X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Plus'e yol tarifleri

Bulharska 72, Bratislava, Bratislava, Slovakya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Merkez Tren İstasyonu:

Trafik ışıkları ile büyük kavşak ulaşıncaya kadar istasyonunun önünde yürüdükten sonra sol tarafta tepeden aşağı yürüyün. Sen sol tarafta UniCredit bankası bina büyük görmelisiniz. Sayı 204 için troleybüs durağı bankaya yolun karşısındaki arkasında yer almaktadır. Yolculuk yaklaşık 14 dakika sürer. Sen dur Bulharska kapalı almak zorunda. (Kapalı olsun, küçük bir yön işareti haklar vardır) aynı yönde yürüyün ve 80 metre sonra otel otopark önünde otel kuruluna gelecek.
Sen istasyonu önünde bilet makinelerinden bilet satın, ya da gazete kiosk yapabilirsiniz. Bu yolculuğu için 50 sent için sadece 15 dakika bilet gerekir. Eğer gün daha kalıyorsun halinde, ayrıca 1 gün (3,50 EUR), 2 gün (6,50 EUR) veya 3 günlük bilet (8 EUR) satın alabilirsiniz.
Http://www.imhd.zoznam.sk/ba/ mevcut tarih troleybüs zaman çizelgelerine kadar

Otobüs Terminali'ne:

Otobüsün aldıktan sonra istasyon binaya gitmek istemiyorum, ama sola etrafında yürüyün. Sen ana yol ile büfeler gelecektir. Sen diğer tarafta durağına almak gerekiyor. Troleybüs sayısını 205 atın. Ride yaklaşık 18 dakika sürer. Sen dur Bulharska kapalı almak zorunda. (Kapalı olsun, küçük bir yön işareti haklar vardır) aynı yönde yürüyün ve 80 metre sonra otel otopark önünde otel kuruluna gelecek.
Sen istasyonu önünde bilet makinelerinden bilet satın, ya da gazete kiosk yapabilirsiniz. Bu yolculuğu için 50 sent için sadece 15 dakika bilet gerekir. Eğer gün daha kalıyorsun halinde, ayrıca 1 gün (3,50 EUR), 2 gün (6,50 EUR) veya 3 günlük bilet (8 EUR) satın alabilirsiniz.
Http://www.imhd.zoznam.sk/ba/ mevcut tarih troleybüs zaman çizelgelerine kadar

Araba ile:

Kuzeyden yönde - Polonya / Zilina (D1):

Dan Zilina yönde goind zaman, Ruzinov için yön kurulu arayın sonra aşağı karayolu kayma yol almak ve "Ivanska cesta" olacak. Avion Alışveriş Merkezi tarafından büyük kavşağa gelirken, Galvaniho sokağa sola. Eğer yolun her iki tarafında otel yön levhaları görene kadar düz devam edin. Sen sol tarafta LIDL süpermarket geçmek zorunda. Sonra Bulharska sokakta sola dönün ve 50 metre yön kartına göre tekrar açın sonra.

Çek Cumhuriyeti (E65) ve Avusturya (E75, E58) den yönde

Eğer yönlendirme panoları Avion'un ve Ikea yönlendiren görene kadar Zilina / Ruzinov istikametine karayolu bypass D1 binmek bir devre girdikten sonra. Eğer yolun her iki tarafında otel yön levhaları görene kadar, Galvaniho sokağa kayma yol alın ve düz devam edin. Sen sol tarafta LIDL süpermarket geçmek zorunda. Sonra Bulharska sokakta sola dönün ve 50 metre yön kartına göre tekrar açın sonra.

MRStefánik Havaalanı'na (2 km):

Bir taksi çağırmak ya da daha ucuz toplu taşıma araçları ile gidebilirsiniz. Eğer taksi seçerseniz, onlar çok pahalı olarak havaalanında kalan taksi yapmayız. +421 (2) 16 016 Delta taksi çağırın. Siz 7-10 EUR ödemek gerekir.
Eğer toplu taşıma seçerseniz, otobüs sayısı 96 olsun stop "Stará Ivanska" otobüsten 65 değiştirmek ve sonraki durak "Pri zvonici" ininiz. Stop "Stará Ivanska" dan da otele sadece 400 metre köşe arkasında olduğu gibi yürüyebilir.
! Gece otobüs N61 otele havaalanından doğrudan sürmek - "Pri Zvonici" dur.
Sen havaalanı otobüs durağında bilet makineden bilet satın alabilirsiniz. Eğer gün daha kalıyorsun halinde, ayrıca 1 gün (3,50 EUR), 2 gün (6,50 EUR) veya 3 günlük bilet (8 EUR) satın alabilirsiniz.

Bugüne kadar otobüs saati programları burada mevcuttur:

http://imhd.zoznam.sk/ba/