X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hostel Really Central Kiev'e yol tarifleri

Bogdana Khmelnitskogo str. building nr 10, Floor 2. Apt. 50, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Tren İstasyonu:

Vokzalna de metro alın ve Teatralna (2 durak) ininiz. İngilizce (Bu metro çıkışından yaklaşık 50 metre var) oturum UKRINFORM için zemin bakmak olsun. Hostel sadece bir sonraki yapıdır. Khmelnitskogo sokak 10 size küçük kemer içinde gitmeli ve binanın iç avluya yürüyün. Sonra logolu işareti izleyin. Aynı zamanda doorr 140 basın kodu


Havaalanından

Biz gelip karşılamak sizin havaalanına ve pansiyon için düz götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Eğer ada sahip bir işareti ile havaalanı içinde gümrük çıktığınızda Bu durumda sürücü sizi karşılayacaktır. Taksi fiyatı 35 Euro / otomobil. Bu havaalanında normal fiyat daha ucuzdur. Doğrudan taksi şoförü ödeyelim ya da tercih olarak, daha sonra hostel de ödeyebilirsiniz.
Havaalanı şehirden uzakta 45 km, ve toplu taşıma 12 de durur, bu nedenle özellikle şu anda bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacaktır.
Havaalanından
Havaalanı önünde bahçesinde çapraz ve Kharkivska metro istasyonuna ATASS otobüsle. Otobüs ana tren istasyonuna devam ediyor. Zoloti Varota metro istasyonuna metro almak, ama istasyon dışına alamadım. Bunun yerine, Teatralnaya metro istasyonuna yeraltı geçit yürümek ve orada sokağa çıkmak. Bu yaklaşık 100 adımlar için, opera doğru, yokuş yukarı yürüyün Bogdana Khmelnitskogo St kendinizi bulmak ve sayı 10 kemerli dönüşecektir. Kemer bir avluya açılır. Ikinci bir avluya geçmeye avlunun sağ asfalt kullanın. Girişinde sağdaki ikinci kapı. . Ana giriş kapısı kilitli, sayı 140 karşılık gelen üç düğme aynı zamanda basın. İçerde, asansör için birkaç adım yürümek ve ikinci kata götürün. Pansiyon Kapı, soldaki sayı 50 ile işaretlenmiş olduğunu.

: Ana / uluslararası otobüs durağına

Lubydska metro durağı (10 dakika) yürüyün. Sonra metro almak ve Teatralna durağında ininiz. Daha sonra yukarıdaki talimatları izleyin veya haritaya bakmak!

Bina içindeki kapı kodu (aynı anda birlikte) aynı anda basıldığında 140 olduğu