X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kilimanjaro Backpackers

reservations@kilimanjarobackpackers.com, Arusha, Tanzanya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Kilimanjaro Backpackers Hetel Moshi merkezi iş bölgesinde yer de tutulan bir otel var. Bu Mt Kilimanjaro tırmanmaya gelen ve kaliteli bir konaklama arayan turistler için en iyi seçenek olarak duruyor.

Odalar sıcak duş da dahil olmak üzere, temiz paylaşım tuvalet ile standart

Biz yıllardır kaliteli hizmet ile bütçe gezginler hizmet vermekteyiz. Misyonumuz kalite konforlu konaklama, kahvaltı öğle akşam yemeği ve makul ve rakipsiz bir fiyata içki almak sağlamak ihtiyaçlarını karşılamak için olduğunu.

Biz ziyaretçi evinizde hissetmenizi sağlamak için kendi yolumdan gitmek bizim yüksek motivasyonlu personel desteği ile temiz paylaşılan izlerden tesislerinin bulunduğu.

Biz şehir merkezinde yer alan ve bizim büyük kardeş şirketi, Kindoroko Otel sadece yaklaşık yirmi metre vardır. Buradan ziyaretçilerin herhangi bir hedef tavsiye almak ve rezervasyon yapabilirsiniz kapsamlı tur ofis erişebilirsiniz. Büro hizmetleri, bize e-posta ve internet, Yazma, Faks ve Baskı için bir iş merkezi de bulunmaktadır. Taksi ve diğer ulaşım araçları da otelden kolayca ulaşılabilir ve elverişli bulunmaktadır. Güler yüzlü personel herhangi bir sorgu ihtiyaçları ile size yardımcı olmak için ya da olabilecek taraftan her zaman.

Eğer Kilimanjaro Dağı tırmanmaya yolda en iyi BÜTÇE konaklama iken arayan ya da sadece Moshi geçen Yani - Eğer Kilimanjaro Backpackers Otel check-in emin olun. Büyük gıda, iyi insanlar ve iyi bir zaman, garanti. Tüm oranında ki cebinizde en iyi takımları.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • 24 saat Resepsiyon
  • Bar
  • Kahvaltı Dahil
  • Bavul Saklama
  • Restoran


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Kilimanjaro Backpackers Located at reservations@kilimanjarobackpackers.com, , Arusha.
Kilimanjaro Backpackers
Tanzania
Arusha reservations@kilimanjarobackpackers.com
0% 2
0.0000000 0.0000000
Kilimanjaro Backpackers
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo