X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Sabatino Milan'e yol tarifleri

Via G. Lulli 6, 20131, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


57%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 20%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 20%Tesisler

Çeviren Google Bize ulaşmak için

Uçak ile
Linate Havaalanı'ndan almak:
- Merkez İstasyonu ... 20 dakika için servis otobüsü.
Metro ile sonra: 2 durak (yeşil hat, yön Cologno Nord veya Gessate) ve Loreto İstasyonu ininiz Porpora EXIT takip - uscita Porpora, Porpora Caddesi üzerinde 100 metre ve doğru Giovanni Lulli Caddesi üzerinde ilk trafik ışığı fırsatta yürüyüş , nereye Satılan 6 adresindeki hostel bulabilirsiniz.

Yoksa Loreto İstasyonu'na, ABRUZZI STREET üzerinde çıkış izleyin. Daha sonra 70 metre yürümek ve (sizden geliyor parçası bağlıdır) sağ / sol Pecchio Sokak dönüşmesi, 200 metre yılına kadar Aspromonte Gardens için devam ve trafik ışığı fırsatta size Giovanni Lulli bizim hostel bulabilirsiniz sola / sağa nerede Satılan 6!

- Taksi (15 dakika) - 15-20 Euro maks.

- Otobüs n. 73 yılına kadar San Babila (son durağı) ... 20 dakika yolculuk.
San Babila'ya yeraltı almak, kırmızı çizgi (yön Sesto FS) yılına kadar Loreto Dur, daha sonra Porpora EXIT takip - uscita Porpora, Porpora Caddesi üzerinde ve sağ bulacaksınız Giovanni Lulli Street, ilk trafik ışığı fırsatta 100 metre yürümek Satılan 6 bizim hostel.

Yoksa Loreto İstasyonu'na ABRUZZI SOKAK üzerindeki çıkış izleyin. Daha sonra 70 metre yürümek ve Pecchio sokağa sol / sağ (sizden geldiğini bağlıdır) açmak, Aspromonte Bahçeleri kadar 200 metre için devam ve Giovanni Lulli Caddesi üzerinde bizim hostel bulabilirsiniz ışıklardan sola / sağa Satılan 6.

: Malpensa veya (Bergamo) Orio al Serio Havalimanları
her iki havaalanına servis aracı otobüslerde uçuş geliş ve gidiş bağlı olarak, günün herhangi bir zamanda çok sık çalıştırın ve terminallerinden, 8,50 euro bir yol hakkında Central Station (50 dakika yolculuk) e kadar.
Bundan sonra, metro almak: 2 durak (yeşil hat yeraltı yönde Cologno Nord veya Gessate) ve Loreto İstasyonu ininiz, Porpora EXIT takip - uscita Porpora, Porpora Caddesi üzerinde 100 metre yürüyüş ve ilk ışıklardan Giovanni Lulli üzerinde sağa dönün Sokak, nereye Satılan 6 adresindeki hostel bulabilirsiniz.

Yoksa Loreto İstasyonu'na Abruzzi Caddesi'nde çıkış izleyin. Daha sonra 70 metre yürümek ve Aspromonte Bahçeleri kadar 200 metre için devam, Pecchio Sokak içine sağ / sol (sizden geldiğini bağlıdır) açmak ve trafik ışığı sizi Giovanni Lulli Caddesi üzerinde bizim hostel bulabilirsiniz sola / sağa nerede açmak Satılan 6!


Trenle
Merkez Tren İstasyonu'na:
- Otobüs 81 tarafından: Aspromonte Gardens 9 durur (10 dakika) sonra kapalı olsun, Pansiyon Sabatino tam Satılan 6, Giovanni Lulli Caddesi üzerinde, sol tarafta, tramvay durağına sadece 50 metre!

- Taksi ile: 5 dakika - 6 ila 10 euro (uzakta İstasyonu'na 1 km)

- Metro ile: 2 durak (yeşil hat yönünde Cologno Nord veya Gessate) ve Loreto İstasyonu ininiz Porpora EXIT takip - uscita Porpora, nerede, Porpora Caddesi üzerinde 100 metre ve doğru Giovanni Lulli Caddesi üzerinde ilk trafik ışığı fırsatta yürüyüş Eğer Satılan 6 adresindeki hostel bulabilirsiniz.

Yoksa Loreto İstasyonu'na Abruzzi Caddesi'nde çıkış izleyin. Daha sonra 70 metre yürümek ve Pecchio sokağa sol / sağ (sizden geldiğini bağlıdır) açmak, 200 metre yılına kadar Aspromonte Gardens ve / sağa adresindeki hostel bulabilirsiniz Giovanni Lulli Street, sol trafik ışığı fırsatta gitmek Satılan 6!

Araba ile
Otoyoluna sonra Tangenziale Est ve Lambrate (EXIT 8) de çıkışına.
900 metre uzaklıkta Satılan 6 100 metre sonra sol tarafta bizim hostel bulabilirsiniz Giovanni Lulli Street, içine sol çektikten sonra, sonra aşağı Porpora Caddesi üzerinde CENTRO CITT için yönergeleri izleyin!