X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Caravaggio'e yol tarifleri

Via Palermo 73, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


73%Oy

  • 70%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 75%Yer
  • 75%Çalışanlar
  • 75%Atmosfer
  • 75%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Otel Caravaggio yetişmek Nasıl

Tren İstasyonu Termini
Piazza dei Cinquecento çıkmak için bakın ve buradan Via L. Einaudi alır. Piazza della Repubblica geliyor. Via Nazionale Via Venezia (Piazza della Repubblica 5-inci anlatılanlar) üzerinde sola takiben. Via Venezia ucunda Via Palermo sağa dönün ve Otel Caravaggio bulacaksınız.
Piazza dei Cinquecento üzerinde (örneğin otobüs sayısı 64, 170) Via Nazionale gidiyor bazı otobüslerde bulabilir ve taksi durağı da vardır.

Fiumicino Havaalanı'na (Leonardo da Vinci)
Fiumicino Havaalanı her 30 dakikada bir hareket Station Termini doğrudan tren (: Demiryolu İstasyonu Termini itibaren buradan noktasında açıklamasına lütfen bakınız).
Terminalden çıkış önünde çok, taksi durağı bulabilirsiniz.

Ciampino Havaalanı'ndan
Metro hattı istasyon - veya yeraltı havaalanına bağlayan otobüs: havaalanının önünde size (Tren İstasyonu Termini itibaren noktasında açıklamasına lütfen bakınız buradan) İstasyon Termini ile havaalanına bağlayan otobüs bulabilirsiniz Anagnina (: Demiryolu İstasyonu Termini itibaren buradan yeraltı almak ve durdurmak Repubblica kurtulmak, Via Nazionale başında ve buradan zaten olacak noktasında açıklamasına lütfen bakınız).
Ciampino Havaalanından çok, taksi ile Otel Caravaggio ulaşabilirsiniz.

Biz doğrudan Hotel 57 euro Caravaggio için havaalanından transfer düzenlemek için mutlu olacak isterseniz (bir ya da iki kişi için; ikiden fazla kişi ise fiyat için bizimle irtibata geçiniz). Maliyet vestiyer ücretleri, vergiler ve hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmeti için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bize gönderin Uçuş tarifesi gelmeden önce en az kadar bir gün.