X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Zeus'e yol tarifleri

27 Sofokleous St, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


69%Oy

  • 72%Ekonomik
  • 67%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 62%Atmosfer
  • 59%Temizlik
  • 63%Tesisler

Çeviren Google 5 Dakika Monastiraki ve Akropolis yürüyün.

Tren istasyonundan: - yaklaşık 5 dakika Mora tren istasyonuna yürüme mesafesinde - yön Ellinicon ve Syntagma kurtulmak için kırmızı çizgi (Larissa Metro İstasyonu'na) den yakalamak metro. Syntagma Monastiraki metro almak ve Monastiraki'ye Sofokleous Caddesi'nde sol 5 dakikalık yürüme dönüş Athinas Street ve sonra gitmek ve hiçbir kadar devam eder. 27 hangi pansiyon var.

Metro çalışıyorsa size Ermou caddede Syntagma Monastiraki metro yürüyebilirsiniz. Yoksa taksi 3-5 euro Max alabilir.

Havaalanından - Havaalanı metro istasyonuna almak ve daha sonra Monastiraki'nin ininiz. Sonra 5 dakika sokak Athinas karşısında yürümek ve Sofokleous denilen sokak ulaşacak. Sola dönün ve ön yüzünde 'Zeus' işareti 20 metre göreceksiniz.

Metro çalışıyorsa size Ermou caddede Syntagma Monastiraki metro yürüyebilirsiniz. Yoksa taksi 3-5 euro Max alabilir.

VEYA

Sen Syntagma Sq otobüs x 95 yakalamak olabilir. Syntagma Monastiraki metro almak ve Monastiraki'ye Sofokleous Caddesi'nde sol 5 dakikalık yürüme dönüş Athinas Street ve sonra gitmek ve hiçbir kadar devam eder. 27 pansiyon olduğu.

Pire itibaren - Athinas Street gidin Monastiraki'ye Monastiraki.and için metro yakalamak ve 5 dakikalık yürüyüşten sonra Sofokleous sokakta sola ve hiçbir kadar devam eder. 27 pansiyon olduğu.

Syntagma Sq. Monastiraki metro almak ve Monastiraki'ye Sofokleous Caddesi'nde sol 5 dakikalık yürüme dönüş Athinas Street ve sonra gitmek ve hiçbir kadar devam eder. 27 pansiyon olduğu.

Metro biletleri yaklaşık maliyeti. 1,20 € ya da yaklaşık 4 € maliyeti ve Atina içinde geziler için kullanılabilecek bir 24 saat bilet satın alabilirsiniz. ve Atina havaalanından metro bileti etrafında 8 €. Ve otobüs bileti 5 €