X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

IHSP Chicago Hostel at Damen CTA'e yol tarifleri

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google BTA Mavi Hat Metro Tren doğrudan Chicago O'Hare Havaalanı dışında günde 24 saat çalışır. Biz Damen yarım blok Mavi Hat üzerinde durmak vardır. Bizim ücretsiz servis O'Hare sadece kullanılabilir.

O'Hare Havalimanından: Damen durağına CTA Mavi Hattı atın

Midway Havaalanı'na Tarifleri: LOOP doğru CTA Portakal Hattı alın ve Clark / Göl durağında ininiz. O'Hare doğru CTA Mavi Hat tren transfer

Union Station Tarifleri: Clinton Blue Line iki blok güney Yürüyüşü, dur dur Damen tren ve çıkışına

Damen durakta istasyonu çıktığınızda, sol / NORTH açmak ve 6-yönlü kavşak çapraz. Caddenin (1616 N Damen) sol tarafında, Damen Ave kalın, ve biz (doğrudan Walgreens arkasında) izleyen blok üzerinde yer almaktadır. Bizim ön büro, ikinci katta yer almaktadır. Girişi için tuş takımında 2222 tuşlayın.

Araba ile seyahat? Bir GPS kullanıyorsanız Adresimiz 1616 N Damen, Chicago, IL 60647 olduğunu. Chicago içine otoyol 90/94 çekerken, sadece (yaklaşık 3 km kuzeybatısında şehir) KUZEY AVE çıkışında kurtulmak ve batı yarım mil gitmek, Damen üzerinde sağa ve biz ilk blokta bulunmaktadır. Bizim otopark sınırlıdır, bu yüzden e-posta ya da bizi arayarak vaktinden bir yer ayırmak lütfen.

Video yoluyla bizim hostel göz atın: https://www.youtube.com/watch?v=_iwkpGKZncw

% 16.4 vergi oda fiyatına dahil değildir ve varışta hesabınıza eklenecektir.

Paylaşılan yurt odalarında kalmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Küçükler bir yetişkin 18 yaşında veya daha büyük eşlik etmelidir.

% 2 indirim için nakit getir!