X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Zeus'e yol tarifleri

27 Sofokleous St, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 71%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 66%Temizlik
  • 65%Tesisler

Çeviren Google 5 Dakika Monastiraki ve Akropolis yürüyün.

Tren istasyonu: - Agios Dimitrios yönüne kırmızı çizgi (Larissa Metro İstasyonu) metro yakalamak ve Syntagma kapalı olsun - yaklaşık 5 dakika Mora tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Syntagma Monastiraki'ye metro almak ve Monastiraki'ye Athinas Sokağı'na gitmek ve Sofokleous Street sol 5 dakikalık yürüme açtıktan sonra ve hiçbir kadar devam. 27 hangi hostel.

Metro çalışıyorsa size Ermou sokakta Syntagma Monastiraki metro yürüyebilirsiniz. Ya da bir taksi 3-5 Max alabilir.

Havalimanından - Havalimanı metro istasyonuna almak ve daha sonra Monastirtaki'de kapalı olsun. Sonra 5 dakika boyunca caddenin Athínas yürümek ve Sofokleous denilen sokağa ulaşacak. Sola çevirin ve ön 'Zeus' işareti 20 metre göreceksiniz.

Metro çalışıyorsa size Ermou sokakta Syntagma Monastiraki metro yürüyebilirsiniz. Ya da bir taksi 3-5 Max alabilir.

VEYA

Sen Syntagma Sq otobüs x 95 yakalamak olabilir. Syntagma Monastiraki'ye metro almak ve Monastiraki'ye Athinas Sokağı'na gitmek ve Sofokleous Street sol 5 dakikalık yürüme açtıktan sonra ve hiçbir kadar devam. 27 nerede hostel.

Pire Gönderen - Athinas Sokağı'na gitmek ve Sofokleous sokağa bırakılan 5 dakikalık yürüme açtıktan sonra ve hiçbir kadar devam Monastiraki'ye Monastiraki.and için metro yakalamak. 27 nerede hostel.

Syntagma Sq. Monastiraki metro almak ve Monastiraki'ye Athinas Sokağı'na gitmek ve Sofokleous Street sol 5 dakikalık yürüme açtıktan sonra ve hiçbir kadar devam. 27 nerede hostel.

Metro biletleri yaklaşık maliyeti. 1.50 veya yaklaşık maliyeti 4 ve havaalanı ve şehir otobüsleri geziler için kullanılabilecek bir 24 saatlik bir bilet satın alabilirsiniz. Havaalanından Atina metro bilet 8 civarında maliyeti. Ve otobüs bileti 5.