X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Caravaggio'e yol tarifleri

Via Palermo 73, Rome, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Hotel Caravaggio ulaşmak için nasıl

Tren İstasyonu Termini
Piazza dei Cinquecento için çıkış için bakın ve buradan Via L. Einaudi alır. Sen Piazza della Repubblica için geliyor. Via Nazionale ardından Venezia (Piazza della Repubblica 5-inci anlatılanlar) Via sola dönün. Via Venezia dönüş sonunda sağ Via Palermo ve Otel Caravaggio bulacaksınız.
Piazza dei Cinquecento üzerinde bazı otobüs Via Nazionale olacak (örneğin otobüs sayısı 64, 170) ve taksi durağı da var bulabilirsiniz.

Fiumicino (Leonardo da Vinci) itibaren
Fiumicino Havaalanı'na 30 dakikada İstasyonu Termini direkt tren (: Tren İstasyonu Termini itibaren burada noktasında açıklamasına lütfen bakınız 'dan itibaren) bırakır.
Terminalden çıkış önünde çok, taksi durağı bulabilirsiniz.

Ciampino Havaalanı'ndan
Metro hattı istasyonu - ya da yeraltı ile havaalanına bağlayan otobüs: Havaalanı önünde, size İstasyonu Termini (Tren İstasyonu Termini itibaren burada noktasında açıklamasına lütfen bakınız itibaren) ile havaalanına bağlayan otobüs bulabilirsiniz Anagnina (buradan yeraltı almak ve durdurma Repubblica kapalı olsun, Via Nazionale başında zaten olması ve buradan noktasında açıklamasına lütfen göreceksiniz: Tren İstasyonu Termini itibaren).
Ciampino Havalimanından çok, taksi ile Hotel Caravaggio ulaşabilirsiniz.

Eğer biz havaalanından doğrudan 57 € için Hotel Caravaggio için transferi düzenlemek için mutlu olacak isterseniz (bir ya da iki kişi için, siz ise ikiden fazla kişi fiyat için lütfen bize ulaşın). Maliyet bagaj ücretleri, vergiler ve hizmetleri kapsar. Bize en azından gelmeden önce bir gün kadar uçuş programı lütfen gönderin bu hizmet için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız.