Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Jazz Hostel & Apartments

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.7
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.5
 • Çalışanlar 10.0
 • Atmosfer 9.6
 • Temizlik 9.9
 • Tesisler 9.7

Yer

Preernova Cesta 68

Tesis Konumu

Çeviren Google
OTOBÜS TERMİNALİ BLED
Otobüs istasyonu Bled 500 metre uzaklıkta JAZZ Hostel & Apartments mesafede yer almaktadır. Bize Yürüyüş beş dakika hakkında götürecektir. Otobüs istasyonuna olduğundan karşısında gidin ve yokuş yukarı yürümeye başlar (otobüs durağına bıraktım, sen restoran Planinc geçmelidir). Yolda bir kuyumcu geçmelidir. Hostel ve pub 1004. gelip üzerine bu binanın sonunda hareket zaman biraz sağa dönün ve yokuş yukarı hareket. Tepenin üst kısmında sola hangi bir kavşak var. Caddenin karşısında bir süpermarket görebilirsiniz. Sol açtığınızda, sokak dar biraz (trafik nedeniyle dikkatli olun) 'dir. Yakında o zaman kavşak ile sola göreceksiniz. Orada sağ ve daha sonra hemen sola dönün. İki sarı binalar üzerinden yürümek ve bu binaların arkasında öncelikle Caz bar ve bir sonraki Caz ​​Hostel ve daireler gerekir.

TREN İSTASYONU BLED Jezero
Tren istasyonu Bled-jezero 2 kilometre uzaklıkta JAZZ HOSTEL & APARTMENTS, hemen gölün üstünde yer almaktadır. Oradan tek seçenek yürümek ya da bir taksi çağırmak için ne yazık ki, hiçbir büstü istasyonu orada. Bize Yürüyüş, bunun yaklaşık yarım saat sürer. Eğer göle şekilde bakarak, tren istasyonu önünde duruyor ise, sol açmak ve bu cadde üzerinde hareket etmelidir. Ana yolda düz her zaman hareket ediyor. Öncelikle sokak ağaçları ile çevrili, daha sonra sağ dönüş, sonra sola dönüş var ve sonra düz hareket. Eğer restoran Mangart geçmek Kısa bir süre sonra bir kavşak orada sağa vardır. Sen George Best bara gelene kadar ana yolu takip, düz hareket. George iyi bar önünde kavşak noktasında, sen (biraz yokuş yukarı) düz hareket, sola, ve tepenin üstündeki sola dönün. Önünüzde, Jazz hostel & daireler görebilirsiniz.

TREN STATON Lesce BLED
Tren istasyonu Lesce / Bled 7 kilometre uzaklıkta Jazz hostel & daireler yer almaktadır. oradan kolay seçenek, bir otobüs almak olduğunu. Otobüs istasyonu sadece caddenin karşısında, tren istasyonu gibi aynı konumda olduğunu. Bled arama - Eğer otogarda olduğunda, otobüs bir program var. Otobüs sürücüleri orada çok sık bu yüzden hiçbir endişe vardır. Ana Bled istasyonunda otobüsten git (birçok kez otobüs durakları nasıl sayarsanız, ikinci defa aşağı almalısınız). Otobüs istasyonuna olduğundan karşısında gidin ve yokuş yukarı yürümeye başlar (otobüs durağına bıraktım, sen restoran Planinc geçmelidir). Yolda bir kuyumcu geçmelidir. Hostel ve pub 1004. gelip üzerine bu binanın sonunda hareket zaman biraz sağa dönün ve yokuş yukarı hareket. Tepenin üst kısmında sola hangi bir kavşak var. Caddenin karşısında bir süpermarket görebilirsiniz. Sol açtığınızda, sokak dar biraz (trafik nedeniyle dikkatli olun) 'dir. Yakında o zaman kavşak ile sola göreceksiniz. Orada sağ ve daha sonra hemen sola dönün. İki sarı binalar üzerinden yürümek ve bu binaların arkasında öncelikle Caz bar ve bir sonraki Caz ​​Hostel ve daireler gerekir.
 • Ekonomik 9.7
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.5
 • Çalışanlar 10.0
 • Atmosfer 9.6
 • Temizlik 9.9
 • Tesisler 9.7
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.