X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, ABD

89%Oy

 • 80%Ekonomik
 • 80%Güvenlik
 • 100%Yer
 • 80%Çalışanlar
 • 100%Atmosfer
 • 100%Temizlik
 • 80%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bizim Tall Ship Ayder üzerinde schooners LIBERTY CLIPPER veya LIBERTY YILDIZ gemiye Boston şehir merkezinde kalmak. Benzersiz bir deneyim. Boston, North End ve Faneuil Hall / Quincy Market bir blok tarihi sahil bölgesinde kalırken, şehirdeki en iyi fiyatları keyfini çıkarın.

Bizim kabin içinde çalışan uzun boylu gemide kalacağım. Biz sadece her gün birkaç kabin kullanılabilir hale ve hızlı bir şekilde gidin. Özgürlük Clipper tüm kabinler (mevcut Temmuz ve Ağustos) çift ranza tarzı ve bir ışıklık, sıcak / soğuk su çalışan lavabo özelliği ve otantik bir uzun boylu gemi deneyimi sağlamak için sarı çam mozaikleriyle edilir. Bizim altı kabin üç kafaları (banyo) ve gemi boyunca eşit aralıklı üç rain paylaşıyoruz.

Liberty Yıldız, iki çift ranza kabinleri artı 2 kişiye kadar uygun tek bir çift kişilik yatak ile bir deluxe çift kişilik kabin bulunmaktadır. Tüm kabinler Liberty Star İmkanları paylaşmak. Nevresim ve havlular her iki gemiler için kabin sağlanmaktadır.

Gemi yelken dışında iken, karaya şehri keşfetmek için günlük ücretsiz olacak yüzden, bir çalışma geminin vardır (o anda yelken dışarı liman yolculuk için kayıt sürece). Çoğu gün gemi 10:30-8:00 yelken dışarı, ancak bazı gün önce başlayabilir ya da özel kiralamada veya özel etkinlikler ya daha sonra gidin.

Ödeme 10:00 her gün gereğidir.

LÜTFEN DİKKAT: Bizim yayınlanan oranlar vergiler dahil değildir. Boston Hotel Vergi Liberty rezervasyonunuzu tamamlar rezervasyon maliyeti eklenecektir.

Motel Dünya üzerinden rezervasyonunuzu yaptırın sonra Özgürlük Filosu rezervasyon sonuçlandırmak ve tamamlanan Rezervasyon için size bir makbuz e-posta göndereceğiz. Liberty Fleet aracılığıyla rezervasyon tamamladıktan sonra, sizin Tall Ship Overnights rezervasyon ödemesiz hale unutmayın.

Gemiye Erişim: LIBERTY CLIPPER ve LIBERTY YILDIZ düzenli Boston Harbor kamu ve özel yelken olayları hem yürütmek gemileri çalışıyor. Bir gezi devam ederken gemiye kabin (oda) erişimi olmayacaktır. Gemi kamu yelken etkinliğe ev sahipliği yapıyor, o yolculuk için bilet rezervasyonu ve yelken (black-out tarihleri ​​ve özel etkinlikler hariç mevcut% 30 indirim) için gemiye kalabilir. Eğer bir kamu yelken için bilet satın yoksa özel bir charter durumunda, yolculuk sırasında karaya kalmak gerekir ya. Check-in zaman biz gün geminin programına sağlayacaktır. Gemi tipik Ancak, bizim program erken başlamak ya da daha sonra gidip değişebilir olabilir, 20:00 her gün kadar 10:30 dan üç iki saatlik yelken sunmaktadır.

Zamanla Check-: Sen 67 Long Wharf Özgürlük Filosu ofisinde 10:00-17:30 zaman kontrol edebilir. Eğer uçağa binmeden önce ofiste talimatları almalıdır olarak tekneye doğrudan devam etmeyin lütfen. Sizin için kabin getirecek check-in ve bir ekip üyesi-upon geminin ofisinde çanta bırakabilir. NOT: Biz geç check-in ağırlayacak olamaz. Bu politika üzerinde herhangi bir sorunuz varsa size kitap önce size check-in günü 18:00 önce ulaşmak mümkün olmadığı takdirde, o gece gemide kalmak mümkün olmayacaktır, lütfen bize ulaşın.

Çıkış saati: Check-out Saat 10:00 olacak ve planlanmış bir kamu yelken veya özel charter durumunda daha erken olabilir.

İade / Erteleme Politikası: İade, ertelenmişti edilemez. Satın alınan kez rezervasyonları iade olamaz ve itfa planına bağlanan edilemez. Sen uzay güvence altına alınmıştır.

Şirket tarafından iptali: Schooner Liberty Clipper, Inc özel bir charter durumunda herhangi bir rezervasyon iptal etme hakkını saklı tutar. Şirket, özel bir tüzük sadece rezervasyonunuzu iptal ederse, başka bir karşılaştırılabilir zaman yeniden planlayın veya para iadesi alabilirsiniz.

Diğer politikalar: Çocuk: Liberty Clipper gemiye lojman için Minimum yaş 8 yaşında. Veliler ise gemide her zaman çocukları eşlik etmelidir. Yağmur veya Shine: Sen sert hava için rezervasyonunuzu iptal edebilir.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bisiklet Parkı
 • Sıcak Duşlar
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Havlu dahil


Politikalar

 • Yaş Sınırlaması
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
89% 70
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo