Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Iguassu Falls Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

Rua Ignacio Sottomaior, 668, Vila Yolanda

Tesis Konumu

Her yönden tek Avenida das Cataratas, Vila Yolanda ilçesinde daima kapalı almak gerekir. Referans olarakChaplin Snooker Bar kullanabilirsiniz. Hosteladresi 668 Ignacio Sottomaior cadde.

- BrezilyaIGU Havaalanından bir120 otobüs CENTRO yakalamak zorundadır veChaplin Snooker Bar (hostel tersi yönde ) önünde Avenida das Cataratas ininiz . Hostel konumu, 668 Ignacio Sottomaior sokakta Vila Yolanda semttir. Şehregiderkenhavaalanından biriikinci ışıklardan sonra kapalı almak gerekir.

- ArjantinIGR Havaalanından bir Puerto Iguazu şehrineotobüs yakalamak gerekir veBUS Terminali'nde kurtulmak ve Foz do Iguassu'nun için başka bir otobüs değiştirmek - Brezilya. Brezilya'daChaplin Snooker Bar (hostel tersi yönde ) önünde Avenida das Cataratas kapalı olsun. Hostel konumu , 668 Ignacio Sottomaior sokakta Vila Yolanda semttir. Şehreyoldasınırına birikinci ışıklardan sonra kapalı almak gerekir. BİZ BİRArjantinli sınırında DURMAK VE SONRABrezilya sınırında ATBİLDİRİ HAKKINDA GÖRMEK İÇİN İHTİYACIMIZ OLACAKYOLDA hatırlatmak.

-Otobüs terminali - Brezilya Rodoviaria bir 105 ya da 115 otobüs JARDIM das Flores yakalamak zorundadır veChaplin Snooker Bar (hostel tersi yönde ) önünde Avenida das Cataratas ininiz. Hostel konumu, 668 Ignacio Sottomaior sokakta Vila Yolanda semttir.

- Puerto Iguazuotobüs terminali Fozotobüsü yakalamak için bir zorunluluktur Iguassu yapmak - Brezilya . Brezilya'daChaplin Snooker Bar (hostel tersi yönde ) önünde Avenida das Cataratas kapalı olsun. Hostel konumu, 668 Ignacio Sottomaior sokakta Vila Yolanda semttir. Şehreyoldasınırına birikinci ışıklardan sonra kapalı almak gerekir. BİZ BİRArjantinli sınırında DURMAK VE SONRABrezilya sınırında ATBİLDİRİ HAKKINDA GÖRMEK İÇİN İHTİYACIMIZ OLACAKYOLDA hatırlatmak.

- Her 30 dakikada bir kalkan ve Brezilya'da birMacdonald otobüs durağında inmek gerektiğinde Brezilya - Paraguay Ciudad del EsteBUS Terminal Fozotobüsü yakalamak için bir zorunluluktur itibaren Foz do. Macdonald pansiyon için bu 8 blok, sadece, çok uzak değil. BİZYOLDAParaguaylı sınırında DURMAK VE SONRABrezilya sınırında ATBİLDİRİ HAKKINDA GÖRMEK İÇİN BİR İHTİYACI OLDUĞUNU HATIRLAT.

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×