X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Kiev Central Station'e yol tarifleri

Hoholivs'ka, 25 - apt. 11, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 98%Tesisler

Çeviren Google ULAŞIM ÜZERİNE DİKKAT VE ÇOK ÖDEME! (Eğer herhangi bir sorun 380.937.587.468 varsa her durumda iletişim sayıda tutmak):

Havaalanı (Borispil):

Her 30 dakikada bir, 24 saat size otobüs sayılı alabilirsiniz. 25uah (2.5 Euro) için, ve yaklaşık bir saat sürer - aynı zamanda Tren İstasyonu (Volkzal ВОКЗАЛ) için havaalanına bağlayan, Polit (ПОЛIТ) veya Skybus adlandırılan 322,. Tren istasyonunda gelen, size altın kubbeli kilisenin (bakınız eğer öyleyse, platformlar altında, 'eski tarafında' sağ önünde bir Mc Donalds görebilirsiniz geçmeye bunun için yeraltı geçit bulmak gerekir emin olun yeni yan), bu platformlar altında yürümek yapacak size yan yürüyüş yürüyüş geride bırakmak ve (yürüyen merdiven ve merdiven) aşağı gidiyor girişinde sağa dönün

Havaalanından taksi 150-180uah yaklaşık maliyet gerekir, araba almadan önce müzakere.

Zhiliany Havalimanından, tren istasyonu (Vokzal merkezi) götürecek ve yönergeleri feryat takip edebilirsiniz herhangi bir otobüs bulmak. Bizim yere taksi ile 40-50 UAH daha fazla olmamalıdır.

TREN İSTASYONU DAN

Eğer (sürücü arkasında yazılı fiyat) almak zaman TREN İSTASYONU BİR OTOBÜS HATTI sayısı '7 'veya '18 +7' ile durur otobüste Sarı otobüslerinin hemen binanın önünde, VAR, ödeme, yolculuk kısa olacak ve iki şey dikkat etmeniz gerekiyor: bir kez otobüs üstünde bir yıldız ile bir anıt ile büyük bir cadde ulaşmak ve, trafik ışıkları sayısı (tek doğru bu otobüs yapacak açmak) sağa dönecek Burada sonra: 3. kimse onu anlamak yaptıktan sonra 3 trafik ışıkları, aşağı almak istiyorum.

, Yukarı gitmek daha, 247 (ilk kapı, ahşap) ve 38 (sağ, metal at saniye): Bu sokakta yürümek, ilk sağa dönün ve Gogolivska Sokak şu, bina sayısı 25 gidin ve kapıdan girmek için kodları vardır daireler 4 kat sayısı 11 ve 15. KODLARI aynı zamanda tüm numaraları basmanız gerekir İŞ BU NOT.

Eğer tren istasyonuna yürümek istiyorsanız, tren istasyonundan bu yönergeleri izleyin:

1 - Tren İstasyonu'nun önünde yaklaşık yuvarlak bul, arkanızda binayı terk ve cadde Kominternu ileri yürümek, bir köprüden ve 2. sokak (trafik de sola akan olacak Saksaganskogo, üzerinde sola dönün .)

2 - Eğer ortada bir bulvar ile büyük bir cadde ulaşmak ve üstüne bir yıldız ile bir anıt görmek mümkün olacak nerede, sonuna kadar yürüyün. Diğer tarafa geçip aşağıdaki sokak (Alesia Gonchara) geçiş, yürümeye devam. Şimdi Dmitrivska Str yürüyor.

3 - Gonchara geçtikten sonra Gogolivska, bizim sokak, sola 2. sokak dönüm, sen, içecek ve aperatif satış kyosks bakın (bu Vorovskoho olan) sağa dönün ve tepeye yürüyecek sonraki köşede, kadar yürümeye devam.

4 - Sadece sayı 4 için, biz sayısı 25 olan ve tüm yaklaşık 15 dakika alınması gereken, biz tren istasyonuna yakın biridir.

Ahşap kapı kodu 247 olan, başka bir 2 kapı göreceksiniz, kod 38 ile doğru bir (metal) almak, aynı zamanda sayıları basın unutmayın.

Biz apartman 11. ve 15. bulunmaktadır, bizim kapı zili çalmaya! Sen hostelworld işareti göreceksiniz!

Eğer (sürücü arkasında yazılı fiyat) almak zaman TREN İSTASYONU BİR YENİ OTOBÜS HATTI sayısı '7 'veya '18 +7' ile durur otobüste Sarı otobüslerinin hemen binanın önünde, VAR, ödeme , yolculuk kısa olacak ve iki şey dikkat etmeniz gerekiyor: bir kez otobüs üstünde bir yıldız ile bir anıt ile büyük bir cadde ulaşmak ve (tek doğru bu otobüs yapacak açmak) sağa dönecek, trafik saymak Burada sonra ışıkları: 3 trafik ışıkları, 3. bir sonra onu aşağı almak istiyorum anlamak.

Bu sokakta yürümek, ilk sağa dönün ve Gogolivska Sokak şu, yukarıda okumak gibi sayısı 25'e gidin!