X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Lisboa Central Hostel'e yol tarifleri

Rua Rodrigues Sampaio 160, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


97%Oy

  • 98%Ekonomik
  • 98%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 98%Tesisler

Çeviren Google Marques de Pombal Meydanı'na Lizbon, birkaç metre merkezinde yer.

HAVA:
1. 'S.Sebastio' doğru de Metro yakalamak
2. Az sonra on istasyonları çıkın 'Saldanha ve Sarı hattına değiştirmek, yön' Rato '
3. 'Marqus de Pombal' de, sonra iki istasyon çıkın ve Av çıkın. Da Liberdade
4. Etrafında ve Av üst bak. da Liberdade Eğer yazıtlar 'Dirio de Notcias' ile bir bina görebilirsiniz. Lisboa Central Hostel bu binanın arkasındaki sokakta: Rua Rodrigues Sampaio, n160


Santa Apolnia İstasyonu'ndan:
Amadora Este yönelik de Metro yakalayın. Marques de Pombal de, sonra altı istasyonları çıkın. Av için çıkışa. Da Liberdade. Etrafında ve Av üst bak. Da Liberdade Eğer yazıt Dirio de Noticias ile bir bina görebilirsiniz. Rua Rodrigues Sampaio, n160: Lisboa Central Hostal bu binanın arkasındaki sokakta yer almaktadır.

Oriente İstasyonu'ndan:
S. Sebastio doğru Metro yakalayın. Rato yönünde gidiyor, Saldanha ve Sarı Hat değişiklik de çıkın. Marques de Pombal de, daha sonra iki istasyon çıkın. Çıkış Av alın. Da Liberdade. Etrafında ve Av üst bak. Orada da Liberdade yazıt Dirio de Noticias ile bir yapıdır. Rua Rodrigues Sampaio, n160: Lisboa Central Hostel bu binanın arkasındaki sokakta.

Sete Rios Otobüs Terminali'ne:
Sta Apolonia doğru Metro yakalayın. Marques de Pombal de, sonra dört istasyon çıkın. Çıkış Av alın. Da Liberdade. Etrafında ve Av üst bak. Yazıt Dirio de Noticias Da Liberdade theresa bina. Rua Rodrigues Sampaio, n160: Lisboa Central Hostel bu binanın arkasındaki sokakta.