X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kvibergs Hostel and Cabins'e yol tarifleri

Lilla Regementsvagen 35, Gothenburg, Isveç

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvagen 35
SE-415 27 Göteborg

Lütfen aklınızda bulundurun:
Resepsiyonun Pazar 2-4 pm Pazartesi-Cumartesi 2-6 pm check-in için açıktır. Daha sonra arrrive Eğer varış gününde erken aramak gerekir. Aksi halde kontrol etmek mümkün olmayacaktır.

Toplu taşıma ile
Merkez istasyonundan hiçbir tramvay alır. 7 ya da (9 dakika sonra) durağında 'Kviberg' için Bergsjn doğru 11. Eğer tramvay sol aynı tarafta sokak arası. Yeşil kapıdan gidin ve bizim kırmızı kabin görüyoruz. Sen kabin diğer tarafında kırmızı tuğla binasında kontrol edin.

Araba ile
E6 Oslo / Malm Gönderen
Tabelalarını takip E20 Stokholm, Göteborg merkezindeki dışarı. Senin E20 üzerinde, birkaç dakika sonra çıkış 76. off alırken izleyin Svens ve ayrıca pansiyon işareti (bir ağaç ile bir kabin) imzalar. Ilk kavşaktan yoluyla ileriye götürmek ve trafik işareti ulaştığınızda sola dönün. Şimdi küçük bir köprü üzerinde sürücü olmalı ve düz önümüzdeki üç Roundabouts thorugh (ikinci bir ortasında bir canon vardır). Şimdi sol tarafında, Restoran Regementet bir pizzacı se gerekir. Sağ kapısında dönün ve artık ileriye Hostel yaklaşık 150 metre var. Teraslı kırmızı tuğla bina, kontrol hoş geldiniz.

E20 Stockholm
Çıkışta 76. Takip işaretleri Savenas ve ayrıca pansiyon işareti (bir ağaç ile bir kabin) de çıkar. Ilk kavşaktan yoluyla ileriye götürmek ve trafik işareti ulaştığınızda sola dönün. Şimdi küçük bir köprü üzerinde sürücü olmalı ve düz önümüzdeki üç Roundabouts thorugh (ikinci bir ortasında bir canon vardır). Şimdi sol tarafında, Restoran Regementet bir pizzacı se gerekir. Sağ kapısında dönün ve artık ileriye Hostel yaklaşık 150 metre var. Teraslı kırmızı tuğla bina, kontrol hoş geldiniz.