X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostelling International San Diego, Point Loma'e yol tarifleri

3790 Udall St, San Diego, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 77%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Sürüş: (biz halka açık ücretsiz sokak otopark var)

Havaalanı terminalinden, Poinsettia sola sonra, Kuzey Harbor Dr, Nimitz Blvd başka bir sağ, ve henüz Chatsworth başka bir sağda bir sağa ve Udall tekrar bıraktı. Biz sağda öncesinde blok. Dikkat! San Diego taksi sürücüleri alanın az bilgiye sahip gibi görünüyor, bu yüzden onları yön vermek. Taksiler sadece havaalanı (ucu dahil) yaklaşık 13 $ olmalıdır.

Doğudan: tüm yol batı I-8 alın. Biter, bu Sunset Cliffs adlı bir sokağa size dökümü. Voltaire bu takip, sola dönün. Worden ve sağ açmak için tepeye devam edin. Biz soldaki öncesinde blok.

Kuzeyden: Rosecrans çıkmak için I-5 atın. Rosecrans devam edin. Bir kez bir sağa Lytton olsun. Voltaire bu takip, sağa dönün. Worden ve sol açmak için tepeden aşağı devam edin. Biz soldaki öncesinde blok.

Toplu Taşıma: (tüm Maçında ve zaman tablolar için 1-800-gidip www.sdcommute.com veya aramaya gidin)

* # 923 otobüs from 6 am 18:30 Pazartesi çalışır - Sat. (Oturdu ve NO Pazar BUS üzerinde Limited). Daha sonra veya pazar günü gelen edilecektir Biz bir taksi (13 $) alarak öneririz. Daha fazla bilgi için hostel irtibata geçiniz. *

HI San Diego, Point Loma otobüs # 923 tarafından hizmet. Durdurma Voltaire ve Poinsettia üzerinde hostel bir blok yer almaktadır. Voltaire sonra Poinsettia üzerine bir hak, Udall Sokak üzerine sağa dön. Büyük bir kırmızı bir binada bloğunun sonunda bulunmaktadır.

Tren İstasyonu: (Amtrak)
Otobüs: Amtrak istasyonu yürüyüş itibaren Broadway (Amtrak önünde sokak). # 923 (cumartesi günleri 923 için 992 atın) Ocean Beach olacak almak. Poinsettia ve Voltaire inin. Poinsettia aşağı sokak yürüyün ve Udall üzerine sağa dönün. Hostel sağdaki kırmızı yapıdır. Cumartesi günleri 923 için 992 almak.

Otogar: (Tazı)
Otobüs: doğrudan caddenin karşısında Greyhound istasyonundan yürüyerek itibaren kırmızı Döşeme ve mor pencereli tan binaya. Zemin katta bir geçiş karmaşıktır. Şehir doğru Arabası (Orange Line, hafif raylı sistem) almak ve San Diego Santa Fe İstasyonu'nda arabası çıkın. Daha sonra Broadway ve Kettner caddelerinin kesiştiği için bu istasyonu üzerinden yürümek. Otobüs # 923 Ocean Beach doğru atın ve Voltaire ve Poinsettia Sokaklar de otobüs çıkın. Köşesinde kütüphaneye sokak arası ve uzak kuzeybatı köşesinde için blok dolaşmak. Hostel köşesinde büyük, kırmızı 2 katlı bir yapıdır. Seyahat süresi otobüs / tramvay ile 35 dakika, taksi ile 25mins olduğunu.

Havaalanı: (SAN)
Otobüs: Kuzey Harbor Drive için yürümek ve caddenin havaalanı tarafında otobüs # 923 yakalamak. Voltaire ve Poinsettia de otobüsten alın. Poinsettia aşağı sokak yürüyün ve Udall üzerine sağa dönün. Hostel sağdaki kırmızı yapıdır.