X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Lollis Homestay'e yol tarifleri

G�rlitzer Str.34, 01099 Dresden, Dresden, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 80%Tesisler

Dikkat : Dresden iki büyük tren istasyonu vardır . Pansiyon Closeristasyon Dresden Neustadt olduğunu. Hemen hemen tüm trenler , oradan da ve Leipzig , Prag ve Berlin özellikle trenleri durdurmak .

Neustadt tren istasyonu

Ana çıkış üzerindenistasyonu bırakın. ' Antonstrasse ' üzerine Dümdüz gidin ve ' Albertplatz ' denilenmeydanda , geçmiş boyunca devam . Düz ,sokak şimdi ' Bautzner Strasse ' denir yürümeye devam . ' Rothenburger Strasse' üzerine ,sonraki kapısında sola çevirin . 500m sonrasokak ' Grlitzer Stasse ' adını değiştirir . Bu sağa doğru bir sonraki geçiş altındadır.
süresi 15-20 dk , yakl. 1500m yürümek

Eğer , yürüyüş tramvay No 11 , yön ' Bhlau ' , ya da No 6 , yönü ' Niedersedlitz ' almak ' Bautzner / Rothenburger Strasse ' tramvay durağına sadece iki durak etmek istemiyorsanız . Burada 13 numaralı yönü ' Mickten ' tramvay değiştirmek ve yine kadartramvay durağı ' Alaunplatz ' olarak sadece iki durak seyahat . Şimdi sadece geri 100m içintramvay hattı boyunca yürümek gerekiyor .
yakl zaman . 15 dk : 100m yürüyüş yürüyüş için 1 dakika

Ana tren istasyonu ( Hauptbahnhof )

Kadardurağında ' Bischofsweg ' olarak , tramvay No 7 , yönü ' Weixdorf ' yakalayın . Bischofsweg üzerine sağa dönün ve yaklaşık 400m için boyunca devam . Sağaüçüncü sokağa girersen, 100m sonra bizi bulacaksınız .
yakl zaman . 20 dk : 5 dk yürüme mesafesinde 500 m yürüme

Havalimanından

Kolay yoluNeustadt Tren İstasyonu'nahavaalanından tren yakalamak ve daha sonra yukarıda gösterilenadımları takip etmektir .
Yaklaşık zamanı . 60 dakika .

Ayrıca otobüs No 77 yakalamak vestop ' Infineon Nord ' tramvay No 7 değiştirebilirsiniz . Bischofsweg üzerine sola ve yaklaşık boyunca devam ,durak , ' Bischofsweg ' tramvay No 7 bırakın. 400m . Sağaüçüncü sokak ( Grlitzer Strasse ) alın, 100 metre sonra bizi bulacaksınız .
süresi 30 40 dk : 500m yürüme 5 dk yürüyüş mesafesi

otomobille

Dikkat ! Herhangi park yerleri ve birçok tek yön sokakları neredeyse vardır .

'Çıkışında Hellerau ' dekarayolu bırakın veşehir merkezine giden ana yol boyunca sürücü . , ' Fritz - Reuter - Strasse' üzerine McDonalds sola dönün bazı demiryolu köprüleri altından geçmek ,bir sonraki büyük kavşak çapraz . Sokak artık ' Bischofsweg ' denir. Sol tarafta büyük bir yeşil kare. Bununsonunda ' Kamenzer Strasse' doğru açın ve ' Sebnitzer Strasse ' olarak adlandırılan ,bir sonraki sokağa tekrar sağa dönün . Bizim girişinde sadecebir sonraki kavşak önce , ileride sol tarafta yaklaşık 200 metre olduğunu.

Burada bizimle Bagaj devre dışı bırakabilirsiniz . Daha sonra , sadecemahallede park için kullanılabilir ve yasal bir yer bulmak . Buakşam özellikle zor olabilir , ancak genellikle tamam çalışır . Bizödeme ve ekran bilet makineleri ardı etmeyin öneririz ! Otopark kontrol edilir . Sen bizden değişim alabilirsiniz. Hala makul fiyatlı otopark ücreti 9:00 ile 12:00 gece yarısı arasında hafta içi her gün uygulanır . Park süresi 30 dakika için 25 kuruş, bir saat için 50 kuruş vegünde 3 Euro'dur . Bir alternatif olarak sağköşedeKamenzer Strasse 26 bir otopark var . Her saat 1 euro başladı .