X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

House Clover

Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun, Male, Maldivler

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Ev Clover Hoşgeldiniz!

Biz size kral standart hizmet sunmak, cennet inci vardır.

Popüler tatil beldesi, Maldivler, tüm güzel plajları, görüş görme seçenekleri ve muhteşem doğal güzellikleri ile yıl boyunca turist çok sayıda çekiyor. Maldivler Gerçekler hakkında kısa bir fikir veya bilgi çok daha iyi bir şekilde ülke ile tanımaya birini sağlayacaktır.

Ülke Hindistan'ın güneyinde, Hint Okyanusu'nda yer almaktadır. Bu yaklaşık 1200 mercan adadan oluşan bir ada ülkesidir. 1200 dışında sadece 200 ada iskan. Adalar, plajları ve egzotik deniz yaşamı için bilinir.

Maldivler yüksek noktası Addu Atoll Wilingili Adaları üzerinde. Bir adaları çevreleyen sularda balıkların farklı türde bulabilirsiniz. Bir bulabilirsiniz balıkların popüler çeşitleri Bazı batfish, siyah benekli pullerfish, mavi-elimden snappers, trompet balık ve diğerleri sayılabilir. Breadfruit buraya yenir ana meyvedir. Biri bu ülkede çok sayıda Hindistan cevizi ve palmiye ağaçları bulabilirsiniz. İlçenin başkenti Male olduğunu. Bu büyük binalar ve çok sayıda gökdelenler ile dolu bir ilçedir. Bir de buraya dükkan çok sayıda bulabilirsiniz. Adanın döşeli sokakları pitoresk bir manzara sunan sayısız palmiye ağaçları ile kaplı. Burada kimse üzerinde bulabilirsiniz çeşitli konumlar İslam Merkezi, Huskuru Miskyii ve Ulusal Müzesi bulunur.

Ülkenin para birimi Rufiyaa ve Laaree olduğunu. Çoğu otel ve tatil köyleri nakit, seyahat çeki ve kredi kartları ile ödeme kabul edilir. Yaygın kabul kredi kartları American Express, Visa, Master Card, Diners Club ve Euro Card dahildir. Balıkçılık ve turizm ülke ekonomisinin büyük sanayi vardır. Tarım da ülke ekonomisine katkılar sağlar. Ülke hindistan cevizi ve tatlı patates ve ihracat balık büyür.

Ülkenin dili Dhivehi olduğunu. İnsanlar ancak yine de İngilizce konuşuyoruz. İslam ülkenin resmi dini İslam olmasıdır. Maldivler 29 32 derece santigrat arasında değişen sıcaklıklarda sıcak ve nemli bir havası vardır. Güneş hemen hemen tüm yıl boyunca buraya parlar. Bu nedenle, hafif giysiler buraya tercih edilir. Kadınlar ancak iyi giysiler giymek bekleniyor.

Maldivler giriş zor değildir. Hiçbir vize gereklidir. Maldivler hakkında çok önemli bir gerçeği ülke ciddi Daha yüz kişi öldü ve pek çok bu doğal afet de evlerini kaybetti daha 26 Aralık 2004 tarihinde Tsunami tarafından etkilenen olmasıdır.

ÇOCUK ORANI
0 Paylaşım Çocuk - 8 ücretsizdir.
8 Paylaşım Çocuk - 12 tek bir yetişkin oranı% 50 tahsil edilecektir.

IN GÖR & CHECK OUT
1300hrs - Check-out: Zaman Check 1200hrs. Geç istek üzerine kontrol

GÜN KULLANIM ODASI
Günlük kullanım saatleri - maksimum 6 saat ve gece için geçerli değildir. Çıkış: 2100hrs

İPTAL POLİTİKASI
İptal 24 saatten az doğruladı oda fiyatına% 50 tahsil edilecektir bildirilir.
No-show ve iptal az 24 saat doğruladı oda fiyatına% 100 tahsil edilecektir.

Tüm oranlar yukarıda bazı vücut sonra + 8 USD kişi başı B & B var gibi yalnızca oda vardır

*** Lütfen aklınızda bulundurun ***
Şehir vergilerin% 8 dahil değildir

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil
  • Internet Erişimi
  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Salon


Politikalar

  • Vergiler hariç


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
House Clover Located at Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun, , Male.
House Clover
Maldives
Male Ma. Anaarukalee, Shaheed KTM Hingun
0% 8
4.1724851 73.5098648
House Clover
    Oda mevcut     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Ortak Banyo