X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Leanback Hostel'e yol tarifleri

Andr�ssy street 53, I. floor 2, Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Yol (işyerinde gelmesi nasıl): toplu taşıma sistemi çok iyi bir şekilde kolayca yakınındaki el her şeyi bulabilirsiniz. Yakın metro durağı Oktogon olduğunu ve en yakın tramvay durağı da Oktogon olduğunu.

.. 22: Sen Zara Sokak 53 I. 2. Kapı zili ünlü kelime miras sokakta pansiyon bulabilirsiniz

Gelen

Keleti Tren İstasyonu: Deli pu doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın. ve Deak Ferenc seyahat

kare (3 durak). Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim

kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Havaalanı: (yaklaşık 40 olduğunu - 50 dakika)

Kőbánya Kispest metro istasyonuna götüren (Repter Otobüs Nr 200), daha sonra Deek Ferenc meydanına 10 durak mavi metro (M3) geçmek havaalanı otobüs almak. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Nyugati Tren İstasyonu: Oktogon'un kadar sayı 4 veya 6 tramvay (1 stop) alın Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır..

Deli Tren İstasyonu: Örs Vezer meydanına doğru kırmızı çizgi metro (M2) alın ve Deak Ferenc kare (4 durak) seyahat. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.

Nepliget uluslararası otobüs istasyonu: upest-KOZPONT ve Deek Ferenc kare (6 durdur) kadar seyahat doğru mavi hat metro (M3) alın. Oradan Mexikoi ut doğru sarı hat metro (M1) almak ve Oktogon'un (3stops) seyahat. Bizim kapı TGI cuma Restaurant'ta ikinci kapısıdır.