X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Francois

Rue Borgval, 15, Brussels, Belçika

55%Oy

  • 55%Ekonomik
  • 68%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 62%Çalışanlar
  • 42%Atmosfer
  • 38%Temizlik
  • 35%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otel Francois hoşgeldiniz!

Eğer serin ve küçük bir otel arıyorsanız, uygun fiyata ve Brüksel turistik alanın yakın mesafeden, fikirli ve rahat genç, herhangi bir daha gitmez, Hotel Francois aradığınız budur!

BİZİM YATAK ODASI

Bir yurt yatak Fiyatı 20 € Başlangıç
Özel bir başlangıç ​​50 € normal fiyat

Bizim ÜÇLÜ odalarda 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak var

Hotel Francois de un 1881 build 'halle' adında bir kapalı pazar hakim olduğu, Anspach Bulvarı bugün ayrılmış, tavuk pazarının eski bölgesinde bir yerin yakınında yer alır.

Burası Senne tarafından oluşturulan eski St-Gery adadır.

Quartier Saint-Gery:

Canlı trendy, şık ve uğultu ultra cool: Dansaert ilçeler ilgi çok çekiyor! Bu Brüksel bugün olduğu avangard kent yapılan tasarımcıların bir avuç dehası, patladı, yaklaşık on beş yıl önce, bu çok bölgesinde yer almaktadır. Sürekli spot, Dansaert ilçe gibi Strelli olarak tasarımcılar ve lider moda evleri, değil sadece kalbini kazandı, ama aynı zamanda genel kamu sayesinde onun sihirli. Moda tasarımcıları, stilistler, kuyumcular ve şapkacılarını hem son derece güzel öğeler, çok sınırlı miktarlarda üretilen bazı içine ipek, yün, kaşmir ve keten açın. Pek çok canlı kafe ve Brüksel'in kanalı ile şık Saint-Gery ilçeleri arasında yürüyüş sırasında, zamanın izlerini bir belirti yakalamak mümkün olacak.

Serin fiyatlarla Serin odalar!

Hotel Francois Brüksel için inanılmaz düşük fiyata oda bulunmaktadır! Bizim fiyatlara bir göz ve rezervasyon yaptırmak için tereddüt etmeyin. Size Brüksel'de keyifli bir konaklama garanti etmek için elimizden geleni yapacağız.

Aç? Martin git

Pretention, iyi yemek ve basit makarna bir dizi küçük sempatik bir restoran olmadan (sosis bunlardan biri!). Altmışlı dekorasyon, serin hizmet ve fantezi şaraplar.

Henüz bilmiyorum olanlar için, Martin genç bir çift ile bir ev buldu kayıp yavru oldu. Bunlar çok hızlı bir şekilde çok az sevgi dolu hayvanın bulundu gördü. O restoranın büst olarak seçildi nedeni budur. Restoran, Aziz Gery Hall hemen yanında bulunan küçük bir aile oteli eski alımı, tesis edilmiştir.

LÜTFEN DİKKAT: Bizim Temel Çift kişilik odalar rain erişimi yok - kattaki odasında lavabo ve ortak tuvalet ile gelir: YOK DUŞ

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Hotel Francois Located at Rue Borgval, 15, , Brussels.
Hotel Francois
Belgium
Brussels Brussels 1000 Rue Borgval, 15
55% 554
50.8475119 4.3483328
Hotel Francois
    Oda mevcut     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 6 Yatak Erkek Yurdu Yatak/wcli Oda