X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Journeys King's Cross Hostel'e yol tarifleri

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 71%Ekonomik
  • 76%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 68%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 66%Tesisler

KING'S Cross st. Pancras YERALTI VE TREN İSTASYONU:

JOURNEYS KING'S Cross Hostel için en yakın Tüp / Metro / Metro İstasyonu Kings Cross St olduğunu. Pancras. Oradan 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Orada istasyonundan çıkar bir bir yeri vardır ama dışarıda yürüdü kez Euston Road önünüzde ve bu olduğundan emin olmak Kings Cross ve St Pancras istasyonları arkanızda ve yapmanız gereken tüm sol ve Walk dönüyoruz Euston Road aşağı.

Euston Road sonra Pentonville Yolu dönüşecektir. Bu caddede yürümek ve sol tarafta 1 sokak Caledonian yol olacaktır. Biz sağda yolda yaklaşık 100 metre mesafededir.

Heathrow Havaalanı'na:

Sadece Piccadilly Hattı (Koyu Mavi) Kings Cross St Pancras İstasyonu'na tüm yol almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Gatwick Havaalanı'na:

First Capital Connect trenler düz St Pancras İstasyonu'na götürecek ve daha sonra yukarıdaki yönergeleri takip edecek.

Stansted Havaalanı'na:

Otobüs - Terravision Otobüsler Fenerbahçe St İstasyonu'na götürecek ve oradan metro transfer ve batıya Kings Cross St Büyükşehir Hattı (Koyu Kırmızı), Circle Line (Sarı) veya Hammersmith ve Şehir Hattı (Pembe) almak Pancras Undergound istasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle - Stansted Express Tottenham Hale istasyonuna götürecek ve oradan Kings Cross St Pancras İstasyonu'na Victoria Hattı (Açık Mavi) Southbound almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Luton Havaalanı'na:

Otobüs - Easybus veya Yeşil Hat antrenörler Baker St Metro İstasyonu'na götürecek ve oradan Büyükşehir Hattı (Koyu Kırmızı), Circle Line (Sarı) veya Hammersmith ve Kings Cross St Underground City Line (Pembe) doğuya alabilir İstasyonu ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Trenle - Sen Luton Havalimanı tren İstasyonu'na ücretsiz servis otobüsü almak için ihtiyacınız olacak ve oradan Luton Express, Paddington İstasyonu'na götürecek. Paddington İstasyonu'na Kings Cross St Pancras İstasyonu'na Hammersmith ve City Line (Pembe) batıya almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.