X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Kolumbus'e yol tarifleri

Genslerstr. 18, 13055, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


49%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 40%Yer
  • 20%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 40%Tesisler

Çeviren Google Araba ya da antrenör tarafından:
Otoyol gelen bir 10 (Berliner Ring), çıkış Berlin-Marzahn, şehir merkezinin yönünde Landsberger Allee aracılığıyla sürücü; yakl. 5 km Liebenwalder Straße içine sağa doğru çevirin; Otel kavşağından Genslerstraße / Liebenwalder Straße yakınında yaklaşık 150 m mesafededir.

Şehir merkezine geliyor: Alexanderplatz'dan Otto-Braun-Straße aracılığı ile Kuzey yönde; 500 m sonra, Mollstraße (genişletilmiş Landsberger Allee) içine sağa doğru çevirin; yakl. 5 km soldaki Allee-Center 'alışveriş merkezi var, Liebenwalder Straße sola dönüp; yakl. 150 m, kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße yakın otel var.

Uçakla:
Tegel Havaalanı'na gelmeden, Zoologischer Garten Express otobüs X9 yukarı çekmek; sonra Alexanderplatz kadar sağ önünde Genslerstraße ', Allee-' tramvay durağına kadar 'tramvay # 6 yön Hellersdorf / Riesaer Straße'den nereye gelen Doğu'ya şehir trenleri (S-Bahn) birini almak Merkezi; Buradan, bu kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße Genslerstraße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Schönefeld Havalimanı'na gelmeden, şehir treni istasyona Landsberger Allee kadar (S-Bahn) alır, sonra tramvay # 6 yön Hellersdorf / Riesaer Straße gitmek; sağ buradan Allee-Center 'önünde tramvay durağı Genslerstraße, kadar, o kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße Genslerstraße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Trenle:
Zoologischer Garten gelmeden, Alexanderplatz kadar sağ Allee-Center önünde Genslerstraße, durdurmak tramvay kadar tramvay M6 yönü Hellersdorf / Riesaer Straße gitmek yerden Doğu'ya şehir treni (S-Bahn) alır; Buradan, bu dosdoğru Genslerstraße üzerinde kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Ostbahnhof gelmeden şehir treni Bahnhof Lichtenberg'deki kadar (S-Bahn) alır; Buradan Eğer otobüs 256. yönü Siedlung Wartenberg'in gitmek; otobüse kadar Liebenwalder Straße durdurmak; Bu otobüs durağı doğrudan Hotel Kolumbus önündeki kavşakta Genslerstraße yer almaktadır.