Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Kate Apartments

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

Kej Marshal Tito

Tesis Konumu

Çeviren Google
Adres: Sokak: 'Partizanska 24 Kej 1/3' Ohrid

Apartman Kate Partizanska Caddesi üzerinde, oteller Kraliyet ve Palas arasında, (haritaya bakınız) Ticaret Bankası yakınındaki şehir (gölden 30m.), çok merkezinde yer almaktadır.

Zaman - Sen gelmeden önce telefon veya e-posta olabilir. İletişim bilgileri onay e-posta olacaktır. Eğer nerede emin değilseniz, nerede Ticaret Bankası yerlilerin sormak, ya da bana ulaşın ve sizi karşılamak için gelecektir.

Onun ulaşım düzenlemek mümkün veya Havalimanı Ohri veya isterseniz biz station.You gelmeden önce telefon veya e-posta ile otobüs sizi alabilirsiniz - zamanı. Airport pick up kişi başına 2 euro ücret alınacaktır.

Onun az 4 saat her iki yöne sürüş, buraya gelmek Tessaloniki ve Tiran havaalanı kullanabilirsiniz böylece Ohri Havaalanı'ndan uçakla, ya da Arnavutluk sınırına ve Yunanistan sınırına çok yakın olan tarafından kolayca Ohri ulaşabilirsiniz.

PS otobüs istasyonu artık yeni bir konumda olduğunu. Lonely Planet gibi bazı kılavuz kitap varsa harita doğru değildir. Eğer bir taksi yürüyüş ya da alabilir isterseniz otobüs istasyonu artık şehir merkezine 1,5 km uzaklıktadır. Bir taksiye ulaşım için fiyat daireme doğrudan çekmek için 1 € (60 dinar) altında olmalıdır.
Otobüsle geldiyse bazen insanlar başka yere gitmek için almak için çalışacağız ya da çok saldırgan. Bu ortak bir sorun olduğunu ve bu kullanılmayan misafirler için hayal kırıklığı bir sürü neden olur - çok önceden bildiren bu önlemeye yardımcı olabilir.

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.