X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Istiklal Hostel'e yol tarifleri

Divanyolu cad no 70, Sultanahmet/Fatih, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'na
Havaalanının zemin seviyesinden metro almak. Istasyonu Zeytinburnu'na M1 hattı alın. Kabataş yönünde tramvay (T1 hattı) için buraya değiştirin ve Sultanahmet İstasyonu ininiz. Bir kez tramvay başı sağ kapalı ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürüyün. Biz sadece bizim bulding altında sturbuck adlı kahve ve faros otele bizim bulding terasında bir ali usta tatlı dükkanı resepsiyon thereis edilir.

Sabiha Gökçen Havalimanından
Havataş otobüs firması Taksim'e servis otobüsleri çalışır. Taksim meydanında kapalı alın. Metro girin ve Kabataş'a F1 hattı (sadece bir durak var mıdır) gidin. Metroyu çıkın sonra Sultanahmet istasyonuna tramvay. Bir kez tramvay başı sağ kapalı ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürüyün. Biz yukarı McDonalds 3 kapı bulunmaktadır.

Biz de hem havaalanlarından bir pick up hizmeti organize edebilirsiniz. Uçuş detayları ile bize e-posta ve bir sürücü kapısında selamlıyorum. Maliyet Atatürk Havalimanı'na 25 € Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 50 euro.

Çarşı'ya (Coach Station)
En otobüs şirketleri Otogar bir servis hizmeti sunuyoruz. Aksaray için bir servis almak ve daha sonra Kabataş'a doğru tramvay (T1) alır. Sultanahmet istasyonunda tramvay alın. Bir kez tramvay başı sağ kapalı ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürüyün. Biz yukarı McDonalds 3 kapı bulunmaktadır.

Sirkeci Tren İstasyonu'na
Bağcılar yönünde tramvay (T1) alın. Sultanahmet istasyonunda tramvay alın. Bir kez tramvay başı sağ kapalı ve sokak kadar yaklaşık 50 metre yürüyün. Biz yukarı McDonalds 3 kapı bulunmaktadır.