X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

HostelOne Sevilla Alameda'e yol tarifleri

Jesus del Gran Poder 113, Seville, Andalucia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Hostel One Sevilla c / İsa Del Gran Poder 113 yer almaktadır.

Havalimanından: Plaza de Armas otobüs istasyonu için otobüs (4.00 €) alın.

Plaza de Armas otobüs durağına: Sadece 10 dakika yürüme!. Eğer otobüs istasyonu terk zaman, Calle Torneo (nehir sol tarafta olmalıdır) doğru sola yürümek gerekir. 10 dakika yürüyüş sonra, Barqueta köprüye gelmesi cadde çapraz ve Calatrava sokak alacağım, sağdan üçüncü köşesinde, İsa Del Gran Poder bizim sokak ve cadde boyunca 100 metre, sayı 113 hostel .

Santa Justa Tren İstasyonu'na: sağdaki ilk cadde (Avenida Jose Loguillo) alın. Hayır bir otobüs alabilir nerede bir otobüs 50mts durağı vardır: C2 (1.40 €), La Barqueta (köprü önce) ininiz. Caddenin 'Avenida Resolana' çapraz ve 'Arragel' olarak adlandırılan küçük bir sokak almak ve caddenin sonunda, sola Calle 'Calatrava', sağdan üçüncü köşe İsa del Gran Poder olan, sayı 113 olduğu almak uzak oradan 2 dakika.

Prado San Sebastian otobüs durağına: istasyonundan çıkıyorum sola dönün ve ilk Caddesi elde edene kadar yürümek Bu Caddesi üzerine doğru Avenida Menéndez y Pelayo.Turn denir ve 50mts hakkında otobüs otobüs durağı otobüs C4.Take ve, La Barqueta (köprü önce) ininiz. Caddenin 'Avenida Resolana' çapraz ve 'Arragel' olarak adlandırılan küçük bir sokak almak ve caddenin sonunda, sola Calle 'Calatrava', sağdan üçüncü köşe İsa del Gran Poder olan, sayı 113 olduğu almak uzak oradan 2 dakika.