X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Liberty Fleet of Tall Ships

67 Long Wharf, Boston, Boston, ABD

77%Oy

 • 74%Ekonomik
 • 69%Güvenlik
 • 99%Yer
 • 80%Çalışanlar
 • 81%Atmosfer
 • 67%Temizlik
 • 70%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bizim 'Boat ve Kahvaltı' SCHOONER LIBERTY CLIPPER gemiye Boston şehir merkezinde kalmak. Benzersiz bir deneyim. North End ve Faneuil Hall / Quincy Market'ten bir blok, Boston tarihi kıyı bölgesinde kalırken, şehirdeki en iyi fiyatları keyfini çıkarın.

Bizim kabin birinde çalışan bir uzun gemi kalacağım. Biz sadece her gün birkaç kabin kullanılabilir yapmak ve hızlı bir şekilde gidin. Tüm kabinlerde bir aydınlık, sıcak / soğuk su akan bir lavabo bulunuyor ve otantik bir uzun gemi deneyimi sağlamak için sarı çam mozaikleriyle edilir. Bizim altı kabin üç kafaları (banyo) ve gemi boyunca eşit aralıklı üç rain paylaşmak.

Bizim B & B 'hostel tarzı. Gemi yelken dışında iken (o anda yelken dışarıda liman seyir kaydolmak sürece), size gün karaya şehri keşfetmek için ücretsiz olacak bu yüzden, çalışan bir yelkenli vardır. Çoğu gün gemi 08:00 Noon yelken dışarı, ancak, birkaç gün önce başlayabilir ya da özel charter ya da özel etkinlikler ile ya da geç gitmek.

Kahvaltı kıta olması ve 09:00 ile 08:00 itibaren satışa sunulacak. Ödeme 10:00 her gün.

LÜTFEN DİKKAT: Tarifelerimiz vergiler dahil değildir. Boston Hotel Vergi Liberty rezervasyonunuzu tamamlar rezervasyonun maliyetine eklenecektir.

Eğer Hostel World üzerinden rezervasyonunuzu yaptırın sonra, Özgürlük Filosu rezervasyon sonuçlandırmak ve size tamamlanan rezervasyon için bir makbuz e-posta göndereceğiz. Liberty Filo ile rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra lütfen unutmayın, sizin için B + B rezervasyon iade olur.

Geminin Erişim: Liberty Clipper düzenli Boston Harbor hem de kamu ve özel yelken olayları yürüten bir çalışma gemi. Bir yolculuk devam ederken gemiye, kabin (oda) erişimi olmayacaktır. Gemi bir kamu yelken etkinliğe ev sahipliği ise, bu yolculuk için bir bilet kitap olabilir ve (black-out tarihleri ​​ve özel etkinlikler hariç mevcut% 30 indirim) yelken için gemiye muaftır. Eğer bir kamu yelken için bir bilet satın alma yok özel bir charter durumunda veya, sen seyir sırasında karaya kalmak gerekir. Check-in ne zaman gün için geminin programı ile size sağlayacaktır. Gemi tipik 08:00 her gün kadar 12:00 dan iki-üç saatlik bir yelken sunuyor, ancak, bizim program daha erken başlayabilir veya geç gitmek ve değişikliğe tabidir.

Check-In zaman: Sen 67 Long Wharf Özgürlük Filosu Ofisi'nde 10:00-18:00 her zaman kontrol edebilir. Eğer binmeden önce ofiste talimatları almak gerekir gibi tekneye doğrudan devam etmeyiniz. Check-in sırasında geminin ofisinde çanta bırakabilir ve bir mürettebat üyesi sizin için kabin onları getirecektir. NOT: Biz geç check-ins girmez. Bu politika üzerinde herhangi bir sorunuz varsa kitap önce size gün check-in 18:00 önce ulaşmak mümkün olmadığı takdirde, o gece gemide kalmak mümkün olmayacaktır, lütfen bize ulaşın.

Check-Out zamanı: time 10:00 olacaktır kontrol edin ve planlanmış bir kamu yelken ya da özel charter durumunda erken olabilir.

İade / Erteleme Politikası: İade, itfa planına bağlanan olamaz. Bir kez satın rezervasyonları iade edilemez ve itfa planına bağlanan olamaz. Sen yeri garanti edilmiştir.

Şirket tarafından iptal: Schooner Liberty Clipper, Inc özel bir charter durumunda herhangi bir rezervasyonu iptal etme hakkını saklı tutar. Şirket, sadece özel bir charter için rezervasyonunuzu iptal ederse, başka bir karşılaştırılabilir zaman erteleyebilir, ya da para iadesi alabilirsiniz.

Diğer politikalar: Çocuklar: Liberty Clipper gemiye Konaklama için yaş sınırı 8 yaşında. Veliler ise gemide her zaman çocuklara eşlik etmelidir. Yağmur ya da Shine: sert hava için rezervasyon iptal olmayabilir.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bisiklet Parkı
 • Kahvaltı Dahil
 • Sıcak Duşlar
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Havlu dahil


Politikalar

 • Yaş Sınırlaması
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Liberty Fleet of Tall Ships Located at 67 Long Wharf, Boston, Boston.
Liberty Fleet of Tall Ships
USA
Boston Massachusetts 02110 67 Long Wharf, Boston
77% 69
42.3601099 -71.0487560
Liberty Fleet of Tall Ships
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda