X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Francois

Rue Borgval, 15, Brussels, Belçika

63%Oy

  • 62%Ekonomik
  • 66%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 65%Çalışanlar
  • 50%Atmosfer
  • 51%Temizlik
  • 52%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otel Francois hoşgeldiniz!

Eğer uygun bir fiyata ve Brüksel turizm alanında yakın mesafeden genç fikirli ve rahat bir serin ve küçük bir otel, arıyorsanız, Hotel Francois aradığınız budur, herhangi bir ileri gitmek yok!

BİZİM ODA

Size banyo ve / veya duş ferah yatak odası sunuyoruz, ve sıkı bütçeler için bizim bazı odaların 45 € / gece önerilmiştir. (45,00 €) sunulan en ucuz oda oda içinde lavabo ve katta ortak tuvalet ile geliyor: Bu tür bir oda için rezervasyon yaparken Sağanak verilmez

LÜTFEN DİKKAT: Bizim Temel Çift kişilik odalar duşlar erişimi yok - odada lavabo ve katta ortak tuvalet ile gelir: HAYIR DUŞ

Bizim ÜÇLÜ oda 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak var

Hotel Francois Anspach Bulvarı bugün ayrılmış tavuk pazarının eski bölgesinde, bir yerin yakınında bulunan, aynı zamanda un 1881 kurmak 'halle' olarak adlandırılan bir kapalı pazar hakimdir.

Burası Senne tarafından oluşturulan eski St-Gery adadır.

Quartier Saint-Gery:

Ultra serin canlı, modaya uygun, şık ve uğultu: Dansaert ilçelerde ilgi çok çekiyor! Bu Brüksel bugün avant-garde şehir yapımı tasarımcıları bir avuç dahi, patladı ki, yaklaşık on beş yıl önce, bu çok semtinde. Sürekli spot, Dansaert ilçe tasarımcıların kalbini değil, sadece ve böyle Strelli değil, aynı zamanda genel olarak önde gelen moda evleri, sihrini sayesinde kazandı. Moda tasarımcıları, stilistler, kuyumcular ve şapkacılarını hem bazı çok sınırlı miktarda üretilen son derece güzel öğeler, içine ipek, yün, kaşmir ve keten açın. Moda Saint-Gery pek çok canlı kafeler ile ilçelerde, ve Brüksel'in kanal arasında yürüyüş sırasında, zamanın izleri bir belirti yakalamak mümkün olacak.

Serin fiyatlarla serin Odalar!

Hotel Francois Brüksel için inanılmaz düşük fiyata odalar sunmaktadır! Bizim fiyatlara bir göz ve rezervasyon yapmak için çekinmeyin. Size Brüksel'de keyifli bir konaklama garanti için elimizden geleni yapacağız.

Aç? Martin git

Pretention olmadan, iyi yemek ve basit makarna bir dizi (sosis bu bir!) Ile küçük sempatik bir restoran. Sixties dekorasyon, soğuk servis ve fantezi şaraplar.

Henüz bilmiyorum olanlar için, Martin genç bir çift ile bir ev bulundu kayıp kedi oldu. Bunlar çok hızlı bir şekilde biraz sevgi hayvanın bulundu var. O restoranın büst olarak seçildi nedeni budur. Restoran sadece yanındaki Aziz Gery Hall bulunan küçük bir aile oteli, eski alımı monte edilmiştir.

LÜTFEN DİKKAT: Bizim Temel Çift kişilik odalar duşlar erişimi yok - odada lavabo ve katta ortak tuvalet ile gelir: HAYIR DUŞ

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Hotel Francois Located at Rue Borgval, 15, , Brussels.
Hotel Francois
Belgium
Brussels Brussels 1000 Rue Borgval, 15
63% 525
50.8475119 4.3483328
Hotel Francois
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda