X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Journeys King's Cross Hostel'e yol tarifleri

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 64%Ekonomik
  • 66%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 63%Atmosfer
  • 54%Temizlik
  • 59%Tesisler

Çeviren Google KING'S ÇAPRAZ ST KAYNAKLANAN. Pancras YERALTI VE TREN İSTASYONLARI:

JOURNEYS KING'S ÇAPRAZ HOSTEL en yakın Tüp / Metro / Metro İstasyonu KINGïS ÇAPRAZ ST olduğunu. Pancras. Oradan bir 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Orada istasyonundan çıkar bir bir LOT ama bir kez Euston Road önünüzde ve Kings Cross ve St Pancras istasyonları ve yapmanız gereken tüm SOL açmak ve yürüme mesafesindedir arkasında olduğunu olduğundan emin olun dışında yürüdü Euston Road aşağı.

Euston Road sonra Pentonville Yol dönüşecektir. Sol tarafta bu cadde ve 1. caddede yürümek Caledonian yol olacaktır. Biz sağdaki yol boyunca yaklaşık 100 metre mesafededir.

HEATHROW HAVAALANI:

Sadece Piccadilly Hattı (Koyu Mavi) Kings Cross St Pancras İstasyonu'na tüm yol almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

GATWICK HAVA:

First Capital trenler St Pancras İstasyonu'na doğrudan almak ve sonra yukarıdaki yönergeleri takip edecek bağlayın.

STANSTED HAVA:

Otobüs - Terravision Otobüsler Fenerbahçe St İstasyonu'na götürecek ve oradan metro transfer ve Büyükşehir Hattı (Koyu Kırmızı), Circle Line (Sarı) veya Kingi ¿½ s Cross St batıya Hammersmith ve City Line (Pembe) almak Pancras Undergound istasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle - Stansted Express Tottenham Hale istasyonuna götürecek ve oradan Victoria Hattı (Açık Mavi) SOUTHBOUND almak Kingi ¿½ s Cross St Pancras İstasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

LUTON HAVA:

Otobüs - Easybus veya Yeşil Hat antrenörler Baker St Metro İstasyonu'na götürecek ve oradan Büyükşehir Hattı (Koyu Kırmızı), Circle Line (Sarı) veya Cross St Pancras metro Kings doğuya Hammersmith ve City Line (Pembe) alabilir İstasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle - Sen Luton Havalimanı tren İstasyonu'na ücretsiz servis otobüsü almak ve oradan Luton Express Paddington İstasyonu götürecektir gerekir. Paddington İstasyonu'na Kings Cross St Pancras İstasyonu'na batıya Hammersmith ve City Line (Pembe) almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.