X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, ABD

79%Oy

 • 77%Ekonomik
 • 70%Güvenlik
 • 95%Yer
 • 82%Çalışanlar
 • 85%Atmosfer
 • 80%Temizlik
 • 65%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bizim Tall Ship Ayder üzerinde schooners LIBERTY CLIPPER veya LIBERTY YILDIZ gemiye Boston şehir merkezinde kalmak. Benzersiz bir deneyim. Boston, North End ve Faneuil Hall / Quincy Market bir blok tarihi sahil bölgesinde kalırken, şehirdeki en iyi fiyatları keyfini çıkarın.

Bizim kabin içinde bir çalışma uzun boylu gemide kalacağım. Biz sadece her gün birkaç kabin kullanılabilir hale ve onlar hızlı gidin. Liberty Clipper tüm kabinler (mevcut Temmuz ve Ağustos) çift ranza tarzı ve bir aydınlık, sıcak / soğuk su akan lavabo bulunmaktadır ve otantik bir uzun gemi deneyimi sağlamak için sarı çam mozaikleriyle edilir. Bizim altı kabin üç kafaları (banyo) ve gemi boyunca eşit aralıklı üç rain paylaşın.

Liberty Yıldız, iki çift ranza kabin artı 2 kişi sığabilecek tek bir çift kişilik yatak ile bir deluxe çift kabin bulunmaktadır. Tüm kabinler Liberty Star İmkanları paylaşmak. Nevresim ve havlular her iki gemiler için kabin sağlanmaktadır.

Gemi yelken dışında iken, karaya şehri keşfetmek için gününüzü ücretsiz olacak yüzden, bir çalışma geminin vardır (o anda yelken dışarı liman yolculuk için kayıt sürece). Çoğu gün gemi 8:00 10:30 saatleri arasında yelken dışarı, ancak bazı gün önce başlayabilir ya da özel kiralamada veya özel etkinlikler ile ya sonra gidin.

Ödeme 10 am her gün gereğidir.

LÜTFEN DİKKAT: Bizim yayınlanan fiyatlar vergiler dahil değildir. Boston Otel Vergi Liberty sizin rezervasyon tamamlar rezervasyon maliyeti eklenecektir.

Motel Dünya ile rezervasyonunuzu yaptırın sonra, Liberty Filo rezervasyon sonuçlandırmak ve tamamlanmış Rezervasyon için size bir makbuz e-posta göndereceğiz. Liberty Filo aracılığıyla rezervasyon tamamladıktan sonra, sizin Tall Ship Overnights rezervasyon iadesiz hale unutmayın.

Gemiye Erişim: LIBERTY CLIPPER ve LIBERTY YILDIZ düzenli Boston Harbor kamu ve özel yelken olayları hem yürütmek gemileri çalışıyor. Bir gezi devam ederken gemiye kabin (oda) erişimi olmayacaktır. Gemi kamu yelken etkinliğe ev sahipliği yapıyor, o yolculuk için bilet rezervasyonu ve yelken (black-out tarihleri ​​ve özel etkinlikler hariç mevcut% 30 indirim) için gemiye kalabilir. Eğer bir kamu yelken için bilet satın yoksa özel bir charter durumunda, seyir sırasında karaya kalmak gerekir ya da. Check-in zaman biz gün geminin programına sağlayacaktır. Gemi tipik, ancak bizim program erken başlamak ya da daha sonra gidip değişebilir edebilir, 8:00 pm her gün kadar 10:30 saatleri üç iki saatlik yelken sunmaktadır.

Zamanla Check-: Sen 67 Long Wharf Özgürlük Filosu ofisinde 10:00 ile 05:30 saatleri arasında her zaman kontrol edebilir. Eğer uçağa binmeden önce ofiste talimatları almalıdır olarak geminin doğrudan devam etmeyin lütfen. Sizin için kabin getirecek check-in ve bir ekip üyesi-üzerine geminin ofisinde çanta bırakabilir. NOT: Biz geç check-in ağırlayacak olamaz. Bu politika üzerinde herhangi bir sorunuz varsa size kitap önce size check-in gününde 6 pm önce ulaşmak mümkün olmadığı takdirde, o gece gemide kalmak mümkün olmayacaktır, lütfen bize ulaşın.

Çıkış saati: Check-out Saat 10:00 olacak ve planlanmış bir kamu yelken veya özel charter durumunda daha erken olabilir.

İade / Erteleme Politikası: İade, ertelenmişti edilemez. Satın alınan kez rezervasyonları iade olamaz ve itfa planına bağlanan edilemez. Sen uzay güvence altına alınmıştır.

Şirket tarafından iptali: Schooner Liberty Clipper, Inc özel bir charter durumunda herhangi bir rezervasyon iptal etme hakkını saklı tutar. Şirket özel bir tüzük sadece rezervasyonunuzu iptal ederse, başka benzer zaman yeniden planlayın veya para iadesi alabilirsiniz.

Diğer politikalar: Çocuk: Özgürlük Clipper gemiye lojman için Minimum yaş 8 yaşında. Veliler ise gemide her zaman çocukları eşlik etmelidir. Yağmur ya da Parlatıcı: Sen sert hava için rezervasyonunuzu iptal olmayabilir.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bisiklet Parkı
 • Sıcak Duşlar
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Havlu dahil


Politikalar

 • Yaş Sınırlaması
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
79% 81
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo