X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

IchiEnSou'e yol tarifleri

4-2 Komatsu-Chou SijoSagaru 4 Choume YamatoOojiDou, Kyoto, Japonya

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Taksi ile:
Önemle hizmet ve maliyet için MK taksi tavsiye. Bize IchiEnSou yeri için bir çağrı vermek için bir sürücü isteyin. Aksi takdirde yanlış bir yere götürür olabilir.

Trenle:
Tofukuji, Kyoto istasyonundan ilk durağı bir JR Nara hat tren alın. Tofukuji de Keihan hattına aktarmak ve Demachiyanagi için sınırlı bir tren. Gion Shijo inin ve çıkış 6. üzerinden yürümek. Sadece çıktı bina Minamiza tiyatrodur.

Minamiza tiyatro misafirhane almak için, Shijo cadde boyunca doğu (Eğer çıkış 6. çıkıp sağa) (haritada nehirden yürüme) (ana cadde) bir blok yürümek ve sağa dönün ilk trafik ışığı. Trafik ışığı bir blok (30 metre) için güneye yürümek, sol taraftaki (Shijo sokak ilk sokak, yaklaşık 3 metre genişliğinde) dar bir sokakta göreceksiniz. Köşesinden 15 metre için sokağa yürümek ve sol taraftaki misafirhane siyah kapısı üzerinde tahta parçası üzerinde küçük bir işaret, IchiEnSou, göreceksiniz. Geçit için yürüyüş ve kendinizi nihayet misafirhane gelen bulabilirsiniz Lütfen!

: Otobüs ile
Kyoto istasyonundan A2 platformda bir otobüs # 4 ya da # 17 veya # 205 alın ve Shijo Kawaramachi ininiz. Iki meşgul yollar, Shijo ve Kawaramachi ana kavşak 15m hakkında geri yürüyün. Kesişiminden, Shijo cadde boyunca Kamo nehir doğru yürümeye ve köprü geçtikten sonra, trafik ışığı üzerinde tiyatro göreceksiniz. Tiyatro (Minamiza Tiyatrosu) den Guesthouse IchiEnSou için yönergeleri yukarıda gösterilmiştir.


Size zor misafirhane almak için bulduysanız, bize tiyatro dışında bir kamu telefondan arayın lütfen. Gitmemize ve misafirhane gelen tiyatroda sizinle buluşmak için sadece 2 dakika sürer, biz bunu yapmak için daha mutluyuz. Bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.