X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Jakarta Bed & Breakfast'e yol tarifleri

Jl. Jamblang no. 27, Cilandak KKO, Jakarta Selatan, Jakarta, Endonezya

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Jakartabedandbreakfast (nokta) com: sitemizde yön haritanızı kontrol edin

Eğer bir taksi almak istiyorsanız, biraz para kazanmak için BLOK M havaalanı servis otobüsü alabilir. Blok M bizim B & B (Jakarta standart) yakındır.

Havaalanından Blok M Plaza servis otobüsü Rp maliyeti. 20,000. Bu 'Damri' Servis otobüsü denir. Not: her 30 dk çalıştırır. 05.30 -22:30 PM den. Terminali 1 veya terminalden 2 götürün.

Havaalanından veya Blok M ya da bir taksi almak isterseniz:

1.. Cilandak Marinir kko gitmek için taksi şoförü söyle.
2.. Daha CIGANJUR doğru gitmek söyle
3.. Siz, T kavşak görmek sola gitmesini söyler. Caddeye izleyin. Sen Ragunan Zoo arka girişinde geçecek.
4. Gördüğünüz kadar başka bir T kavşak sağ PASO sokakta gitmesini söyle.
4.., Başka bir T kavşak vurmak gitmek Mohamad Kafi 1 sokakta sola onu anlatacağım.
5.. Siz yavaşlatmak yerine, sağ tarafta bir cami göreceksiniz. Sen JAMBLANG adında bir sokak yaklaşıyoruz. 'PEMAKAMAN Umum' (mezarlık) diyor sokakta önüne büyük bir yeşil işareti var. Bu sokak üzerinde sağa dönün.
6.. Evimiz cadde üzerinde büyük ve son evidir (yerde açmazlar) 27 numara. Yani bizim kaleci sizin için kapıyı açabilirsiniz onun boynuz bip sesi için sürücü isteyin.

Endonezyaca (sizin taksi şoförü gösterecektir):

Jalan Mohammad Kahfi I
Gang Jamblang, Nomor 27
Cilandak KKO, Jakarta Selatan

persistan disamping Kuburan Kampung Kandang, Ciganjur. Jalan ke arah Cilandak KKO Trakindo, lewat Marinir Sampai mentok, Belok kiri kearah Pintu masuk Ragunan, ikutin jalan sampe mentok Belok kanan kearah jalan PASO. Lewati jalan PASO, keluar di Mohamad Kahfi I. Belok kiri ke arah Ciganjur. Pelan-pelan sebelah kanan ada Mescidi, lalu Belok ke çete Jamblang (pemakaman Umum). Rumah paling Ujung Nomor 27. Jangan Maşuk Kuburan. Kita Kuburan Persis disamping.

Eğer kaybolmadan güçlük istemiyorsanız, sadece Cilandak KKO (: 'kah-kah-oh' zam) götürmek için taksi şoförü söylemek. (: 'Jumb-Blang' zam) JAMBLANG bir halk otobüsü, M20 (açık mavi renk) almak daha. Otobüs sadece yaklaşık $ 0.50 (Rp 5.000) mal olacak. Ve onlar çok iyi sokak biliyorum. Otobüs Jamblang sokakta sizi durdurmak sonra, çapraz sokak ve sokak girmek, o sokakta büyük ve son ev bulabilirsiniz. No: 27. Sadece zili veya knock.

Cilandak kko için Blox M Taksi Rp.100, 000 ile ilgili. Cilandak kko Havaalanından Taksi Rp.200, 000 (artı otoyol ücretleri) hakkında.