X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Lisboa Central Hostel'e yol tarifleri

Rua Rodrigues Sampaio 160, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 96%Tesisler

Çeviren Google Marques de Pombal Meydanı'na bir kaç metre, Lizbon merkezinde edildi.

HAVAALANINA:
1.. 'S.Sebastio' yönünde de Metro yakalayın
2.. At sonra on istasyonları çıkın 'Saldanha ve yön Sarı hattı değiştirmek' Rato '
3.. 'Marqus de Pombal'da' ve çıkış Av, sonra iki istasyonları çıkın. Da Liberdade
4.. Etrafında ve Av üst bak. da Liberdade Eğer yazıtları 'Dirio de Notcias' ile bir bina görebilirsiniz. Lisboa Central Hostel o binanın arkasındaki cadde üzerinde: Rua Rodrigues Sampaio, n160


Santa Apolnia İstasyonu Gönderen:
Amadora Este yönelik de Metro yakalayın. Marques de Pombal'da, sonra altı istasyonları çıkın. Av için çıkışa. Da Liberdade. Yaklaşık ve Av üst bak. Da Liberdade Eğer kitabede Dirio de Noticias ile bir bina görebilirsiniz. Lisboa Central Hostal o binanın arkasındaki sokakta yer almaktadır: Rua Rodrigues Sampaio, n160.

Oriente İstasyonu Gönderen:
S. Sebastio doğru Metro yakalayın. Saldanha Exit ve Rato yöne gidiyor, Sarı Hat değiştirin. Marques de Pombal'da, daha sonra iki istasyonları çıkın. Çıkış Av atın. Da Liberdade. Yaklaşık ve Av üst bak. Da Liberdade yazıt Dirio de Noticias ile bir bina var. Lisboa Central Hostel o binanın arkasındaki cadde üzerinde: Rua Rodrigues Sampaio, n160.

Sete Rios Otogarı'na:
Sta Apolonia doğru Metro yakalayın. Marques de Pombal'da, sonra dört istasyonları çıkın. Çıkış Av atın. Da Liberdade. Yaklaşık ve Av üst bak. Yazıt Dirio de Noticias Da Liberdade Theresa bina. Lisboa Central Hostel o binanın arkasındaki cadde üzerinde: Rua Rodrigues Sampaio, n160.