X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

La Banda Rooftop Hostel'e yol tarifleri

Calle Dos de Mayo 16, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Adres: Calle Dos de Mayo 16.
Havalimanından
-by Otobüs: havaalanından şehre sadece bir otobüs vardır (EA Otobüs, tek yönlü, sürücü ödemek 4euros). Avenida Paseo Colon Torre de Oro ininiz gerekir. Buradan E-Paseo (21 Paseo Colon) olarak adlandırılan bir elektrikli bisiklet dükkan bulmak ve (uzak nehirden) yolda çevirin. Bu Calle Dos de Mayo olduğunu. Biz sol Sayı 16 200metres aşağı üzeresiniz.
-by Taksi: la Banda Rooftop Hostel taksi yaklaşık 25 mal olacak - 30 Euro artı bagaj için ekstra bir ücret.
Otobüs istasyonlarından
Minibüs Station Prado de San Sebastian: Bu otobüs istasyonu hostel (- Archivos Indias de durağında inmek ya da 2 dakika tramvay yolculuğu) yürüme yaklaşık 15 dakikadır. Calle San Fernando üzerine Göbekli üzerinde Avenida Carlos V. Haç üzerine otobüs durağına (tramvay ile bir yaya yolu) çık. San Fernando ve Avenida Constitucion üzerine tramvay izleyin. Hemen sonra postane / oficina de correos, solunuzda yol alır. Sağdaki archway aşağı bu yolu takip edin. Calle Dos de Mayo vardır. Biz sağ numaralı 16 100meters vardır!
- Otobüs İstasyonu Plaza de Armas Gönderen: Bu otobüs durağı yürüyerek yaklaşık 15 dakika, bizim çok yakın pansiyon bulunur. Eğer otobüs durağına çıkıp zaman arena (plaza de toros) yönünde Arjona St almak gerekir. Paseo Colon Caddesi üzerine düz devam edin. Bir kez Paseo Colon dönüşte (köşe E-Paseo adında bir elektrikli bisiklet dükkanı nehir, sağ tarafta) beşinci caddede bıraktı. Bu Calle Dos de Mayo olduğunu. Biz sol Sayı 16 200metres aşağı üzeresiniz.
Durumda çanta çok ağır Eğer 5 milyon avro taksi artı bagaj için ekstra ücret alabilir
Tren İstasyonu Santa Justa Gönderen
-by Otobüs: Paseo Colon Torre del Oro otobüs sayısı 21 atın. Buradan E-Paseo (21 Paseo Colon) olarak adlandırılan bir elektrikli bisiklet dükkan bulmak ve (uzak nehirden) yolda çevirin. Bu Calle Dos de Mayo olduğunu. Biz sol Sayı 16 200metres aşağı üzeresiniz.
-by Taksi: Santa Justa Tren İstasyonu'na La Banda Çatı Hostel bir taksi yaklaşık 10 Euro artı bagaj için ekstra bir ücret mal olacak.