X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

IHSP Chicago Hostel at Damen CTA'e yol tarifleri

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google CTA Blue Line Metro Tren doğrudan Chicago O'Hare Havaalanı üzerinden günde 24 saat çalışır. Biz Mavi Hat üzerindeki Damen durağına yarım blok vardır. Bizim ücretsiz servis O'Hare kullanılabilir.

O'Hare Havaalanı'na: Damen durağına CTA Blue Line atın

Midway Havaalanı Var: LOOP doğru CTA Portakal Hattı alın ve Clark / Göl durağında ininiz. O'Hare doğru CTA Blue Line tren transfer

Union Station Var: durdurmak Damen de tren ve çıkışına, Clinton Blue Line durağına güneyinde iki blok yürümek

Eğer durdurmak Damen de istasyon çıktığınızda, sol / NORTH açmak ve 6-yönlü kavşak çapraz. Damen Ave kalmak ve biz sokakta (1616 N Damen) sol tarafında, (doğrudan Walgreens'e arkasında) izleyen blok üzerinde yer almaktadır. Bizim resepsiyon, ikinci katta yer almaktadır. Girişi için tuş takımı üzerinde 2222 tuşlayın.

Araba ile seyahat? Eğer bir GPS kullanıyorsanız Bizim adresi 1616 N Damen, Chicago, IL 60647 olduğunu. Chicago içine karayolu 90/94 çekerken, sadece NORTH AVE çıkış (yaklaşık 3 km kuzeybatısında şehir) ininiz ve batı yarım mil hakkında gitmek, Damen üzerinde sağa dönün ve biz o ilk blokta bulunmaktadır. Bizim otopark sınırlı, bu yüzden e-posta ya da bizi arayarak vaktinden bir yer ayırmak lütfen.

% 16.4 vergi oda fiyatına dahil değildir ve girişte hesabınıza eklenecektir.

Paylaşılan yurt odalarında kalmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Küçükler bir yetişkin 18 yaşında veya daha büyük eşlik etmelidir.

% 2 indirim için para getir!