X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

JV's Hostel'e yol tarifleri

2F., No.57, Aly. 50, Ln. 39, Tonghua St., Taipei, Tayvan

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Tarifi:
Biz gece pazarı (çok uygun, ama muhtemelen burada olsun ilk kez kafa karıştırıcı olacak) yanında yer Çünkü böylece sadece adres takip etmeyiniz - sadece aşağıdaki yönergeleri izleyin! Kolayca yol bulmak için size yardımcı olacak.

Burada, yerel insanların yerini bulmak için sormak gerekir durumda çıktısını lütfen bu yüzden eğer Çince bizim adresi vardır:

** Taksi ile: Tonghua St Lane 101 köşesinde bırakmak için sürücü isteyin (通化街 101 巷 巷口). Tonghua St Lane 101 köşesinde bir gel satın al çay dükkanı bulunmaktadır. Tonghua St Lane 101 yürümek, biz ilk kesiştiği sonra soldaki ilk bina konum. Birinci katta bir dövme salonu olduğunu. Geldiğiniz zaman, sadece zil basın ve size içeri olacak (Taoyuan Havaalanı'ndan Taipei şehir merkezine taksi ile size NT1300 mal olacak)

** Airbus No 1960 yılında: Taoyuan Havaalanı'ndan, Uzakdoğu Plaza Hotel Airbus No 2.060 (kişi başı NT145) almak (远东 饭店).
Eğer Uzakdoğu Plaza Hotel devre dışı bırakılan olduğunuzda, saniyede olacak. 2, Dunhua S. Rd. Yola bakan ve otele arkanıza alarak, sağa dönün ve Dunhua S. Rd iki dakika yürüyün.
Sağ tarafta bir otopark geçtikten sonra, ilk kavşaktan sağa dön. Doğru açtığınızda, bir 21. Yüzyıl işaret göreceksiniz. Kaldırımda durur sonra bile yürümeye devam.
3. trafik ışığı kesiştiği, son iki trafik ışığı kavşak yürüdükten sonra sol tarafta bir aile Mart marketten yoktur. Tonghua Sokağı'nda sola dönün.
Tonghua St Lane 101 (Tonghua St Lane 101 köşesinde bir gel satın al çay dükkanı var) üzerinde sağa dönün. İlk kavşak sonra, sağ birinci katta bir dövme salonu üzerinde, sol tarafta ilk bina bulunmaktadır. Geldiğiniz zaman, zil basın ve biz (Tonghua St Lane 101, Linjiang St (gece pazarı sokak) önce Linjiang St geçti eğer öyleyse, çok ileri gitmiş olan.) Içeri izin vereceğim

** Metro ile: Our hostel Brown Line Liuzhangli Metro İstasyonu'na yakındır.
Liuzhangli MRT istasyonundan, Leli Rd yuvarlak hakkında kavşak çapraz. Eğer Leli Rd yürüyüş başladıktan sonra., Tonghua Caddesi üzerinde sağ dönüş almak.
Eğer Tonghua St Lane 101 (Tonghua St Lane 101 köşesinde bir gel satın al çay dükkanı var) gelene kadar Tonghua St üzerinde yürümek ve sonra sağa dönün. Biz ilk kesiştiği sonra soldaki ilk binada bulunmaktadır. Birinci katta bir dövme salonu olduğunu. Geldiğiniz zaman, sadece zil basın ve size içeri olacak