X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Kvibergs Hostel and Cabins'e yol tarifleri

Lilla Regementsvagen 35, Gothenburg, Isveç

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvägen 35
SE-415 27 Göteborg

Lütfen dikkat:
Bu Resepsiyon Pazar 2-4 pm pazartesi-cumartesi 2-6 pm check-in için açıktır. Daha sonra arrrive Eğer varış gününde daha önce aramanız gerekir. Aksi takdirde check-in mümkün olmayacaktır

Toplu taşıma araçları ile
Merkez istasyonundan hiçbir tramvay alır. Dur 'Kviberg' için Bergsjön doğru 7 veya 11 (9 dakika sonra). Eğer tramvay sol aynı tarafında sokak arası. Yeşil kapıdan gidin ve bizim kırmızı kabin bakın. Bu kabin diğer tarafta kırmızı tuğla bina check-in.

Araba ile
Oslo E6 itibaren / Malmö
Dışarı merkezi Göteborg belirtileri E20 Stockholm, izleyin. Ne zaman E20 üzerinde, birkaç dakika sonra çıkış 76'da çıkarmak. Işaretler Savenas ve aynı zamanda pansiyon işareti (bir ağaç ile bir kabin) izleyin. Ilk kavşaktan boyunca dosdoğru sürücü ve trafik ulaştığınızda sola dönün oturum açın. Artık küçük bir köprü üzerinde sürücü ve düz önümüzdeki üç Roundabouts (ikincisi ortasında bir kanon vardır) thorugh gerekir. Artık sol tarafında, Restoran Regementet bir pizzacı se gerekir. Kapısında sağa dönün ve artık ileriye 150 metre Pansiyon var. Hoşgeldiniz teraslı kırmızı tuğla bina, kontrol etmek.

E20 Stockholm
Çıkış 76 de çıkar. Işaretler Savenas ve aynı zamanda pansiyon işareti (bir ağaç ile bir kabin) izleyin. Ilk kavşaktan boyunca dosdoğru sürücü ve trafik ulaştığınızda sola dönün oturum açın. Artık küçük bir köprü üzerinde sürücü ve düz önümüzdeki üç Roundabouts (ikincisi ortasında bir kanon vardır) thorugh gerekir. Artık sol tarafında, Restoran Regementet bir pizzacı se gerekir. Kapısında sağa dönün ve artık ileriye 150 metre Pansiyon var. Hoşgeldiniz teraslı kırmızı tuğla bina, kontrol etmek.