X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Ambra'e yol tarifleri

via Caccianino 10, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


39%Oy

  • 20%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 50%Yer
  • 30%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 30%Temizlik
  • 40%Tesisler

Çeviren Google Malpensa Havaalanı'na:
'Shuttlelarına' veya 'Hızlı Tren' doğrudan Milano Merkez İstasyonu'na atın. (. Ve sonra Merkez İstasyonu'na otele ulaşmak için nasıl hakkında aşağıdaki endikasyonları izleyin) Shuttle otobüs her 10dk bırakır ve Merkez İstasyonu'na gelmesi için 1 saat sürer; Hızlı Tren her 30 dakika bırakır ve Cadorna istasyona varmak için 20 dk sürer.

ORIO al Serio Havaalanı'na:
'Shuttle otobüs' doğrudan Milano Merkez İstasyonu'na atın. (Ve sonra Merkez İstasyonu'na otele ulaşmak için nasıl hakkında aşağıdaki göstergeler izleyin.) Shuttle otobüs her 10dk bırakır ve Merkez İstasyonu'na gelmesi 50dakika sürer.

Linate Havaalanı:
'Shuttle otobüs' doğrudan Milano Merkez İstasyonu'na atın. (Ve sonra Merkez İstasyonu'na otele ulaşmak için nasıl hakkında aşağıdaki göstergeler izleyin.) Shuttle otobüs her 15 dakika bırakır ve Merkez İstasyonu'na gelmesi için 15 dakika sürer.Merkez istasyonuna:

-Seçenek 1) Yeraltı Yeşil Hat (2. satır). Piola durdurun. Via Caccianino gelmesi, sağ Via Vallazze köşe başında ve sola üçüncü bloklarda, Via bazzini üzerinde yürüyün.

-Seçenek 2) Otobüs 81. Yön Lambrate (Central Station ana tarafında önü) Via Porpora 2. durağı üstümden. 30 sn için devam edin ve sağda Via Caccianino geliyor.ARABA İLE:
Tangenziale est EXIT Lambrate