X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Hostel Vidigalhouse'e yol tarifleri

Rua Major Toja Martinez Filho 127 casa 2, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


74%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Ben bir havaalanı transfer istiyorum. fiyat R $ 120,00, bizim sürücülerden biri kapısında almak ve pansiyon düz getirmek için orada olacaktır. Bu en kolay yoludur. Tüm ihtiyacımız Uçuş detaylar.

Ama pansiyon almak için başka yollar vardır:

Otogarda uçak veya otobüs kapalı yürüyüş, otobüs, 2018- Alvorada X Aeroporto Internacional yakalamak için nerede olduğunu öğrenmek. Rio de Janeiro tüm havalimanlarında geçer ve aynı zamanda durur dahil olmak üzere otobüs istasyonu Novo Rio, kapalı olsun nerede hangi Vidigal olduğunu.

Yürüyerek, kombi veya mototaxi göre: otobüs kapalı alıyorum, pansiyon almak için 3 seçeneğiniz var.

AYAK ON: Vidigal Meydanı'nda otobüs kapalı alacak, bir kez orada, bir sokak kadar gidiyor görürsünüz. Yani alırsınız biridir. SAĞ gider ilk sokak görene kadar o kadar yürüyün. O sokak almak. Eğer iki sokak görene kadar o kadar yürüyün. Sağa ve sola, diğer bir, SOL almak bir. Bir kilisenin önünde 4 sokaklarda bir kavşak görene kadar o kadar yürüyün. Sağ tarafta bu kavşağa girecek. SAĞ TARAFINA da diğer sokak almak. Eğer iki sokak görene kadar o kadar yürüyün. SOL için birini al ve BEN OKULU ile büyük bir afiş yazılı sağ tarafta gördüğünüz kadar gidin, bu STK Alzira Aleluia do. Eğer VIDIGALHOUSE ahşap kapı göreceksiniz kısa bir süre sonra, caddede yürüyen ve sola bakarak tutun.
Not: Ben size yardımcı olmak için bir harita ekleme.

KOMBI BY: Vidigal meydanında otobüs yola Başlarken, bu başlangıç ​​noktası, bir sokak kadar gidiş göreceksiniz ve başka sağa gider. En kısa sürede size sağdaki sokağa açmak gibi, birçok Kombis göreceksiniz.
2 farklı yerlere gitmek 2 farklı kombis vardır. Sen, RUA 3 gider almak doğru bir alıyorsanız emin Ayrıntılar olacaktır. Sen pansiyon önünde bir STK olan ONG Alzira Aleluia, kurtulmak isteyecektir.
Not: minibüsler sadece 22:00 kadar 04:00 çalışmak

Mototaxi BY: En kısa sürede size Vidigal kare otobüsten inmek gibi, motosikletler büyük bir hareket göreceksiniz. Bu bisiklet noktası sağ tarafında, meydanın karşısında. Bir mototaxi alın ve, mototaxi kurtulmak sol tarafına bakmak ve yazılı VIDIGALHOUSE ile bir ahşap kapı göreceksiniz kısa sürede ONG (STK) Alzira kurtulmak için Aleluia, Rua 3. sorma.

Söz her türlü varsa, bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin!