X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

International House of Washington'e yol tarifleri

1110 6th st. nw, Washington, DC, Washington DC, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 72%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Otobüsle New York:
Biz en iyi otobüs bilet almak için size Google'ın 'Chinatown Bus' öneririz. Yaklaşık beş şirket yaklaşık 20 $ tek yönlü de ny En düşük fiyat var. Yolculuk trafiğe bağlı olarak yaklaşık 4 saat ve 20 dakika sürer. bırakma yerleri, Chinatown burada bizden az 10 dakika yürüme mesafesindedir. Tazı otobüs istasyonu Chinatown bazı mesafe olduğuna dikkat ve biz bunu tavsiye etmeyin.
Bırakma noktasından: 7 ve H St. NW inin. Sonra almak, sağ NY Ave dönün, iki blok sonra kuzey 7. St. hafif bir tepeye yürümek sizin ilk 6 St. NW üzerine bıraktı. Başka dakika yürüyün ve biz 1110 6. St. NW konum - yangın kaçış bir bina. Bu tarihi bir ilçedir ve işaretler izin verilmez çünkü binasında hiçbir iz yok.

Ronald Reagan National Airport (DCA) Gönderen:
Platformun doğu tarafında, şehre metro sarı çizgiyi çekmek ve 'Mount Vernon Meydanı 7. St. Kongre Merkezi'nde' inin, sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Dulles Uluslararası Havalimanı (IAD) Gönderen:
Bir taksi 60 $ mal olacak ama otobüsler durdurmak, kırmızı, beyaz ve mavi işareti 6 $ için bir Metro City Bus almak çok daha ucuz. Sen durağı Eğer terminali çıkmak sağa iyi bir yürüyüş bulacaksınız. L'Enfant Plaza - son durakta otobüsten alın. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

L'Enfant Plaza:
Bir taksi $ 9 (sayaç okuma) artı büyük torba başına 1,50 $ ve her ek kişi için 1,50 $ maksimum mal olacak.
Alternatif, Mount Vernon Meydanı 7. st 'için metro almak. Kongre Merkezi ', daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Baltimore Washington Uluslararası Havalimanı (BWI) Gönderen:
En iyi seçenek Union Station DC $ 5- $ 7 Marc Tren almaktır. Ancak, bu hat cumartesi veya pazar günleri çalışmaz.
Alternatif olarak, $ 20- $ 25 için Union Station Amtrak tren alabilir.
Yoksa Greenbelt İstasyonu'na şehir içi otobüs numarası B30 sürebilir. ilk otobüs 06:00 de havaalanına bırakır ve sonuncusu 10:50 kalkıyor. Yolculuk sadece yarım üzerinde saat sürer. Sonra Greenbelt Metro İstasyonu'na, Şube Ave yönünde yeşil hat metro almak ve 'Mount Vernon Meydanı 7. St. Kongre Merkezi'nde' inin, sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin. Toplam maliyeti $ 5.45.
BWI Bir taksi yaklaşık 60 $ 75 $ mal olacak.

Union Station:
Galeri yere kırmızı çizgi metro almak ve Sarı veya Yeşil hat değiştirmek. 'Mount Vernon Meydanı 7. Aziz Convention Center' için bir durak gidin ve daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Mount Vernon Meydanı 7. St. Kongre Merkezi metro istasyonu:
Çıkmak için yürüyen merdiven almak. Sokak ulaşan, Metro restoranda doğru sokak arası. Caddenin sol tarafında büyük bir kilise geçen, M Caddesi üzerinde bu yönde devam edin. Köşesinde, bir yangın merdiveni ile bir konağında 1110 de bizi görürsünüz sonuna yakın tepe aşağı 6 St. git üzerine sağa. Bu tarihi bir ilçe olduğu için hiçbir işaret bulunmamaktadır.