X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, ABD

77%Oy

 • 74%Ekonomik
 • 69%Güvenlik
 • 99%Yer
 • 80%Çalışanlar
 • 81%Atmosfer
 • 67%Temizlik
 • 70%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bizim 'Boat and Breakfast' üzerine SCHOONER LIBERTY CLIPPER gemiye Boston şehir merkezinde kalın. Benzersiz bir deneyim. Boston, North End ve Faneuil Hall / Quincy Market bir blok tarihi sahil bölgesinde kalırken, şehirdeki en iyi fiyatları keyfini çıkarın.

Sen bizim kabin birinde çalışan uzun boylu gemide kalacağım. Biz sadece her gün birkaç kabin kullanılabilir hale ve onlar hızlı gidin. Tüm kabinler bir aydınlık, sıcak / soğuk su çalışan lavabo özelliği ve otantik uzun boylu gemi deneyimi sağlamak için sarı çam panelli edilir. Bizim altı kabin üç kafaları (banyo) ve gemi boyunca eşit aralıklı üç rain paylaşmak.

Bizim B & B 'hostel' tarzıdır. Gemi yelken dışında iken, karaya şehri keşfetmek için günlük ücretsiz olacak böylece, bir çalışma geminin vardır (o anda yelken dışarı liman cruise için kayıt sürece). Çoğu gün gemi 08:00 kadar Noon dan yelken dışarı, ancak bazı gün önce başlayabilir ya da özel kiralamada veya özel etkinlikler ya daha sonra gitmek.

Kahvaltı kıta olmak ve 09:00 ile 08:00 itibaren satışa sunulacak. Ödeme 10:00 her gün gereğidir.

LÜTFEN DİKKAT: Tarifelerimiz vergiler dahil değildir. Boston Otel Vergi Liberty sizin rezervasyon tamamlar rezervasyon maliyetine eklenecektir.

Hostel Dünya aracılığıyla rezervasyon yaptırın sonra, Liberty Filo rezervasyon sonuçlandırmak ve tamamlanmış Rezervasyon için size bir makbuz e-posta göndereceğiz. Liberty Fleet aracılığıyla rezervasyon tamamladıktan sonra, sizin B + B rezervasyon iade olur lütfen unutmayın.

Gemiye Erişim: LIBERTY CLIPPER düzenli Boston Harbor hem kamu hem de özel yelken olayları yürüten bir çalışma gemi. Bir gezi devam ederken gemiye kabin (oda) erişimi olmayacaktır. Gemi kamu yelken etkinliğe ev sahipliği yapıyor, o yolculuk için bilet rezervasyon ve yelken (black-out tarihleri ​​ve özel etkinlikler hariç mevcut% 30 indirim) için gemiye kalabilir. Eğer bir kamu yelken için bilet satın yoksa özel bir charter durumunda, seyir sırasında karaya kalmak gerekir ya. Check-in zaman biz gün için geminin programına sağlayacaktır. Gemi tipik Ancak, bizim program erken başlamak ya da geç gitmek ve değiştirilebilir olabilir, 08:00 her gün kadar öğlen 12:00 dan üç, iki saatlik yelken sunmaktadır.

Zamanla-Check: Sen 67 Long Wharf Liberty Filo ofisinde 10:00-6:00 zaman kontrol edebilir. Eğer uçağa binmeden önce ofiste talimatları almalıdır gibi kaba doğrudan devam etmeyin lütfen. Sizin için kabin getirecek check-in ve bir ekip üyesi-üzerine geminin ofisinde çanta bırakabilir. NOT: Biz geç check-ins karşılamak mümkün değil. Bu politika herhangi bir sorunuz varsa kitap önce size check-in günü 18:00 önce ulaşmak mümkün olmadığı takdirde, o gece gemide kalmak mümkün olmayacaktır, lütfen bize ulaşın.

Çıkış saati: zaman göz atın 10:00 olacak ve planlanmış bir kamu yelken veya özel bir charter durumunda erken olabilir.

İade / Erteleme Politikası: İade, yeni bir itfa planına edilemez. Satın kez, rezervasyonları iade olamaz ve yeni bir itfa planına edilemez. Sen uzay güvence altına alınmıştır.

Şirket tarafından iptali: Schooner Liberty Clipper, Inc özel bir charter durumunda herhangi bir rezervasyon iptal etme hakkını saklı tutar. Şirket, özel bir charter sadece rezervasyonunuzu iptal ederse, başka bir karşılaştırılabilir zaman yeniden planlayın veya para iadesi alabilirsiniz.

Diğer politikalar: Çocuklar: Özgürlük Clipper gemiye lojman için minimum yaş 8 yaşında. Ebeveynler ise gemide her zaman çocukları eşlik etmelidir. Yağmur veya Parlatıcı: Sen sert hava için rezervasyon iptal edemez.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bisiklet Parkı
 • Kahvaltı Dahil
 • Sıcak Duşlar
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Havlu dahil


Politikalar

 • Yaş Sınırlaması
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
77% 69
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda