X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Little Town'e yol tarifleri

Malostranské náměstí 11/260, Prague 1 - Lesser Town, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Malostranska metro istasyonuna:
Bu istasyon yeşil hat A üzerinde
Seni aldıktan sonra ikinci yürüyen merdiven soldaki çıkışına ve bir tramvay istasyonu göreceksiniz. Platformda, size yakın tramvay sayısı 12, 20 veya 22 almak ve Malostranske namesti sadece bir durak gidin. , Tramvay kurtulmak sola çevirin ve tramvay (sizin sağ tarafta Starbucks kahve göreceksiniz) ile aynı yönde birkaç metre gidin. Köşesinde hemen sonra açın ve St Nicholas Kilisesi boyunca yürüyün. Birkaç metre sonra sağda kilise girişinde olacak ve Malostranske namesti 11 sol bizi görmek willll. Sokak arası ve yeşil kapıları girin veya kapıları dışında zili ve sizin için bunları açmak için gelecek. Hoşgeldiniz! Yolculuk süresi yaklaşık beş dakika.

Ana Tren İstasyonu'na Praha hl.n. Gönderen:
Metro kırmızı çizgi C alın ve bir Muzeum istasyonuna durdurmak gidin. Burada bir yeşil hat değiştirmek ve Malostranska istasyonuna üç durak gidin. Seni aldıktan sonra ikinci yürüyen merdiven soldaki çıkışına ve bir tramvay istasyonu göreceksiniz. Platformda, size yakın tramvay sayısı 12, 20 veya 22 almak ve Malostranske namesti sadece bir durak gidin. , Tramvay kurtulmak sola çevirin ve tramvay (sizin sağ tarafta Starbuck kahve göreceksiniz) ile aynı yönde birkaç metre gidin. Köşesinde hemen sonra açın ve St Nicholas Kilisesi boyunca yürüyün. Birkaç metre sonra sağda kilise girişinde olacak ve Malostranske namesti 11 sol bizi göreceksiniz. Sokak arası ve yeşil kapıları girin veya kapıları dışında zili ve sizin için bunları açmak için gelecek. Hoşgeldiniz!

Florenc otobüs istasyonundan:
Metro kırmızı çizgi C alın ve Muzeum istasyonuna iki durak gidin. Burada bir yeşil hat değiştirmek ve Malostranska istasyonuna üç durak gidin. Seni aldıktan sonra ikinci yürüyen merdiven soldaki çıkışına ve bir tramvay istasyonu göreceksiniz. Platformda, size yakın tramvay sayısı 12, 20 veya 22 almak ve Malostranske namesti sadece bir durak gidin. , Tramvay kurtulmak sola çevirin ve tramvay (sizin sağ tarafta Starbuck kahve göreceksiniz) ile aynı yönde birkaç metre gidin. Köşesinde hemen sonra açın ve St Nicholas Kilisesi boyunca yürüyün. Birkaç metre sonra sağda kilise girişinde olacak ve Malostranske namesti 11 sol bizi göreceksiniz. Sokak arası ve yeşil kapıları girin veya kapıları dışında zili ve sizin için bunları açmak için gelecek. Hoşgeldiniz!

: - Prag Havalimanı (Ruzyne Letiste Praha) itibaren
Otobüs 119 alın ve son istasyon, Municipal gidin. Burada hiçbir tramvay alır. 20 ve Malostranske namesti istasyonuna beş durak gidin. , Tramvay kurtulmak sola çevirin ve tramvay (sizin sağ tarafta Starbuck kahve göreceksiniz) ile aynı yönde birkaç metre gidin. Köşesinde hemen sonra açın ve St Nicholas Kilisesi boyunca yürüyün. Birkaç metre sonra sağda kilise girişinde sahip olacaksınız ve Malostranske namesti 11 sol bizi göreceksiniz. Sokak arası ve yeşil kapıları girin veya kapıları dışında zili ve sizin için bunları açmak için geleceğiz. Hoşgeldiniz!