X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Juliette House BB'e yol tarifleri

Vicolo dietro S. Andrea 1, Verona, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Seyahat Bilgileri

Uçakla:

Verona Valerio Catullo Havalimanı'na varmak, sonra Verona'nın merkez tren istasyonu "Porta Nuova 'için havaalanına bağlayan servis" Aerobus "alır. Burada kapalı alın ve aşağıdaki talimatlara devam edin.

Trenle:

Verona'in merkez istasyonu "Porta Nuova" plaza kapalı alın. Buradan seçebilir ya yürüyerek (yaklaşık 30 dakikalık yürüyüş) tarafından yolculuğu tamamlamak için, ya da otobüs ile:

Yürüyerek:
Piazza Bra, Verona Arena Piazza yönünde Corso Porta Nuova aşağı gidin. Via çapraz ve Via Mazzini devam. Caddenin sonunda, sağa Via Cappello açın. Sen soldaki Juliette Evi göreceksiniz. Pass ve bitene kadar bir fnac mağaza notu nerede, cadde boyunca devam ediyor. Mağaza sonra, bir açı oluşturan yol alleyway S. Andrea. Sizi büyük bir işaret bulamazsınız ". Ristorante da Ugo" üzerindedir, ancak metnin "B & B Juliette Evi." Biz daha iyi bir planlama için 1-8 pm arası açık olan küçük bir plak, cep telefonu ile bize verin uluslararası önek yanı sıra yaklaşık varış süresi dahil numarası.

Otobüs ile:
Kentsel hattı "ATV." Bir otobüsle (Onlar yeşil vardır.) Siz sarı kaldırım A, gelen numara 11, 12, ya da 13 alabilir. San Fermo durağında altı durak sonra inin. Sokak arası ve Via Leoni boyunca devam. Kalıntıları sonra sol için büyük bir Trony mağaza göreceksiniz. Deposundan ilk soldaki sokak alleyway S. Andrea. Sizi büyük bir işaret bulamazsınız ". Ristorante da Ugo" üzerinde bulunan, fakat metnin "B & B Juliette House, küçük bir plak. Biz 1-8p.m arası açıktır. Daha iyi planlama için uluslararası önek yanı sıra yaklaşık varış süresi dahil cep telefonu numarası ile bize verin.

Bu iki basit ama çok önemli gerçekleri unutmayın!

1) otobüs, 12 11 sayılı ve 13 19:30 sonra ve tatillerde tüm gün boyunca 90, 92, 94 olur, ama yolları ve durur değişmeden kalır.

2) tarihi merkezinde sokakların isimleri binaların duvarlarında kaplı mermer büyük levhalar üzerine yazılır. Başlangıçta ve bir caddenin sonunda, adını görmek için bakmak

Biz her ihtimale ayrılmadan önce kendiniz için bir harita baskı öneririz. Rota gerçekten basit ve istasyonu bulunan bilgi ve Turizm ofisi tarafından durdurmak ise, Piazza Bra otobüs durağına sadece bir kaç metre olacaktır. Burada, yön ve bilgi sağlayabilir insanlar bulabilirsiniz.