X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Texas'e yol tarifleri

Via Firenze, 47, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 76%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google HOTEL TEXAS 23 şık odaları vardır.
HOTEL TEXAS IT ROMA HAKKINDA ücretsiz şehir haritası emrinizde IS YAKIN COLOSSEO, İSPANYOL KARE, Trevi Çeşmesi ve OTEL TEXAS PERSONEL IS
Otel Texas 7Hills Repubblica Meydanı ve Via Nazionale alışveriş merkezinin kalbi yürüyerek birkaç dakika yakınında yer almaktadır.
Otel ulaşmak için nasıl

By car:
Grande Raccordo Anulare herhangi bir noktasından, bütün karayolları tarafından ulaşılabilir, Roma Centro için göstergeler izleyin. . Şehir merkezinin birçok alanda yakın durağı Repubblica yeraltı hattı A. tarafından da ulaşılabilir.

Trenle:
Otel Termini tren istasyonuna 1 km mesafededir. PIAZZA Cinquecento için, merkezi salonu ile Termini İstasyonu çıkın. Oradasın PIAZZA CINQUECENTO yürümek ve Piazza della Republica almak kadar, VIA LUIGI EINAUDI sokak almak kez. Eğer sol Piazza genelinde Piazza della Republica, ulaştığınızda VIA NAZIONALE adında bir sokak bulacaksınız. Bunu al ve onunla 2 blok boyunca yürümek, orada Via Firenze, Teksas Otel bulunduğu cadde (Via Firenze N 47) geeerrrek olacaktır. Yarım blok uzakta, youll hizmetlerimizi zevk başlatmak mümkün Firenze ile de sağa.

Uçakla:
Fiumincino Havalimanından:
Hotel Texas bir 24 saat daha yaygın Fiumincino olarak bilinen Leonardo Da Vinci Uluslararası Havalimanı'na / pick up hizmeti sunuyor. Varış saati ile birlikte, bize havayolu şirketinin adını ve uçuş numarasını gönderin, biz de 45 bir maliyet için ulaşım için düzenlemek olacaktır.

Eğer toplu taşıma tercih ederseniz, Termini Tren İstasyonu'na götürecek, (kişi başına 9,50 yaklaşık) Leonardo Express tren alabilir. Termini seferde yukarıdaki yönergeleri izleyin.


Ciampino Havaalanı'ndan:
Roma'nın ikinci havaalanı ve burada birçok avrupa bileti gelmesi olduğunu Ciampino Havalimanı'na, sen Hotel Texas hizmeti (yukarıdaki bilgilere bakınız) pick up kullanabilir, ya da Anagnina otobüsle. Anagnina itibaren Battistini yönünde Yeraltı, Linea A geçmek zorunda olacaktır. Piazza della Repubblica kurtulmak ve yukarıdaki yönünü izleyin.Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın.