X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Lake Como Youth Hostel La Primula'e yol tarifleri

Via IV Novembre 106, Menaggio, Lake Como, Lombardy, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Menaggio yaklaşık 30 km 26 km, Como Kuzey, Como Gölü Batı kıyısında olduğunu. Lugano Doğu (İsviçre). Bu mükemmel Gölü Merkezi yer almaktadır. Bu tekne ya da otobüs ile gölde başka yerlerde ziyaret etmek için ideal bir yerdir, ve otobüs ile bir saatten az Lugano (İsviçre) ulaşabilirsiniz.

Hostel ya da Como (daha sonra yurdu hemen altında durdurma C10 otobüsü ile bir saat, son otobüs (daha sonra 15 dakika. Menaggio feribotla, Hostel sağ açılış feribot üzerindedir) Milano'dan ya Varenna trenle ulaşılabilir 08:24 de). Varenna Geçen feribot 19:40 (Menaggio için) veya 21:40 (Cadenabbia, Pansiyon 3 km Güney) yer almaktadır. Ya da Lugano trenle, daha sonra bir saat C12 otobüsü (18:40 de son otobüs). Cassarate Otobüs Durağı'na (Lugano Lido önünde).

Malpensa trenle sonra Milano Malpensa, Linate veya Bergamo (düşük maliyetli havaalanları) Fly sonra, ya da dönmek emin gelen Lecco trenle (Saronno değişiklik, daha sonra sonra Menaggio için C10 otobüs, yukarıya bakınız, Como Lago için tren yakalamak) Varenna, daha sonra feribotla. Tren ve otobüsle havaalanlarından bu araba 90 dakika, yaklaşık 120 dakikadır.
Gotthard, Lugano, İtalyan sınırına, Menaggio için 20 km: İsviçre arabayla.
İtalya'da diğer bölgelerden araba ile: Como Nord at Exit Otobanı A9 kurtulmak, Menaggio Como 30 km kuzeyinde olan.