X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Lisbon Dreams Guesthouse'e yol tarifleri

Rua Rodrigo da Fonseca 29, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Ulaşım:

Bizim konukevi Lizbon en dikkat çekici ve tarihi meydanlarından biri yakınında bulunan Marqus de Pombal Meydanı (Praa Marques de Pompal do) ve kentin ana caddesi Avenida Liberdade. Rua Rodrigo Fonseca, girişinde (kapı no 29.) Ile Rua Alexandre Herculano Avenida Liberdade'den kadar gider: Bizim misafirhane iki sokak köşesinde parlak sarı bir binada.

Lizbon Havaalanı'na
Ana girişin önünde airbus için yanı sıra düzenli otobüs otobüs durağı:
- Aerobus 91 (günlük 7,00 23,00) 3,50 / 20 dk Marques de Pombal kapalı otobüs git
- Otobüs 745 (05.05-24.00, Pazar Holidays (06.00-24.00) 1,40 / 25 dk Marques de Pombal kapalı otobüs git
Marqus de Pombal'da kapalı otobüs giderken, öncesinde sadece 7 dakikalık yürüme mesafesinde youll:
, dolaylı çapraz Avenida Liberdade aşağı bir blok gitmek, daha sonra sağ Rua Alexandre Herculano ilk cadde açmak, caddede 3 blok yürümek ve üçüncü kapısı sol tarafında bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız.

Havaalanından Taksi yaklaşık 10 olmalıdır.

SETE RIOS OTOBÜS TERMİNALİ itibaren
- Metro / Metro 15 dakika 1,30 (0,50 şarj edilebilir kart + 0,80 bilet)
Sete Rios Metro İstasyonu'na alt katta ana otobüs terminalinden gidin. Sta yönünde mavi çizgiyi yakalamak. Apolonia. Marqus de Pombal İstasyonu'nda çıkmak ve çıkış Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano Yürüyüşü caddesi Rua Alexandre Herculano yukarı ve bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız üçüncü kapısı sol tarafında 3 blok almak.

STA itibaren. APOLNIA TREN İSTASYONU
- Metro / Metro 15 dakika 1,30 (0,50 şarj edilebilir kart + 0,80 bilet)
Sta girin. Apolonia Metro İstasyonu ve Amadora Este yönünde mavi çizgi yakalamak. Marqus de Pombal İstasyonu'nda çıkmak ve çıkış Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano Yürüyüşü caddesi Rua Alexandre Herculano yukarı ve bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız üçüncü kapısı sol tarafında 3 blok almak.

GARE DO ORIENTE TREN İSTASYONU itibaren
- Metro / Metro 20 dk 1,30 (0,50 şarj edilebilir kart + 0,80 bilet)
Daha sonra yön Cais yeşil çizgiyi yakalamak do Sodre ve Baixa Chiado kapalı gitmek, Oriente Metro İstasyonu girin ve son durağı Alameda kadar kırmızı çizgi çekmek. Şimdi yönünde Amadora Este mavi hat geçiş ve Marqus de Pombal kapalı gidin. , Çıkışına Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano atın cadde Rua Alexandre Herculano kadar 3 blok yürümek ve üçüncü kapısı sol tarafında bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız.

Cais Sodre TREN İSTASYONU DO
- Metro / Metro 20 dk 1,30 (0,50 şarj edilebilir kart + 0,80 bilet)
Sodre Metro İstasyonu do Cais girin ve yönü Telheiras yeşil hat almak. Baixa Chiado kapalı gidin ve yönü Amadora Este mavi hat geçiş ve Marqus de Pombal kapalı gidin. , Çıkışına Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano atın cadde Rua Alexandre Herculano kadar 3 blok yürümek ve üçüncü kapısı sol tarafında bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız.

Rossio Tren İstasyonu'na
- Yürüyüş mesafesi 10-15 dk
Avenida Liberdade - - ana caddeye kadar yürüyün ve son kavşağında sola dönün. Sokak Rua Alexandre Herculano kadar 3 blok yürümek üçüncü kapısı sol tarafında bizim misafirhane sarı bina bulacaksınız.

RATO METRO İSTASYONU Gönderen
- Yürüyüş 3 dk
Rato Metro İstasyonu'na sarı metro hattı ile biten, sonra Rua Salitre çıkışına yapmak alır. İkinci kapısı gelene kadar, cadde Rua Alexandre Herculano aşağı dakika çift yürüyün. Bizim konukevi süpermarket üstünde, yarı sarı binada yer almaktadır. Giriş cadde Rua Rodrigo da Fonseca üzerindedir.