X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kandilj

Bistrik 12a, Sarajevo, Bosna Hersek

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Çarşı Bascarsija'nın - Konuk evi Kandilj eski kalbinde, Saraybosna'nın eski kesiminde yer alır. Kandilj Doğu ruhu korumak ve konuklar geleneksel Bosna atmosferi yaşamaya izin verirken tam yaşam modern bir şekilde adapte yeni inşa edilmiş bir misafirhane vardır.

Tam yatak & kahvaltı servisi vardır. Klimalı, TV / SAT, direkt telefon hattı, geniş bant internet, banyo ve tuvalet ile donatılmıştır - Tüm odalarda klima bulunmaktadır.
Odalar zengin tarihini ve kültürünü anlatan, geleneksel Boşnak arada, sanat resimlerinde ve el sanatları ile dekore edilmiştir.

Konuklar onların emrinde iç misafirler, dinlenmek eğlendirmek ve günlük işlerini bitirmek nerede ayrıca, geleneksel Boşnak tarzı yakalar öğleden sonra dinlenme, bir oturma odası var. Oturma odası da TV / SAT programı ve kamu internet erişimi ile donatılmıştır.

Misafirlerimizin emniyet ve güvenlik bizim için özel bir önem taşımaktadır. Pansion sahibi konuklarına ve tesisler için maksimum koruma standardını elde etmek için kullanılan bu durumda emniyet ve güvenlik alanında önemli uluslararası deneyime sahiptir. Konuklar, kendi güvenliği ve güvenlik ile ilgili gerekli tüm tavsiyeleri almak için bekliyoruz. Tarih yangın alarmı kadar sürekli video gözetim tesislerinde yüklenir.

, "Kandilj'in" ziyaret seçkin misafirler ve kendinize Bosnalı rüya bir parça izin verir.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil
  • Saç kurutma makineleri
  • Internet Erişimi
  • Çamaşırhane Tesisleri


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Kandilj Located at Bistrik 12a, , Sarajevo.
Kandilj
Bosnia And Herzegovina
Sarajevo 71000 Bistrik 12a
0% 11
43.8554090 18.4295520
Kandilj
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda