X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kalani Hawaii Private Lodging'e yol tarifleri

Sunset Beach, Kamehameha Hwy, Haleiwa, Oahu 96712, Haleiwa, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Yol Sürüş:

Havaalanı çıkın ve H1-92 Batı için işaretleri takip - Aiea / Pearl City - yaklaşık 7 mil izleyin.
Mililani / Wahiawa - - H2 Kuzey giden işaretler arayın doğru H2 N üzerine çıkmak ve (Eğer GSP kullanıyorsanız o var, isterseniz bunu yapabilirsiniz Wahiawa ile çıkış 8 almanızı söyleyebilir karayolu bitene kadar izleyin. biter ve) rota 99 doğru götürür kadar H2 kalmak gibi kolay
Düz rota 99 Kuzey / Wilikina Dr üzerine Devam - sağ şeritte kalın North Shore işaret sağa işareti izleyin (gün askeri zamanına bağlı olarak, bu yolda sola dönüş şerit yedeklemek olacak). Eğer Dole Plantation geçmek kez North Shore tüm bakan büyük bir tepenin üzerinde geliyor olacak. Tüm yol Hale'iwa için bu yolda devam edin.
7 kilometre mesafedeki biz sağda olacak - sağa kalın ve Rota 83 Doğu izleyin.
Özet, H1 Batı ➔ H2 Kuzey'in ➔ 99 Kuzey'in ➔ 83 Doğu almak.

Otobüs:

Eğer var tüm küçük bagaj ise (ve biz yaklaşık iki saat demek) Menderes ve zaman (otobüslerde burada büyük bagaj için izin vermez), Otobüs sizin için yoludur. Bize ulaşmak için daha uzun sürebilir, ama sen başka türlü olmayabilir adanın parçaları görmek için şansına sahip olacaksınız. Eğer macera veya tutumlu olmaya ihtiyacı olduğu duygusu var ise gitmek nasıl, burada:

Tam değiştirmek, tek Adım! Ücret fiyatları listesi için buraya tıklayınız. Nakit ödeme ve ücretsiz transfer talebinde (Bu önemlidir).
Sonraki, yolları 52 ➔ 55, Route 76, 88A ve almak rota varış gününde ve zamanında bağlıdır (tarifeleri için tıklayınız) için zaman tabloları bakın. *
Biz Windward tarafında aracılığıyla (doğal yol) rota 55 önerebilir.
Rezervasyon onayında üzerine biz size adresini kullanarak rotanızı planlamak için Google haritaları kullanarak doğru durdurmak belirlemek mümkün olacak. 10:00 pm PST - Eğer herhangi bir sorun varsa, 5:30 am günlük (808) 848-5555 Otobüs bilgi ofisi arayabilirsiniz.

* Eğer tarifeleri kontrol çift ve Otobüs web sitesi üzerinden tüm binici uyarılarını gözden emin olun.