X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ideal Youth Hostel'e yol tarifleri

C/Unio No. 12, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 72%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google BCN Havaalanı'ndan gelen:
Otobüs:, Plaza Catalunya doğru Aerobus (merkez) alın burada değiştirmek ve (Hat 3/green hattı metro almak yön Zona Universitria ve Liceu'da uzakta sadece bir durak kapalı olsun;.
Ramblas Bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken için bakmak, biz N10 üzerinde sokak tersi vardır. (Ramblas Bulvarı kapısı).

Girona Havalimanından:
Oradan Metro Durağı Arc de Triompf yürümek ve kırmızı çizgi (yön Hospital de Bellvitge) almak, Barcelona Kuzey Otobüs İstasyonu'na servis otobüsü hizmeti almak, Catalunya durağında sen Zona Universitria doğru yeşil hat içine değiştirmek zorunda ve Liceu'da uzakta sadece bir durak kapalı olsun. Ramblas Bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken için bakmak, biz N10 üzerinde sokak tersi vardır. (Ramblas Bulvarı kapısı).

Renfe Train:
Her 30 dakikada bir çalışan Plaza Catalunya (merkez), doğru C1 yerel trene binin. Plaza Catalunya ve DEĞİŞİM (Hat 3/green çizgi, yön Zona Universitria) metro almak ve Liceu'da uzakta sadece bir durak kapalı olsun.
Ramblas Bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken için bakmak, biz N10 üzerinde sokak tersi vardır. (Ramblas Bulvarı kapısı).

Sants Tren istasyonundan gelen:
Metro: metro (Hat 3/green çizgi, yön Canyelles) almak ve 'LICEU' durakta Gett. Ramblas Bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken için bakmak, biz N10 üzerinde sokak tersi vardır. (Ramblas Bulvarı kapısı).