X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel Bavaria'e yol tarifleri

Borgo Albizi, 26, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Araç ile
Otelin otoyoluna kolayca ulaşılabilir. Güneyden gelen: FIRENZE MKB de çıkış ve Viali di Circonvallazione ve centro CITT (Şehir merkezi) için işaretleri izleyin.
Via dell? Agnolo kısıtlı trafik alanına girin ve yolun sonuna kadar düz devam edin. Soldaki bir sağa dönüş ve daha sonra ilk yol alın. Düz Borgo Albizi için devam edin.
Biz n altındadır. Eğer park edemez, böylece 26. Borgo Albizi sadece bagaj kaldıramıyor olabilir, bir yaya yol. Araba Via Ghibellina bir garaja park edilebilir.

Kuzeyden gelen: Firenze Nord de çıkış ve Viali di Circonvallazione ve centro CITT (şehir merkezi) için işaretleri izleyin. Via Spartaco Lavagnini, Via Matteotti, Via Gramsci e Via Giovane Italia Sürücü aşağı. Agnolo üzerinden gelen sınırlı trafik alanı girin ve yukarıdaki talimatları izleyin.

Uçak ile
Floransa havaalanı uzakta yaklaşık 10km. Taksi veya Firenze Santa Maria N ovella tren istasyonuna servis otobüsü ile 20 dakika.

Trenle
Tren istasyonu Firenze Santa Maria Novella Duomo kadar, 15/20 dakika uzaklıkta yürüyerek, Panzani aracılığıyla, Cerretani üzerinden gerçekleştirilir.
Meydanın üzerinden gidin ve katedral arkasından del Proconsolo Via almak.
Soldaki ilk yol Borgo Albizi olduğunu.

Otobüs
(Ana tren istasyonu Santa Maria Novella yakınında) Panzani aracılığıyla otobüs nr alır. C2 Via del Proconsolo ilk durağında inmek ve.

Taksiyle
Ana tren istasyonu Santa Maria Novella 5 dakika içinde yaklaşık 10,00 eur maliyeti.