X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

La Banda Rooftop Hostel'e yol tarifleri

C/Dos de Mayo 16, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google De Havalimanından

-By otobüs: şehre, havaalanına sadece bir otobüs (EA Bus) bulunmaktadır. Sen Paseo Colon Avenue, arena durdurma kapalı almalısınız. Hostel oradan yürüyerek 4 dakika. Bu 4 maliyet

-Taksi: The Living Roof Hostel bir taksi yaklaşık 20 mal olacak - 25 Euro artı bagaj için ekstra bir ücret.

Adres: Calle Dos de Mayo 16.

Otobüs İstasyonu'ndan

-Otogar Prado de San Sebastian: Hostel oradan yürüyerek on dakikadır. Eğer yürümeyi tercih ederseniz, tramvay ve Archivo de Indias durağında inmek possiblility var.

-Otogar Plaza de Armas: Bu otobüs durağına çok yürüyerek 15 dakika civarında, bizim hosteli yakın yer almaktadır. Eğer Paseo Colon Avenue gelene kadar Arjona St alın. Beşinci cadde (nehir sağ tarafta) kalan Torn ve Biz sayısı 16 olan Dos de Mayo St bulabilirsiniz!

Çantanı çok ağır durumda, 5 milyon avro civarında bir taksi artı bagaj için ekstra bir ücret alabilir

Tren İstasyonu Santa Justa itibaren

-By Otobüs: Tetuan, Plaza Nueva, Avenida de la Constitucion, Almirantazgo ve Dos de Mayo: Oradan son durağı La Campana kadar otobüs sayısı 32 atın sokaklarda takip yürüyerek 15 dakikadır.

Ya da dur Prado de San Sebastian kadar otobüs sayısı C1 alır. Hostel oradan yürüyerek on dakikadır. Eğer yürümeyi tercih ederseniz, tramvay ve Archivo de Indias durağında inmek için imkanınız var.

-By Taksi: Santa Justa Tren İstasyonu'na Living Roof Hostel bir taksi yaklaşık 10 Euro, artı bagaj için ekstra bir ücret mal olacak.