X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kiki & Smoki Hostel'e yol tarifleri

Gospodar Jevremova 7, Belgrade, Serbia

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Kiki ve Smoki Hostel
Gospodar Jevremova 7
Belgrat
11000

Microlocation
Belgrad'ın merkezi parkın Kalemeydan için Knez Mihailova st Entrance sadece 300m - bizim hostel Ulaşım kolaydır.
Knez Mihailova st, Kalemegdan Park, Tadeusa Koscuska ve Gospodar Jevremova sadece 4 blok ötede sokakları köşesinde yanında sağa ana yaya bölgesi, dan. Köşe yeşillik ve küçük bir gaz pompası ile işaretlenir. Kiki ve Smoki Hostel Gospodar Jevremova st 7 başında olduğunu.


Otobüs ve Tren gelenler

Toplu taşıma
TRAMVAY 2 iki istasyonu önünde durur. Kalеmegdan yön yaya Knez Mihailova st de durağına gider. Bu 4 tren istasyonuna durak veya otobüs gelenler 3'tür. Durağından, yukarıda Microlocation yönergeleri izleyin.

Yürüyüş
20 dakikalık bir yürüyüş - tramvay 2 parça aşağıdaki, iki istasyon önünden geçerken, kolayca pansiyon götürecektir. Her iki istasyon Branko köprü yol açar ve Kalemegdan park Sava nehrinin yanında devam Karadjordjeva st, at vardır. Sağda yaya Knez Mihailova st Kalemeydan parkın yanında rüzgarlar Pariska st. Oradan, yukarıda Microlocation yönergeleri izleyin.

Taksi
3-5EUR yakınında - istasyonlarına bizim hostel Taksi 350-550 dinar olmalıdır. Bu istasyonların önünde park taksi almak için tavsiye edilir, bu sokakta birini durdurmak için daha iyidir.


Uçak gelenler

Almak
Araç başına 12EUR, 4 kişi maksimum - Biz Havaalanına pick up sunuyoruz. Önceden en az bir gün bize zorunda Lütfen aklınızda.

Toplu taşıma
Halk otobüsü 72 terminali durağı Zeleni Venac yeşil pazarının önünde. Aynı sokağın dibinde, Branko köprü altında, bir tramvay 2 durağı bulunmaktadır. Kalemegdan Park yönünde 2 durak Knez Mihailova st durağı. Durağından, yukarıda Microlocation yönergeleri izleyin.

Yürüyüş
15 dakikalık yürüme mesafesinde - Halk otobüsü 72 terminali durağı Zeleni Venac yeşil pazarının önünde. Otobüs durağı karşısında, caddenin sol tarafında, merdiven Brankova st yol. Caddenin karşısında Carice Milice st. hangi küçük bir park yol açar. Parkın diğer tarafında sağda yaya Knez Mihailova st açar Vuka Karacitsa st vardır. Knez Mihailova st sol ucunda, Kalemegdan Park girişidir. Oradan, yukarıda Microlocation yönergeleri izleyin.

Taksi
(Kişi başına değil) araç başına yakın 14EUR - Taksi çeki havaalanı binasının, 1500 dinar satılmaktadır.
3EUR yakınında - Halk otobüsü 72 terminali durağına bizim hostel taksi yaklaşık 350 dinar olmalıdır.Toplu taşıma temelleri
Bu 5:30-23:30 çoğunlukla çalışır. Otobüs artı kartları ve yenilenebilir ön ödemeli krediler en büfeler ve gazete bayilerinde satılıyor. Minimum kredi 6 sürmek ve 300 dinar maliyeti - ride başına yakın 0,5 eur. Tek yolculuk bileti, 120 dinar - 1eur yakın, sürücü satın alınabilir. Hiçbir günlük veya haftalık bilet yok.

Taksi temelleri
Metre üzerinde pozisyon 1 06-22h gelen, 22-06h gelen konum 2, Pazar ve resmi tatil günleri ve pozisyon 3 banliyölerinde ve havaalanı için olduğunu.