X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel 22 Marzo Milan'e yol tarifleri

P.zza S. M. del Suffragio, 3, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Merkez İstasyonu'na,
(Metro / tramvay / otobüs seyahat için) bir gazete bayii ya da bilet makineden Milano'da seyahat için bir bilet satın alın. Eu 4,50 24h bilet veya 48h bilet Eu7.50 veya Eu1.50 için tek yön bilet (90mins için geçerlidir) seçin. Senin taşıma bilet doğrulamak için unutmayın. Eğer otobüs sayısı 60 alabilir, bu otelin önünde durur, Central Station.12 dakika seyahat süresi 'öteki' tarafı bu yerel otobüs bulabilirsiniz. Otobüs durağı adı S.Maria del Suffragio olduğunu. Isimleri her otobüs durağı işareti üst kısmında bulunmaktadır. Güzergah boyunca her durak gösteren otobüsün içinde bir ekran vardır. Marzo sağ tarafta ise otel 22 otobüs durağı parka bakan yaparken otel, küçük bir park (piazza) bitişiğinde yer almaktadır. Onun köşe bina.
P.GARIBALDI istasyonundan
Istasyonundan metro atın (M2 almak) .Direction Cologno Nord veya Gessate Central Station kurtulmak ve yön üzerinde uygulayın. (Milan kullanılmak üzere burada bilet satın)

Eğer otobüs sayısı 73 alabilir Linate Havaalanı'na, otele 5 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 22marzo-S.Maria del Suffragio olduğunu.
Malpensa Havaalanı'na size 2 olasılık var. 1) Eğer MERKEZ İSTASYONU, 70. dakikada dek Servisi alabilir, daha sonra otobüsle numarası 60 alabilir, otele 15 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 'S.Maria del Suffragio "dir. 2) Eğer tren 'Malpensa Express', alabilir alanı (siz (çıkış pasaport ayrılmadan önce bilet satın alabilirsiniz). Ya da diğer pek çok ulaşım ofisi bulacaksınız terminalin fuaye bilet satın alabilirsiniz. Malpensa 'satan bilet dükkan arayın Express 'o CADORNA İSTASYONU geldiğinde, 35 dakika, ardından otele 15 dakika önünde durur tramvay 27 almak. Otobüs adını stop' S.Maria del Suffragio '.
Orio al Serio Havaalanı'na itibaren, o zaman otobüs sayısı 60 alabilir MERKEZ İSTASYONU, 45 dakika kadar mekik alabilir, otele 12 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 22marzo-S.Maria del Suffragio olduğunu.


Araba ile otel, çıkış otoyol A4 Tangenziale Estrella YÖNÜ Linate yakınında ulaşılabilir: Forlanini,
Her zaman düz Via Korsika sonra, Via Forlanini için düz gitmek - Piazza del S.Maria Suffragio kadar C.so XXII Marzo, burada otele geldi edilmektedir.