X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Kate Apartments'e yol tarifleri

Kej Marshal Tito, Ohrid, Makedonya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Adres: Sokak: 'Partizanska 24 Kej 1/3' Ohrid

Daire Kate otel Kraliyet ve Palas arasında Partizanska Caddesi üzerinde Ticaret Bankası yakınında şehrin tam merkezinde (gölden 30m.), (haritaya bakınız), yer almaktadır.

Sen gelmeden önce telefon veya e-posta olabilir - zaman. İletişim bilgileri onay e olacaktır. Eğer nerede emin değilseniz, burada Ticaret Bankası olan yerlilerin sormak, ya da bana ulaşın ve seni karşılamak için gelecek.

Zaman - olası size station.You gelmeden önce telefon veya e-posta ile gönderebilir otobüs sizi alabilirsiniz gibi veya Havalimanı Ohrid veya eğer ulaşım düzenlemek. Havaalanı kişi başına 2 euro ücret edilecektir almak.

Onun az 4 saat her iki yönde sürüş, buraya gelmek Tessaloniki ve Tiran havaalanı kullanabilirsiniz böylece Ohrid Havalimanı'nda uçak, ya da Arnavutluk sınırına çok yakın ve Yunanistan sınır kolayca Ohri ulaşabildiği.

Otogar PS şimdi yeni bir konumda olduğunu. Eğer Lonely Planet gibi bazı rehber kitap varsa harita doğru değil. Eğer bir taksi yürüyüş ya da alabilir isterseniz otobüs istasyonu artık şehir merkezine 1,5 km uzaklıktadır. Bir taksiye ulaşım için fiyat daireme doğrudan sizi 1 € (60 dinar) altında olmalıdır.
Otobüsle geldiyse bazen insanlar başka bir yere gitmek için almak için çalışacağız ya da çok saldırgan. Bu yaygın bir sorundur ve bu kullanılmaz konuklara hayal kırıklığı bir sürü neden olur - çok önceden bildiren bu önlemeye yardımcı olabilir.