X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Jugendherberge Schliersee
YHA

Josefstaler Str. 19, Schliersee, Almanya

No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Schliersee Hostel Avrupa'nın en muhteşem manzara Bavyera Alpleri birinde yer almaktadır.

Dağlar, yakındaki göl Schliersee, Yukarı Bavyera haddeleme eteklerinde, yerel kayak alanları ve Münih, Innsbruck ve Salzburg şehirleri değil uzakta yılın her sezonu için gözde bol sağlamak için ekleyebilirsiniz.

Schliersee, 800-1900 metre yükseklikte yer alan küçük bir kasaba Josefsthal bölgesinde yer alan, küçük ve bakımlı pansiyon atmosferde rahat ve sade. Yukarı Bavyera tarzında inşa edilmiş, o Jgerkamp ve Brecherspitze doruklarına dibinde muhteşem dağlık sahne sırtını ve Tegernsee Vadisi ve Wendelstein aralık yakındır.
Schliersee ve Spitzingsee Ski Area Bavyera Alpleri'nde büyük kış spor merkezlerinden biri yakın konumu ve iyi gençlik yurdu esas Alpine, spor ve doğa çıkarlarına odaklanan Nisan içine kar sunan bilinir gibi teşekkürler. Biz ilgi yerler rüzgar sörfü kursları söz değil, dağ bisikleti turları, gündoğumu yürüyüş, kulübe-to-kulübe yürüyüş turları ve günlük geziler için çalışır ağaca halat ders tırmanma çığ koruma rehberli turlar ile değişen aktiviteler çekici bir program sunuyoruz.
Schliersee Youth Hostel, özellikle aile konaklamalar için uygundur.

Muhteşem dağlık sahne 1.900 metre - gençlik yurdu bulunduğu Josefsthal, 800 yükseklikte yalan Schliersee küçük ve kırsal bir semttir. Yukarı Bavyera tarzında inşa edilmiştir hostel, Jgerkamp ve Brecherspitze doruklarına dibinde yatıyor ve uzak Tegernsee Vadisi ve Wendelstein aralığından değildir.

Pansiyon da Schliersee ve Spitzingsee Kayak Merkezi, kar sunan kadar iyi Nisan içine hem çok geniş ve tanınmış uluslararası spor yarışmaları için bir mekan yakındır. Gibi, Schliersee ve Spitzingsee Ski Area tek bir ski pass üzerinden 75 asansörleri ve kayak pistleri yaklaşık 160 kilometre erişim sağlayacak, yani Almanya'nın en büyük kayak geçiş alanının bir parçasıdır. 51 kar silahlar toplam olası en iyi koşulları için kar yamaçlarında 50.000 metrekare kapak yardımcı ve yukarı Spitzingsee puslu ve sisli günler nedeniyle yüksek irtifada neredeyse bilinmiyor. Schliersee-/ Spitzingsee Ski Area
Schliersee Youth Hostel Alpenplus Bölgesi'nde, Brauneck, Wallberg, Schliersee / Spitzingsee, Sudelfeld ve Durchholzen / Tirol kayak alanlarından oluşan Almanya'nın en büyük bitişik kayak geçiş alanının kalbinde yatıyor.
Bu büyük kayak alanları Sudelfeld, Brauneck ve Wallberg üç sadece 10 ila 15 dakikalık bir araba ya da koç uzak gençlik hosteli yolculuğu.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Bar
  • Kahvaltı Dahil
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Kilitli Dolaplar
  • Restoran
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • Kiralık havlular


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Jugendherberge Schliersee Located at Josefstaler Str. 19, , Schliersee.
Jugendherberge Schliersee
Germany
Schliersee Bayern Josefstaler Str. 19
0% 0
47.6928900 11.8843700
Jugendherberge Schliersee
    Oda mevcut     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo