X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Istiklal Hostel'e yol tarifleri

Divanyolu cad no 78, Sultanahmet/Fatih, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'ndan
Havaalanının zemin seviyesinden metro almak. Zeytinburnu istasyonuna M1 hattı almak. Kabataş yönünde tramvay (T1 hattı) için buraya değiştirin ve Sultanahmet İstasyonu ininiz. Bir kez tramvay kafasını sağa ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürümek. Biz McDonalds 3 kapı kadar vardır.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan
Havataş otobüs firması Taksim'e servis otobüsleri çalışır. Taksim Meydanı inin. Metro girin ve Kabataş için F1 satırına gidin (sadece bir durak var ıs). Sultanahmet İstasyonu'na tramvayla sonra metro çıkın. Bir kez tramvay kafasını sağa ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürümek. Biz McDonalds 3 kapı kadar vardır.

Biz de her iki havaalanından hizmeti almak bir düzenleyebilirsiniz. Uçuş bilgilerinizi bize e-posta ve bir sürücü kapısında selamlıyorum. Maliyet Atatürk Havaalanı'na 25 Euro ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 50 euro.

Otogar (Coach Station) dan
Çoğu otobüs şirketleri Otogar bir servis hizmeti sunuyoruz. Aksaray için bir servis almak ve daha sonra Kabataş yönünde tramvay (T1) alır. Sultanahmet İstasyonu tramvay alın. Bir kez tramvay kafasını sağa ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürümek. Biz McDonalds 3 kapı kadar vardır.

Sirkeci Tren İstasyonu'na
Bağcılar doğru tramvay (T1) alın. Sultanahmet İstasyonu tramvay alın. Bir kez tramvay kafasını sağa ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürümek. Biz McDonalds 3 kapı kadar vardır.