X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Ronda'e yol tarifleri

Carrer Sant Erasme, 19, Barcelona, Catalonia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 56%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 72%Çalışanlar
  • 48%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 56%Tesisler

Çeviren Google Araba ile
Girona / France AP-7/E-15 alarak, C-33 Barcelona Aeroport Avinguda Meridiana ile şehir girmek için işaretleri izleyin. Carrer Arag üzerine sağa dönün. Eğer sola gereken yere Carrer Muntaner ulaşana kadar devam edin. Bu doğru açmak gerekir Ronda Sant Antoni, size sonuna kadar elde edene kadar tüm yol almak. Eğer Mercat de Sant Antoni görene kadar düz gidin. Sol tarafta size Plaa Pes de la Palla adlı küçük bir kare göreceksiniz. Otel parkı giriş almak için doğrudan kare üzerinde araba getirmek.

Toplu taşıma araçları ile
1. Havalimanından: terminal dışında Aerobus sağa ve Plaa Universitat denilen son durağı için ikinci ininiz. Eğer sol Plaa Pes de la Palla adlı küçük bir meydanda Bracaf adlı bir kafede görene kadar, Ronda Sant Antoni aşağı şekilde geri kalanı yürüyün. Otelin hemen meydanın arkasında.
2. Havalimanından: şehir merkezi için her yarım saatte bırakır tren. Durdurma Passeig de Grcia ininiz ve metro değiştirin. Durdurma Sant Antoni için mor çizgi atın. Otel Villarroel çıkış yürüyerek yaklaşık 100 metre mesafededir.
3. Tren istasyonu Estaci de Sants: durdurma Paralel olarak adlandırılan kadar Sants Estaci gelen metro yeşil hat almak ve mor hattına değiştirin. Bir durağı Sant Antoni olduğunu. Otel Villarroel çıkış yürüyerek yaklaşık 100 metre mesafededir.
4. Otobüs terminali Estaci del Nord: durdurma Universitat adı kadar Arc de Triomf gelen metro kırmızı çizgi almak. Eğer sol Plaa Pes de la Palla adlı küçük bir meydanda Bracaf adlı bir kafede görene kadar, Ronda Sant Antoni aşağı şekilde geri kalanı yürüyün. Otelin hemen meydanın arkasında.