bizödeme ve ekran bilet makineleri ardı etmeyin öneririz ! Otopark kontrol edilir . Sen bizden değişim alabilirsiniz. Hala makul fiyatlı otopark ücreti 9:00 ile 12:00 gece yarısı arasında hafta içi her gün uygulanır . Park süresi 30 dakika için 25 kuruş, bir saat için 50 kuruş vegünde 3 Euro'dur . Bir alternatif olarak sağköşedeKamenzer Strasse 26 bir otopark var . Her saat 1 euro başladı .
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 8.8
 • Çalışanlar 9.5
 • Atmosfer 9.1
 • Temizlik 9.0
 • Tesisler 9.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.