X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Bavaria'e yol tarifleri

Borgo Albizi, 26, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Araba ile
Otel otoyol kolayca ulaşılabilir. Güneyden geliyor: FIRENZE SUD de çıkış ve Viali di Circonvallazione ve Centro CITT (Şehir Merkezi) işaretlerini takip edin.
Agnolo? Dell Via sınırlı trafik alanı girin ve yolun sonuna kadar düz devam. Bir sağa ve sonra soldaki ilk yol alın. Borgo Albizi için düz devam edin.
Biz n altındadır. 26. Eğer park edemez böylece Borgo Albizi yalnızca bagaj boşaltın, bir yaya yol. Araba Via Ghibellina bir garajda park edilebilir.

Kuzeyden geliyor: FIRENZE NORD de çıkış ve Viali di Circonvallazione ve Centro CITT (CIty Merkezi) işaretlerini takip edin. Via Spartaco Lavagnini, Via Matteotti, Viale Gramsci e Viale Giovane Italia aşağı çekmek. Agnolo ile gelen kısıtlı trafik alanında girin ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Uçak ile
Floransa havaalanı yaklaşık 10 km olduğunu. Taksi ile ya da Firenze Santa Maria Yok ovella tren istasyonuna servis otobüsü ile 20 dakika.

Trenle
Tren istasyonu Firenze Santa Maria Novella kadar Duomo, Cerretani ile, Panzani ile, yürüyerek 15/20 dakika uzaklıktadır.
Kare üzerinden gidin ve katedral arkasından del Proconsolo Via alır.
Soldaki ilk yol Borgo Albizi olduğunu.

Otobüs ile
Ile Panzani (yakın ana tren istasyonu Santa Maria Novella) otobüs nr almak. Via del Proconsolo ilk durağında C2 ve kapalı olsun.

Taksi ile
5 dakika içinde ana tren istasyonu Santa Maria Novella onu 10,00 konuda EUR maliyet.