X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ideal Youth Hostel'e yol tarifleri

Calle Unio 12, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google BCN Havalimanı'na gelen:
Otobüs: (Burada değiştirmek Plaza Catalunya (ortada) doğru Aerobus alın ve metro almak Hat 3 / yeşil hat, yön Zona Universitria ve sadece bir durak uzaklıkta Liceu ininiz ;.
Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz N10 sokak karşısında bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na kapısı).

Girona Havalimanından:
Catalunya durağında sizi Zona Universitria ve doğru yeşil hat içine değiştirmek zorunda, Barcelona Kuzey Otobüs İstasyonu'na servis otobüsü atın oradan Metro Durağı Arc de Triompf yürümek ve (yön Hospital de Bellvitge) kırmızı çizgi çekmek sadece bir durak uzaklıkta Liceu ininiz. Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz N10 sokak karşısında bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na kapısı).

RENFE Tren:
Her 30 dakikada bir çalışan Plaza Catalunya (ortada), doğru C1 yerel trene binin. Plaza Catalunya DEĞİŞTİR ve metro olsun (Hat 3 / yeşil hat, yön Zona Universitria) ve sadece bir durak uzaklıkta Liceu ininiz.
Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz N10 sokak karşısında bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na kapısı).

Sants Tren İstasyonu Gönderen gelmeden:
Metro: Metro (Hat 3 / yeşil hat, yön Canyelles) alıp 'Liceu' durakta Luzhny. Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz N10 sokak karşısında bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na kapısı).