X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Lilia Hotel'e yol tarifleri

131, Zeas Street,Piraeus, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Hotel Lilia uygun tüm önemli toplu taşıma istasyonları, sergi merkezleri ve alışveriş alanları yakınında yer almaktadır. Yürüme mesafesindedir.
Transferi, ücretsiz olarak, her sabah otelden Limanı'na misafirler için kullanılabilir.
Zea liman bir yat limanı tarafından işgal ve birçok restoran ve kafeler yanı sıra iki plajları kısa bir yürüyüş vardır. Zea bitişik küçük ve Pire en güzel üç limanı olan balıkçı limanı Mikrolimano, yatıyor. Geleneksel deniz ürünleri atılmış ve şık restoran ile noktalı. Gece kulüpleri ve barlar bir dizi limanı yakınlarında Kastella Tepesi sokaklarında bulunabilir. Balık meyhane çok sayıda da Pire Yarımadası'nın güneybatı tarafında Akti Themistokleous cadde boyunca bulunabilir.
Pire iki müze vardır. Zea Liman ve Arkeoloji Müzesi'nde Denizcilik Müzesi. Diğer ilgi çekici yerler Dimokratias Caddesi üzerinde Agia Triada Katedrali ve 1885 yılında inşa Korai Meydanı'nda Belediye Tiyatrosu.
Lambraki ve Dimokratias Sokaklar Pire ana alışveriş alanlardır. Büyük pazarlık liman yakın dükkan bulunan ve bit pazarı, Metro İstasyonu yakınında her Pazar günü yapılacak olabilir.