X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

House Clover

Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun, Male, Maldivler

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
House Clover hoş geldiniz!

Biz cennet incisi olan, size kral standart hizmet vermektedir.

Popüler bir tatil beldesi, Maldivler tüm güzel plajları ile yıl boyunca turist çok sayıda, seçenekleri ve muhteşem doğal güzellikleri görme görme çekiyor. Kısa bir fikir veya Maldivler Bilgiler hakkında bilgi bir çok daha iyi bir şekilde ülke hakkında bilgi almak için sağlayacaktır.

Ülke Hindistan Hint Okyanusu, güneyinde yer alır. Bu 1200 civarında mercan adadan oluşan bir ada ülkesidir. 1200 dışında sadece 200 ada yerleşim vardır. Adalar, plajları ve egzotik deniz yaşamı için bilinir.

Maldivler en yüksek noktası Addu Atoll Wilingili Adaları üzerindedir. Bir adaları çevreleyen sularda balık çeşitleri bulabilirsiniz. Bir batfish, siyah benekli pullerfish, mavi-elimden snappers, trompet balık ve diğerleri bulabilirsiniz balıkların popüler çeşitleri bazıları. Breadfruit burada yenir ana meyve vardır. Bir bu ülkede çok sayıda Hindistan cevizi ve palmiye ağaçları bulabilirsiniz. Ilçe başkenti Erkek olduğunu. Bu büyük binalar ve çok sayıda gökdelenler ile dolu bir şehirdir. Bir de buraya dükkan çok sayıda bulabilirsiniz. Adanın döşeli sokakları pitoresk bir manzara sunan çok sayıda palmiye ağaçları ile kaplı. Bir buraya bulabileceğiniz çeşitli konumlar İslam Merkezi, Huskuru Miskyii ve Ulusal Müzesi bulunur.

Ülkenin para birimi Rufiyaa ve Laaree olduğunu. Çoğu otel ve tatil köyleri nakit, seyahat çeki ve kredi kartı ile ödeme kabul. Yaygın kabul edilen kredi kartları American Express, Visa, Master Card, Diners Club ve Euro Card içerir. Balıkçılık ve turizm ülke ekonomisinin en önemli endüstrisidir. Tarım aynı zamanda ülke ekonomisine değerli katkılarda bulunmaktadır. Ülke Hindistan cevizi ve tatlı patates ve ihracat balık büyür.

Ülkenin dili Dhivehi olduğunu. İnsanlar ancak aynı zamanda İngilizce konuşur. İslam ülkenin resmi dini İslam'dır. Maldivler 29 santigrat 32 derece arasında değişen sıcaklık ile sıcak ve nemli bir havası vardır. Güneş yıl boyunca hemen hemen tüm burada parlar. Bu nedenle, hafif giysiler burada tercih edilir. Kadınlar ancak iyi giysiler giymek bekleniyor.

Maldivler giriş zor değildir. Hiçbir vize gereklidir. Maldivler hakkında bir çok önemli bir gerçeği, ülkenin ciddi 26 Aralık 2004 tarihinde Tsunami etkilenen olmasıdır. Yüzden fazla kişinin ölümüne ve çok sayıda bu doğal afet de evlerini kaybetti.

ÇOCUK ORANI
0 Paylaşım Çocuk - 8 ücretsizdir.
8 Paylaşım Çocuk - 12 tek yetişkin oranı% 50 tahsil edilecektir.

ÇIKIŞ & IN GÖR
Check-in Saat: 1300hrs - Zaman Çıkış: 1200hrs. Geç istek üzerine kontrol

GÜN KULLANIM ODA
Günlük kullanım saatleri - 6 saat en fazla ve gece için geçerli değildir. Çıkış: 2100hrs

İPTAL POLİTİKASI
İptal 24 saat teyit oda fiyatına oranı% 50 olacaktır edilecektir az haberdar.
24 saat daha gösterileri ve iptal az doğruladı oda oranı% 100 tahsil edilecektir.

Yukarıdaki tüm fiyatlar oda sadece bazı vücut zorunda B & B sonra + 8 YTL için bir kişi gibi eğer

*** Not *** Lütfen
Şehir vergilerin% 8 dahil değildir

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil
  • Internet Erişimi
  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Salon


Politikalar

  • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
House Clover Located at Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun, , Male.
House Clover
Maldives
Male Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun
0% 8
4.1724851 73.5098648
House Clover
    Oda mevcut     Üstün Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda