X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Kolumbus'e yol tarifleri

Genslerstr. 18, 13055, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


60%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 50%Yer
  • 60%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Araba ya da antrenör tarafından:
Otoyol gelen bir 10 (Berliner Ring), çıkış Berlin-Marzahn, şehir merkezinin yönünde Landsberger Allee aracılığıyla sürücü; yakl. 5 km Liebenwalder Straße içine sağa doğru çevirin; Otel kavşağından Genslerstraße / Liebenwalder Straße yakınında yaklaşık 150 m mesafededir.

Şehir merkezine geliyor: Alexanderplatz'dan Otto-Braun-Straße aracılığı ile Kuzey yönde; 500 m sonra, Mollstraße (genişletilmiş Landsberger Allee) içine sağa doğru çevirin; yakl. 5 km soldaki Allee-Center 'alışveriş merkezi var, Liebenwalder Straße sola dönüp; yakl. 150 m, kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße yakın otel var.

Uçakla:
Tegel Havaalanı'na gelmeden, Zoologischer Garten Express otobüs X9 yukarı çekmek; sonra Alexanderplatz kadar sağ önünde Genslerstraße ', Allee-' tramvay durağına kadar 'tramvay # 6 yön Hellersdorf / Riesaer Straße'den nereye gelen Doğu'ya şehir trenleri (S-Bahn) birini almak Merkezi; Buradan, bu kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße Genslerstraße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Schönefeld Havalimanı'na gelmeden, şehir treni istasyona Landsberger Allee kadar (S-Bahn) alır, sonra tramvay # 6 yön Hellersdorf / Riesaer Straße gitmek; sağ buradan Allee-Center 'önünde tramvay durağı Genslerstraße, kadar, o kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße Genslerstraße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Trenle:
Zoologischer Garten gelmeden, Alexanderplatz kadar sağ Allee-Center önünde Genslerstraße, durdurmak tramvay kadar tramvay M6 yönü Hellersdorf / Riesaer Straße gitmek yerden Doğu'ya şehir treni (S-Bahn) alır; Buradan, bu dosdoğru Genslerstraße üzerinde kavşak Genslerstraße / Liebenwalder Straße gitmek için yaklaşık 5 dakikadır.

Ostbahnhof gelmeden şehir treni Bahnhof Lichtenberg'deki kadar (S-Bahn) alır; Buradan Eğer otobüs 256. yönü Siedlung Wartenberg'in gitmek; otobüse kadar Liebenwalder Straße durdurmak; Bu otobüs durağı doğrudan Hotel Kolumbus önündeki kavşakta Genslerstraße yer almaktadır.