X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Joan´s Hostel'e yol tarifleri

Calle del Mediterraneo No. 12, Colonia Jardines de Guadalupe, San Salvador, El Salvador

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Otobüs ile: Comalapa Havaalanı, şehir karayolu ile 45 dakika uzaklıktadır Orta Amerika'da büyük havaalanı, içine sinek. Eğer geldi ve gümrük yapmak ettik. Dışarı alın ve büyük bir otopark çapraz. Sonra yola ulaşmak için açık bir binaya geçmesi. Bir otobüs durağı vardır. Sen rotayı 138 veya 400 alabilir ya. Bagaj veya büyük sırt çantalarından bir sürü getirmek etmeyin, olsa, mini otobüs çok hayır bagaj rafları kalabalık olur!!

Otobüs 0,70 ABD Doları için, şehir içine havaalanından San Salvador götürecektir. Bu mekikleri daha yavaş olduğunu ve kasabaya almak için bir saat kadar sürebilir. Eğer şehir aşağı olsun sonra otobüs güzergahları, 42A veya 27 ya da almak zorunda, o görünüyor ama o rota 27 pansiyon için almak için biraz daha uzun sürer ... bu otobüse binmeye kez şarj sürücü veya adam sormak Eğer kentin en önemli üniversitelerinden biri ve orada aşağı almak ve Capri Plaza adında küçük bir bahçe bulana kadar yürümek edeceksiniz la UCA zaman size bildirmek için. Biz hemen bunun yanında bulunmaktadır. It'sa beyaz ev iki seviyeleri. Biz sadece evin küçük kurbağa işaret Infront sahip.Araba ile: Bu şehre almak için yaklaşık 45 dakika sürecektir.

Önce yaklaşık 750 mt için doğuya. ve sağ RN5S dönün ve 27 kilometre boyunca orada kalmak, sen 11.3km için RN5S kalmak keskin hakkını dönecek ve başka bir 200 m onRN5Sfor sağda devam edecektir. o zaman 270m için Bulevar Los Proceres/RN5S keskin bir hakkı verecek ve Carretera Panamericana'da de çatal ve hafif sola sola tutacak, Calle del Mediterraneo sola dönün ve la UCA (Universidad Simeon Cañas) Kampüsü için bir kez bakmak Orada 'plaza kapri' adı verilen küçük bir kamu bahçe için bakmak ve biz hemen yanındaki vardır.