X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Il Papavero

Via Castelfidardo, 50, Rome, Italya

76%Oy

  • 74%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 74%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 74%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Bu gerçekten hala bir özel banyo ile temiz oda merkezi ağırladı olmak istediği bütçe bilinçli gezgin için ideal bir konaklama çözümdür. 'Emeklilik' Bu aile, beş farklı binalar yönetir ve odaların en yakın zamanda yenilenmiştir. Ana otel ve onun ek, birkaç dakika Termini de metro istasyonu Repubblica yürüyerek, ve bulunur, ancak çok Termini en kalabalığına ve gürültüsüne sakin bir sokakta.

Oda küçük bir miktar Turati sokakta ana otel ve ek binada, Termini tren istasyonuna güney paralellikler birinden ayrılır, yaklaşık 15 dakika metro istasyonu yakınında ana bina ve Piazza Vittorio Emanuelle bazı diğer odalardan yürüyün.

Kolezyum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Çeşmesi, gibi ilgi önemli noktaları kolayca Metro, Otobüs veya ayakları ile ulaşılabilir.

Kredi kartı rezervasyon garantisi için sadece:
Ödeme varışta nakit olarak yapılacaktır.

İptal politikası

İptal penaltı olmadan varış gününden itibaren 72 saat içinde mümkün değildir.

No-show ve / veya iptal durumunda ilk gece oranı tahsil edilecektir

Biz vize başvuruları için ek kağıtları vermeyin.

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Hotel Il Papavero Located at Via Castelfidardo, 50, , Rome.
Hotel Il Papavero
Italy
Rome 00185 Via Castelfidardo, 50
76% 228
41.9065240 12.5008560
Hotel Il Papavero
    Oda mevcut     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     5 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     8 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda