X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Almanya

No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Schliersee Youth Hostel Avrupa'nın en muhteşem manzara Bavyera Alpleri birinde yer almaktadır.

dağlar, yakındaki göl Schliersee, Yukarı Bavyera haddeleme eteklerinde, yerel kayak alanları ve Münih, Innsbruck ve Salzburg kentleri değil uzakta yılın her sezon için konumlar bol sağlamak kadar ekleyin.

Schliersee, 800-1900 metre yükseklikte yer alan bir küçük kasaba Josefsthal semtinde yer alan, küçük ve bakımlı pansiyon atmosferde rahat ve sade. Yukarı Bavyera tarzında inşa edilmiş, bu Jgerkamp ve Brecherspitze doruklarına dibinde muhteşem dağlık sahne sırtını ve Tegernsee Vadisi ve Wendelstein aralık yakındır.
Schliersee ve Spitzingsee Kayak Merkezi Bavyera Alpleri'nde büyük kış sporları merkezlerinden biri yakın ve gençlik yurdu başta Alp, spor ve doğa çıkarları üzerinde duruluyor Nisan içine de kar sunan bilinen gibi konumu sayesinde. Biz ilgi hedeflere dağ bisikleti turları, gündoğumu yürüyüş, kulübe-to-kulübe yürüyüş turları ve günlük geziler söz değil, rüzgar sörfü kursları çalışır çığ-koruma rehberli turlar ile ağaca halat ders tırmanma arasında değişen faaliyetleri cazip bir program sunuyoruz.
Schliersee Hostel ailesi kalır için özellikle uygundur.

Muhteşem dağlık sahne 1,900 metre - gençlik yurdu bulunan Josefsthal, 800 yükseklikte yalan Schliersee küçük ve kırsal bir bölgedir. Yukarı Bavyera tarzında inşa edilmiş pansiyon, Jgerkamp ve Brecherspitze doruklarına dibinde yatıyor ve uzak Tegernsee Vadisi ve Wendelstein dizi değil.

Hostel de Schliersee ve Spitzingsee Ski Area, Nisan içine kadar iyi kar sunan hem uzak ve geniş bilinen uluslararası spor yarışmaları için bir mekan yakındır. Gibi, Schliersee ve Spitzingsee Ski Area, tek bir ski pass 75 üzerinden asansörleri ve kayak pistleri yaklaşık 160 kilometre erişim sağlayacak, yani Almanya'nın en büyük kayak geçmek alanının bir parçasıdır. 51 kar tabancaları toplam kar yamaçlarında 50.000 metrekarelik bir alanı kaplayacak mümkün olan en iyi koşullar için, ve yukarı Spitzingsee de puslu ve sisli günler nedeniyle yüksek irtifa pratik bilinmeyen yardımcı olur. Schliersee- / Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel Alpenplus Bölgesi, Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld ve Durchholzen / Tirol kayak alanları oluşan Almanya'nın en büyük bitişik kayak geçmek alanının kalbinde yer almaktadır.
Bu büyük kayak alanları Sudelfeld, Brauneck ve VValIberg Üç sadece 10 ila 15 dakikalık araba veya otobüs gençlik hosteli uzak yolculuğu.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Bar
  • Kahvaltı Dahil
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Kilitli Dolaplar
  • Restoran
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • Kiralık havlular


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Oda mevcut     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo