X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hotel 22 Marzo Milan'e yol tarifleri

P.zza S. M. del Suffragio, 3, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Merkez istasyonuna,
(Metro / tramvay / otobüs seyahat için) bir gazete bayii ya da bilet makineden Milan seyahat için bir bilet satın alabilirsiniz. Eu 4.50 için 24 bilet veya Eu7.50 için 48h bilet veya Eu1.50 için (90mins için geçerli) bir tek yön bilet seçin. Lütfen taşıma bilet doğrulamak için unutmayın. Eğer otobüs sayısı 60 alabilir, bu otelin önünde, Central Station.12 dakika seyahat süresi 'diğer' tarafında bu yerel otobüs bulabilirsiniz durur. Otobüs durağı adı S.Maria del Suffragio olduğunu. Adları her otobüs durağı burcun üst kısmında bulunmaktadır. Güzergah boyunca her durak gösteren otobüs içinde bir ekran da var. Otel 22 Marzo sağ tarafta otobüs durağına parka bakarken otel, küçük bir park (Piazza) bitişiğinde yer almaktadır. Onun köşe bulding.
P.GARIBALDI İSTASYONUNDAN
Istasyonundan metroyu (M2 alır). Yön Cologno Nord veya Gessate Central Station ininiz ve talimat yukarıdaki izleyin. (Milan kullanım için buradan satın bilet)

Linate Havaalanı'na Eğer otobüs sayısı 73 alabilir, otel, 5 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 22marzo-S.Maria del Suffragio olduğunu.
Malpensa Havaalanı'na size 2 olasılık var. 1) Eğer, merkezi istasyon 70 dakika kadar mekik çekmek, o zaman otobüs sayısı 60 alabilir, bu otel, 15 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 'S.Maria del Suffragio' dir. 2) Eğer tren 'Malpensa Express', alanı (sen (çıkış pasaport ayrılmadan önce bilet satın alabilirsiniz) alabilir. Yoksa diğer birçok ulaşım ofisi bulacaksınız terminali fuaye bilet satın alabilirsiniz. Malpensa 'satış bilet satış arayın Express 'Cadorna İstasyonu, 35 dakikada geldi, o zaman tramvay 27 götürün, otelin önünde 15 dakika durur. Otobüs durağı adı' S.Maria del Suffragio.
ORIO al Serio Havaalanı'na o zaman otobüs sayısı 60 alabilir merkezi istasyon, 45 dakika kadar mekik çekmek, bu otel, 12 dakika önünde durur. Otobüs durağı adı 22marzo-S.Maria del Suffragio olduğunu.


, Forlanini: araba ile otel otoyol A4 Tangenziale Est-YÖN LINATE, çıkış yakınlığı ulaşılabilir
C.so XXII Marzo Piazza del S.Maria Suffragio kadar, burada otele geldi vardır - o her zaman düz Via Korsika, Via Forlanini için düz gitmek.