X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Kadetus Hostel'e yol tarifleri

Zwierzyniecka 25/7, Krakow, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google ANA DEMİRYOLU / otobüs istasyonu

* Sen toplu taşıma araçları ile kolayca bizim hostel alabilirsiniz. Bilet 2,60 zl maliyeti ve hemen hemen her durak satın alabilirsiniz. Tramvayla bizim hostel almak için, tren / otobüs istasyonu bina dışına çıkmak bir süre yürüdükten tutmak ve tramvay durağı sol açık.
Hiçbir tramvay al. 2 ve 'Jubilat' denilen durakta olsun. Sonra Zwierzyniecka sokak kadar gidin. Hostel sol açık.

* Hava iyi ve taşımak için çok fazla bagaj yoksa eski şehrin atmosferi solumak, bizim için yürüyüş yapabilirsiniz. Bu yaklaşık 15 dakika sürer.
Eğer şehir merkezine işaretleri takip yürümeye karar verirseniz. Pazar meydanına Florianska cadde boyunca yürüyün. Sonra pazar meydanı geçip Wislna sokakta (kare köşesi) dönüşür. Kavşak Wislna caddeden aşağı gidin. Kavşağı arası ve Zwierzyniecka sokağa gidin. , Sağ üzerinde pansiyon caddede yürümek.


'Balice' HAVAALANI
Balice Havalimanından:
Bizim dostu taşımacılık şirketi pick-you-up yapabilirsiniz Balice Havalimanı'na, bu 7/24 hizmet için 60PLN (1-4people), 90PLN (5-8people) ödemek zorunda. Yapmanız gereken sadece, aynı zamanda yaklaşık tarih ve gibi bazı ayrıntıları yazmak bizim hostel bir e-posta göndermek ve bu hizmet için sormak. varış ve uçuş sayısının zaman.
Ayrıca kamu transport.The otobüs bileti 2,60 zl maliyeti ve otobüs durağı havaalanı binasının önünde kullanabilirsiniz. Hayır otobüsle. 192 ve 'Cracovia' denilen durakta olsun. Pilsudskiego Sokak sonra sağ Straszewskiego Caddesi'ne dönüşür ve yaklaşık 200 metre yürümek kadar gidin. Sonra Zwierzyniecka Caddesi'ne dönüşür. , Sağ üzerinde pansiyon caddede yürümek.
Krakow ana tren istasyonu Balice Havaalanı'na tren çalışır, orada da bilet 10PLN maliyeti.