X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Jupiter'e yol tarifleri

Tweede Helmersstraat 14, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Uçakla: (Schiphol Havalimanı):
Bizim otele düz sizi whill 'Connexxion' Havaalanı otel servis otobüsü, alabilir.
Biletler: 16.50 pp tek yönlü
veya 32 fot dönüş bileti, - Euro.
Sorunları invoid için, zaman etiketi İzle
Havaalanından Taksi ücreti: app. 35.

Trenle: (Central Station), yaklaşık 12 mal olacak, aşağıda açıklandığı gibi tramvay almak, ya da bir taksiye.

Tramvay ile: (.. 20 dk CS + yaklaşık 5 dk yürüyerek) Central Station, tramvay 1 almak ve 'Leidseplein' ininiz. Daha fazla sürüş tramvay yoluna baktığımızda, bir köprü göreceksiniz. Bu çapraz, sağ ve 'Nassaukade' olarak adlandırılan sokakta dönüşür. Sağ taraftaki kanal tutarak bu yolu izleyin. (Bir spor eşya mağazası geçecek.) Dönün, ikinci köşeden sola, otel, sağ tarafta yer alır 'Tweede Helmersstraat' içine. detaylı harita için tıklayınız

Araba ile:
Yönünde 'Den Haag' (otoyol A4), Amsterdam'ın etrafında Ring Road A 10 almak ve Zaandam doğru Batı çıkmak, trafik ışıklarında sağa nerede S106'da için açmak-off izleyin. Dümdüz gidin ve 2 trafik ışıkları sonra, sıralama bir köprüyü geçtikten bıraktı. Sonra 'Overtoom' sola dönün. Sol-eldeki 4 yan sokakta kadar bu yolu takip edin ve 'Tweede Constantijn Huygensstraat' içine sola dönün. 'Tweede Helmersstraat' olduğu sağ, de ikinci yan sokakta sağa çevirin. Size sol tarafta bizim Hotel bulacaksınız.

Yönünde 'Utrecht' (otoyol A2) Gönderen:

Düz Amsterdam içine bu karayolu izleyin. Çektiğiniz çıkış S 100, almak ve sonra 'Overtoom' sonunda sola kadar yönde'' Merkez'' takip edin. Çevirin, üçüncü sokakta sola ve 'Derde Helmersstraat' vardır. İkinci yan sokaktan sola dönün ve tekrar ilk sokakta left.You sol taraftaki bizim Hotel göreceksiniz.

Yön 'Hilversum' ve / veya 'Amersfoort' (otoyol A1) Gönderen:

Amsterdam bu karayolu izleyin, ve S 112 turn-off için dairesel yolunun Amsterdam yakınlarındaki bir 10 almak. Yönünü 'Centrum' izleyin. Bu yol size 'Overtoom' sonunda sola S 100, götürür. Çevirin Üçüncü yan sokakta bıraktı, ve 'Derde Helmersstraat' vardır. İkinci yan sokaktan sola dönün ve tekrar sola ilk sokakta.
Sen sol tarafında bizim Hotel göreceksiniz.