Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Kiev Central Station

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.5
 • Güvenlik 9.2
 • Yer 8.5
 • Çalışanlar 9.5
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.2
 • Tesisler 8.9

Yer

Hoholivs'ka, 25 - apt. 11

Tesis Konumu

Çeviren Google
ULAŞIM ÜZERİNE ilgi çok ÖDEME!
(Eğer herhangi bir sorun 380937587468 varsa, herhangi bir durumda bizim iletişim numarasını tutmak):

Eğer akıllı telefon var mı? Sizi bir yere gelmesi için her şeyi kolay yapmak için Kiev özel bir harita oluşturuldu:

http://www.kievcentralstation.com/mapAirport (Borispil):

Her 30 dakika, 24 saat size otobüs Nr alabilirsiniz bir gün. 40uah (4 EURO) için, ve yaklaşık bir saat sürer - 322, aynı zamanda Tren İstasyonu (Volkzal ВОКЗАЛ) için havaalanına bağlayan, skybus çağırdı.

Tren istasyonuna geldikten, bu size platformlar altında, yeraltı geçit bulmak gerekir için, hemen önünde bir Mc Donalds görebilirsiniz 'eski tarafında' geçmeye emin olun, böylece altın kubbeli kilise (görürseniz yeni yan), sen platformları altında yürümek yapacak) Eğer yan yürüyüş yürürken geride bırakmak ve (yürüyen merdiven ve merdivenlerden aşağı gidiş girişinde sağa

Havaalanından taksi, 150-200uah civarında mal araç almadan önce müzakere etmelidir.

Zhiliany Havalimanından, tren istasyonu (vokzal merkezi) götürecek ve yön feryat takip edebilirsiniz herhangi bir otobüs bulabilirsiniz. Bizim yere taksi fazla 50 UAH olmamalıdır tarafından.

TREN İSTASYONU DAN

TREN İSTASYONU BİR OTOBÜS HATTI, sen (sürücünün arkasında yazılı fiyat) almak ödemek, sayı '7 'veya '18 +7' ile durur otobüse Sarı otobüsler bulmak sağ binası önünde, VAR yolculuğu kısa olacak ve iki şeylere dikkat etmeniz gerekiyor: Otobüs üstüne bir yıldız ile bir anıt ile büyük bir cadde ulaşmak ve trafik ışıkları saymak, (tek doğru yapmak bu otobüs dönüş) sağa dönecek kez Burada sonra: 3 trafik ışıkları, 3. bir sonra onu aşağı almak istiyorum anlamak yapmak.

Bu caddede yürümek, ilk sağ ve vericidir Hoholivs'ka Sokak açmak, sayı 25 bina gidin ve kapıdan girmek için kodları vardır: 247 gitmek yerine, (ikinci sağda, metal at) (ilk kapı, ahşap) ve 38 Üst katta, daire üzerinde 4 katlı 11 numara. KODLARI Eğer aynı anda tüm sayıları basmanız gerekir ÇALIŞMAK İÇİN DİKKAT.

Eğer tren istasyonuna yürümek isterseniz, tren istasyonundan bu yönergeleri izleyin:

1 - 2. cadde trafiği de sola akan olacaktır (Saksaganskogo, sol, Tren İstasyonu önünde yaklaşık yuvarlak bulun arkanda binayı terk ve cadde Kominternu ileriye yürümek, bir köprüden ve açmak .)

2 - Eğer ortada bir bulvar olan büyük bir cadde nereye ulaşmak, sonuna kadar yürüyün ve üstüne bir yıldız ile bir anıt görmek mümkün olacaktır. Diğer tarafına geçip yürümeye devam, aşağıdaki caddeden (Alesia Gonchara) kapısı. Şimdi Dmitrivska Str yürüyor.

3 - Gonchara geçtikten sonra size içki ve atıştırmalıklar satan kyosks, sağa (bu Vorovskoho) ve tepeye yürümek, sol, Hoholivs'ka, bizim caddeye 2 sokak dönüm göreceksiniz sonraki köşede, kadar yürümeye devam.

4 - Sadece 4 sayısı var, biz 25 numara vardır ve hepsi size yaklaşık 15 dakika sürer, biz tren istasyonuna yakın biridir.

Ahşap kapı kodu 247, sen, başka bir 2 kapı görmek kodu 38 ile doğru bir (metal) almak, aynı zamanda sayıları basın hatırlar.

Biz apartman # 11 bulunan, bizim zili! Sen hostelworld işaret göreceksiniz!
 • Ekonomik 9.5
 • Güvenlik 9.2
 • Yer 8.5
 • Çalışanlar 9.5
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 9.2
 • Tesisler 8.9
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.