X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Francois

Rue Borgval, 15, Brussels, Belçika

54%Oy

  • 49%Ekonomik
  • 66%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 59%Çalışanlar
  • 44%Atmosfer
  • 41%Temizlik
  • 34%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otel Francois hoşgeldiniz!

Eğer serin ve küçük bir otel arıyorsanız, uygun fiyata ve Brüksel turistik alanın yakın mesafeden, fikirli ve rahat genç, herhangi bir daha gitmez, Hotel Francois aradığınız ne!

BİZİM YATAK ODASI

Size banyo ve / veya duş ile geniş yatak sunan, ve sıkı bütçeler için bizim bazı odalar 45 € / gece önerilmiştir. (45,00 €) sunulan ucuz odada lavabo ve katta ortak tuvalet ile gelir: Bu tür bir oda için rezervasyon yaparken Rain verilmez

LÜTFEN DİKKAT: Bizim Temel Çift kişilik odalar rain YOK ERİŞİM var - kattaki odasında lavabo ve tuvalet ortak ile birlikte geliyor: YOK DUŞ

Bizim ÜÇLÜ odalarda 1 adet çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak var

Hotel Francois de un 1881 build 'halle' denilen bir kapalı pazar hakim olduğu, Anspach Bulvarı bugün ayrılmış, tavuk pazarının eski bölgesinde bir yerin yakınında yer almaktadır.

Burası Senne tarafından oluşturulan eski St-Gery adadır.

Quartier Saint-Gery:

Canlı modaya, şık ve uğultu Ultra serin,: Dansaert ilçeler ilgi çok çekiyor! Bu Brüksel bugün avangard şehir yapılan tasarımcıların bir avuç dahi, patladı ki, yaklaşık on beş yıl önce, bu çok semtinde yer almaktadır. Sürekli spot, Dansaert ilçe gibi Strelli gibi tasarımcılar ve lider moda evleri, değil sadece kalbini kazandı, ama aynı zamanda kamuoyunun, sayesinde onun sihirli. Moda tasarımcıları, stilistler, kuyumcular ve şapkacılarını hem son derece güzel öğeleri, çok sınırlı miktarlarda üretilen bazı içine ipek, yün, kaşmir ve keten açın. Birçok canlı kafe ve Brüksel'in 'kanalı ile şık Saint-Gery ilçeleri arasında yürüyüş sırasında, zamanın izlerini bir belirti yakalamak mümkün olacak.

Serin fiyatlarla Serin odalar!

Hotel Francois Brüksel için inanılmaz düşük fiyata odalar sunmaktadır! Bizim fiyatlara bir göz ve rezervasyon yapmak için tereddüt etmeyin. Size Brüksel'de keyifli bir konaklama garanti için elimizden geleni yapacağız.

Aç? Martin git

Pretention, iyi yemek ve basit makarna bir dizi küçük sempatik bir restoran olmadan (sosis bunlardan biri!). Altmışlı dekorasyon, serin hizmet ve fantezi şaraplar.

Henüz bilmiyorum olanlar için, Martin genç bir çift ile bir ev buldum bir kayıp kedi yavrusu oldu. Bunlar çok hızlı bir şekilde az seven hayvan bulundu var. O restoranın büst olarak seçildi yüzden. Restoran, Aziz Gery Hall hemen yanında bulunan küçük bir aile oteli eski resepsiyonda, tesis edilmiştir.

LÜTFEN DİKKAT: Bizim Temel Çift kişilik odalar rain YOK ERİŞİM var - kattaki odasında lavabo ve tuvalet ortak ile birlikte geliyor: YOK DUŞ

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Hotel Francois Located at Rue Borgval, 15, , Brussels.
Hotel Francois
Belgium
Brussels Brussels 1000 Rue Borgval, 15
54% 548
50.8475119 4.3483328
Hotel Francois
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda