Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel Shappy

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.9
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 9.7
 • Tesisler 8.9

Yer

Varsavska 8

Tesis Konumu

Çeviren Google
Ana otobüs durağına
Ana otobüs durağına bizim hostel almak için hızlı ve kolay yolu tramvayla. Eğer ana otobüs istasyonu çıkmak gibi kendinizi tramvay istasyonlarına bakarak bulabilirsiniz. Orada iki istasyon vardır ve ana otobüs durağına bakıldığında ikinci birinde durdurmak tramvaylar alacak. Yönü '' Crnomerec 'a tramvay sayısı 6 atın. Zagreb'de ana meydanında, Josip Jelaciç Meydanı'na almak için size beş durak alacaktır. Meydanında tramvay kurtulmak ve tramvaylar gitmek caddede yürümeye devam. Eğer ikinci sokakta, Margaretska Caddesi'ne geldiğinde bir sola dönün, ve sonra Çiçek Meydanı denilen Zagreb'de bir küçük ama popüler bir kare, girecek. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokağa hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Eğer küçük bir bahçesinde yürürken Our hostel, sağ tarafta, 8 numarada olduğunu. Hostel shappy Hoşgeldiniz!

Ana tren istasyonu
Ana tren istasyonundan bizim hostel almak için hızlı ve kolay yolu tramvayla. Eğer ana tren istasyonu çıkmak gibi Kral Tomislav Meydanı'nda bulacaksınız. Sağ önünüzde orada iki tramvay istasyonları ve caddenin karşısında tramvay istasyonunda durdurarak bir tramvay alacak. Bir tramvay sayısı 6, yön 'Crnomerec', ya da bir tramvay sayısı 13, yönü '' SaviSCe 'ya alın. Tramvaylar hem de Zagreb'de ana meydanında, Josip Jelačić Meydanı'na almak için iki durak alacaktır. Meydanında tramvay kurtulmak ve tramvaylar gitmek caddede yürümeye devam. Eğer ikinci sokakta, Margaretska Caddesi'ne geldiğinde bir sola dönün, ve sonra Çiçek Meydanı denilen Zagreb'de bir küçük ama popüler bir kare, girecek. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokağa hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Eğer küçük bir bahçesinde yürürken Our hostel, sağ tarafta, 8 numarada olduğunu. Hostel shappy Hoşgeldiniz!

HAVAALANI
Eğer 30KN mal olacak 150Kn size 100 mal olacak bir taksiye ya tavsiye ederiz havaalanı, ya da bir otobüs, bizim hostel almak için. Otobüs sadece bir tramvay almalısınız ana tren istasyonuna yakın sürer. Eğer ana tren istasyonuna geldikten sonra, ana tren istasyonu Kral Tomislav Meydanı, girmek için küçük bir tünel / alışveriş merkezi geçmesi gerekecektir. Eğer alışveriş merkezi çıkmak ve solunuzda tren durağında durdurma bir tramvay alarak edileceği gibi iki tramvay sağ önünüzde durur vardır. Bir tramvay sayısı 6, yön 'Crnomerec', ya da bir tramvay sayısı 13, yönü '' SaviSCe 'ya alın. Tramvaylar hem de Zagreb'de ana meydanında, Josip Jelačić Meydanı'na almak için iki durak alacaktır. Meydanında tramvay kurtulmak ve tramvaylar gitmek caddede yürümeye devam. Eğer ikinci sokakta, Margaretska Caddesi'ne geldiğinde bir sola dönün, ve sonra Çiçek Meydanı denilen Zagreb'de bir küçük ama popüler bir kare, girecek. , Kare çapraz zevk ve Varsavska sokağa hakkı almak ve sadece biraz daha devam edin. Eğer küçük bir bahçesinde yürürken Our hostel, sağ tarafta, 8 numarada olduğunu. Hostel shappy Hoşgeldiniz!
 • Ekonomik 9.4
 • Güvenlik 9.7
 • Yer 9.9
 • Çalışanlar 9.7
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 9.7
 • Tesisler 8.9
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.