X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Ideal Youth Hostel'e yol tarifleri

C/Unio No. 12, Barcelona, Catalonia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google BCN Havaalanı'na gelen:
Otobüs: Plaza Catalunya (ortada) doğru Aerobus al, burada değiştirmek ve metro almak (Hat 3/green çizgi, yön Zona Universitria ve Liceu sadece bir durağı kapalı olsun;.
Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz n10 sokakta ters bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na geçiş).

Girona Havalimanından:
Metro Durağı Arc de Triompf için orada yürümek, Barselona'nın Kuzey Otogar için servis otobüsü almak ve kırmızı çizgi (yön Hospital de Bellvitge) almak, Catalunya size Zona Universitria doğru yeşil hat içine değiştirmek zorunda durdurmak ve sadece bir Liceu uzakta durdurmak kapalı olsun. Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz n10 sokakta ters bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na geçiş).

Tren RENFE:
30 dakikada çalışır Plaza Catalunya (ortada), doğru C1 yerel trene binin. Plaza Catalunya DEĞİŞİM ve metro (Hat 3/green çizgi, yön Zona Universitria) almak ve sadece bir Liceu uzakta durdurmak kapalı olsun.
Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz n10 sokakta ters bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na geçiş).

Sants Tren İstasyonu'ndan gelen:
Metro: metro almak (Hat 3/green çizgi, yön Canyelles) ve 'Liceu' durağında Gett kapalı. Ramblas bulvarı üzerinde, Mc Donalds ve Kentucky Fried Chicken arayın, biz n10 sokakta ters bulunmaktadır. (Ramblas Bulvarı'na geçiş).