X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Shappy'e yol tarifleri

Varsavska 8, Zagreb, Hirvatistan

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google ... ANA OTOGAR DAN
Ana otobüs durağına bizim hostel almak için en hızlı ve en kolay yolu tramvay gereğidir. Eğer ana otobüs istasyonu çıkmak gibi kendinizi tramvay istasyonlarına bakarak bulabilirsiniz. Orada iki istasyon ve ana otobüs istasyonu ararken ikincisi durdurmak tramvay alacak. Bir tramvay sayısı 6, yöne çekmek'' Crnomerec''. Bu Zagreb, Josip Jelacic Meydanı'nda ana kareye almak için beş durur alacak. Meydanındaki tramvay kurtulmak ve sokak tramvaylar gitmek aşağı yürümeye devam. , Ikinci sokağa olsun, bir sola Margaretska Street, ve sonra Zagreb küçük ama popüler bir kare girecek, Çiçek Meydanı denir. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokak hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Küçük bir bahçesinde yürürken bizim hostel, sağ tarafta, sayı 8 yer almaktadır. Hostel Shappy hoş geldiniz!

... ANA TREN İSTASYONU DAN
Ana tren istasyonundan bizim hostel almak için en hızlı ve en kolay yolu tramvay gereğidir. Eğer ana tren istasyonu çıkmak olarak Kral Tomislav Meydanı'nda bulacaksınız. Sağ önünüzde orada iki tramvay istasyonları ve caddenin karşısında tramvay istasyonunda durdurma bir tramvay alacak. Ya bir tramvay sayısı 6, yöne çekmek'' Crnomerec'', ya da bir tramvay sayısı 13, yön'' SaviSCe''. Tramvaylar her ikisi de Zagreb, Josip Jelacic Meydanı'nda meydanında almak için iki durak alacaktır. Meydanındaki tramvay kurtulmak ve sokak tramvaylar gitmek aşağı yürümeye devam. , Ikinci sokağa olsun, bir sola Margaretska Street, ve sonra Zagreb küçük ama popüler bir kare girecek, Çiçek Meydanı denir. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokak hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Küçük bir bahçesinde yürürken bizim hostel, sağ tarafta, sayı 8 yer almaktadır. Hostel Shappy hoş geldiniz!

... HAVAALANI
Havaalanından bizim hostel almak için size 30KN mal olacak 150kn için 100 mal olacak bir taksi, ya da bir otobüs, almak ya tavsiye ederiz. Bir tramvay nereye otobüs sadece, ana tren istasyonuna yakın alır. Eğer ana tren istasyonuna geldikten sonra, ana tren istasyonu olan Kral Tomislav Meydanı, girmek için küçük bir tünel / alışveriş merkezi geçmesi gerekir. Eğer alışveriş merkezi çıkmak ve sol için tren durağında durdurma bir tramvay alacak gibi iki tramvay hemen önce durur vardır. Ya bir tramvay sayısı 6, yöne çekmek'' Crnomerec'', ya da bir tramvay sayısı 13, yön'' SaviSCe''. Tramvaylar her ikisi de Zagreb, Josip Jelacic Meydanı'nda meydanında almak için iki durak alacaktır. Meydanındaki tramvay kurtulmak ve sokak tramvaylar gitmek aşağı yürümeye devam. , Ikinci sokağa olsun, bir sola Margaretska Street, ve sonra Zagreb küçük ama popüler bir kare girecek, Çiçek Meydanı denir. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokak hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Küçük bir bahçesinde yürürken bizim hostel, sağ tarafta, sayı 8 yer almaktadır. Hostel Shappy hoş geldiniz!